Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj19.02.2011, 15:52 (UTC)    
Mesaj konusu: Tasarım Ayarlarındaki Gelişmiş Ayarlarım Bölümü Açılmıyor

Merhaba arkadaşlar...
Sitemin Gelişmiş Ayarlar bölümüne girmeye çalışınca script hatası veriyor ve sayfa açılmıyor. Problem N olabilir ? yada bu problem yalnızca bende mi var? bilgisi veya fikri olan arkadaşlar lütfen konuyla ilgili mesaj atsınlar.

Sohbet Teneke Forum Css Kodları Javascript Kodları Hazır Site Kodları Site Kodları
Mesaj19.02.2011, 17:37 (UTC)    
Mesaj konusu:

Tarayıcıdan Kaynaklanan Bir Soeun Olabilir...

Oyun Tezgahı | Oyun Oyna
Mesaj19.02.2011, 17:39 (UTC)    
Mesaj konusu:

genelde chrome de çıkıyor bu sorun
Mesaj19.02.2011, 17:56 (UTC)    
Mesaj konusu:

hydra57ncialay yazmış:
genelde chrome de çıkıyor bu sorun

Tasarım Kodlarınıda Tam Koymamassın i8 Kullan
Mesaj19.02.2011, 19:19 (UTC)    
Mesaj konusu:

sempati-tasarim yazmış:
Tarayıcıdan Kaynaklanan Bir Soeun Olabilir...

Hayır ben Mozila, Chrome ve İE8 de denedim değişiklik yok. Server ile ilgili olsa gerek. Birkaç gün bekliyecem sorun düzelmezse... com lu site alacam artık yapacak birşey yok.

Sohbet Teneke Forum Css Kodları Javascript Kodları Hazır Site Kodları Site Kodları
Mesaj19.02.2011, 23:17 (UTC)    
Mesaj konusu: Sorunu Buldum!

Özür dilerim benden kaynaklanan bir hataymış.
Nerdeyse kendi pc'me format bile atıyordum bu sorun 100'ünden ama neyseki sorunu buldum. 2 gün önce anketleri textarea kullanarak hazırlamak istedim 1-2. denememde hiç bir sorun olmadı. Ama 4-5. anketten sonra içerik eklerken sanki siteye kamyon yüklemişler gibi yavaş hareket etmeye başladı ve bu gün bir içerik eklemek için tasarım ayarlarına girmek istedim sorun malum giremedim. Bir sürü tarayıcı yükledim/sildim net artıklarını sildim. Hiçbiri para etmedi tam siteyi sil butonuna tıklıyordum ki!... aklıma geldi son bir kez denemekte fayda var dedim kendikendime ve evet sorun anketlerdeymiş. Anketlerin içindeki textareaları silince sorun ortadan kalktı.

HeR YeNi eSKiR, HeR YaŞaYaN öLüR.

Önceki mesajları göster: