Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj14.02.2011, 14:36 (UTC)    
Mesaj konusu:

Daha iyi olabilir bence...
Mesaj14.02.2011, 14:40 (UTC)    
Mesaj konusu:

efkarvakti yazmış:
Daha iyi olabilir bence...

Önerilerinizi burdan paylaşın.
Mesaj14.02.2011, 16:40 (UTC)    
Mesaj konusu:

Konu güncel.
Mesaj15.02.2011, 13:07 (UTC)    
Mesaj konusu:

Konu Güncel.
Mesaj16.02.2011, 13:08 (UTC)    
Mesaj konusu:

Konu Güncel.
Mesaj17.02.2011, 18:56 (UTC)    
Mesaj konusu:

Konu Güncel.
Mesaj17.02.2011, 19:05 (UTC)    
Mesaj konusu:

Mesaj17.02.2011, 19:07 (UTC)    
Mesaj konusu:

Alıntı:
flood yapmayalım lütfen

peşpeşe yazılırsa flood olur 1 gün arayla yazmış arkadaş

Yine Terör, Yine Kan , Yine Yanıyor Vatan. Alçaktır, Şerefsizdir Askere Kurşun Atan...
Mesaj17.02.2011, 19:10 (UTC)    
Mesaj konusu:

pchakkindabildikleriniz yazmış:
Alıntı:
flood yapmayalım lütfen

Mesaj17.02.2011, 19:11 (UTC)    
Mesaj konusu:

teknoanlatim yazmış:
pchakkindabildikleriniz yazmış:
Alıntı:
flood yapmayalım lütfen

çok özür dilerim tarihine bakmamışım ben peşpeşe yazmış sandım

Mutlaka bs üyelerinden birinin bu hataya düşeceğini biliyodum.
Mesaj17.02.2011, 19:25 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: KarikaturDelileri.Tr.Gg Yeni Tasarımıyla Karşınızda ...!

karikaturdelileri yazmış:
Arkadaşlar ilk konu açımımdaİceblue Tasarımıma ''İlgi İstiyor'' diye yorumlar alıyordum.Son 3 gün içinde çok tasarım yaptım değiştirdim.Bugün güzel bi tasarım yaptım.Sitemi 10 üzerinden değerlendirmenizi rica edicem Smile

Burda bir yanlışlık var tasarım yapmadın sen sen sadece alt ve üst bölümü photoscapede düzenledin.Tasarım yapmak ayrı bir kavram.İkincisi karikatür sitesine uygun bir tasarım değil.Bunun dışında 10/5 başarılar
Mesaj17.02.2011, 19:40 (UTC)    

wikimedyam yazmış:
Arkadaşlar ilk konu açımımdaİceblue Tasarımıma ''İlgi İstiyor'' diye yorumlar alıyordum.Son 3 gün içinde çok tasarım yaptım değiştirdim.Bugün güzel bi tasarım yaptım.Sitemi 10 üzerinden değerlendirmenizi rica edicem Smile

Burda bir yanlışlık var tasarım yapmadın sen sen sadece alt ve üst bölümü photoscapede düzenledin.Tasarım yapmak ayrı bir kavram.İkincisi karikatür sitesine uygun bir tasarım değil.Bunun dışında 10/5 başarılar

Sizin tasarımınızıda kendiniz yaptığınız sölenemez.Ayrıca sizin tasarımınızda sitenize uygun değil ve türkçe değil.İlk önce kendi hatalarınızı düzenleyin sonra yorum yapın.Sitenizmi 10/2. Ha bu arada karikatür sitesi nasıl olabirki yapın görelim.
Mesaj17.02.2011, 19:56 (UTC)    

wikimedyam yazmış:

Sizin tasarımınızıda kendiniz yaptığınız sölenemez.Ayrıca sizin tasarımınızda sitenize uygun değil ve türkçe değil.İlk önce kendi hatalarınızı düzenleyin sonra yorum yapın.Sitenizmi 10/2. Ha bu arada karikatür sitesi nasıl olabirki yapın görelim.

Haddini bil,eğer konu benim sitemi değerlendirmekse bu sana düşmez.2 site tasarımı free css ve daha bitmedi,olumsuz yorum kabul edemiyorsan,siteni yoruma açma,Eğer bir daha bana karşı bir cümle kurarsan bende senin gibi konuşmak zorunda kalırım buda burda yasak.Sana başarılar.
Mesaj17.02.2011, 20:08 (UTC)    

wikimedyam yazmış:
wikimedyam yazmış:

Haddini bil,eğer konu benim sitemi değerlendirmekse bu sana düşmez.2 site tasarımı free css ve daha bitmedi,olumsuz yorum kabul edemiyorsan,siteni yoruma açma,Eğer bir daha bana karşı bir cümle kurarsan bende senin gibi konuşmak zorunda kalırım buda burda yasak.Sana başarılar.

Kardeşim tekrar söylüyorum istersen daha erken yıllarda bsde ol fark etmez. Önemli olan senin paylaşımların faydaların . Eğer sizde benim eksiklerimi söylemesseniz karikatür sitesi böyle olmaz deyip kestirip atarsanız bende kızarım.Yoruma açarım açmam buda seni ilgilendirmez.Sen benim eksiklerimi söylemiceksen karikatür sitesi böyle olup deyip kestirip atıcaksan hiç konuşma.Evet benim dilimde konuşmaya çalış.Biri senin hakkında öneri yapıyor ama kestirip atıyor karikatür sitesi böyle olmaz önerilerin ne diyorum saçmalıyor.Sayın yetkililerden özür diliyorum konunun sohbete çevirildiği için.[Diğer arkadaşların yorumlarını bekliyorum.Eksiklerimide söylerseniz sevinirim.
Mesaj17.02.2011, 20:19 (UTC)    
Mesaj konusu:

Kardeşim tekrar söylüyorum istersen daha erken yıllarda bsde ol fark etmez. Önemli olan senin paylaşımların faydaların . Eğer sizde benim eksiklerimi söylemesseniz karikatür sitesi böyle olmaz deyip kestirip atarsanız bende kızarım.Yoruma açarım açmam buda seni ilgilendirmez.Sen benim eksiklerimi söylemiceksen karikatür sitesi böyle olup deyip kestirip atıcaksan hiç konuşma.Evet benim dilimde konuşmaya çalış.Biri senin hakkında öneri yapıyor ama kestirip atıyor karikatür sitesi böyle olmaz önerilerin ne diyorum saçmalıyor.Sayın yetkililerden özür diliyorum konunun sohbete çevirildiği için.[Diğer arkadaşların yorumlarını bekliyorum.Eksiklerimide söylerseniz sevinirim.

Senin eksiklerini söyledim.Değil mi?Tasarım uygun değil diye.Ve sözü kestirip atmadım.Senin dilinde konuşuyorum ancak sen anlamada güçlük çekiyorsun.Birde ben sanki bir hata yapmışım gibi konuşma.Daha sonrada tanımadığın kişilerle bu kadar samimi konuşma.Sana başarılar.Site içeriği iyi ancak tasarım uygun değil.
Önceki mesajları göster: