Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj23.02.2011, 09:36 (UTC)    
Mesaj konusu:

anarsicocuk yazmış:
davut-ogulcan yazmış:
Saol Ama Ben Gine Tablolu Yapmaya Devam Etceğim Ama Ginede Saol

Sen kaybedersin..

Yapıyoruz , ders gerçekten çok güzel. Sesli çekmen de dersi daha anlaşılır bir hale getirmiş. Rep olsa verecem yani Very Happy

Teşekkürler.
Mesaj23.02.2011, 09:39 (UTC)    
Mesaj konusu:

paylasim61 yazmış:
Açıkçası ben dreamweaver kullanmıyorum tasarım yaparken sadece notepad++ ı kullanıyorum bunun aynısını 2dk almıyor yapmak ama css kodlama tekniklerini bilmeyenler için faydalı bir paylaşım olduğunu düşünüyorum bir emek var sonuçta eline sağlık...

Öncelikle dreamweaver'da bu işlevler hazır oldugundan uzun uzun yazmanız gerekmıyor kendınız degerlerı giriyorsunuz daha kolay olur bunların haricinde dw daha bir çok özellik sağlıyor Ornegın ınternette aranıp bulunabılen toggle menuler vs tek tıklamayla elınızın altında hiç bir kod masrafına girmeden dw hallediyor notepad++ gerçekten yararlı kod yazımında bende kullanıyorum ama size tasarım için dw'yi öneririm.
Mesaj23.02.2011, 14:58 (UTC)    
Mesaj konusu:

yapiyoruz yazmış:
paylasim61 yazmış:
Açıkçası ben dreamweaver kullanmıyorum tasarım yaparken sadece notepad++ ı kullanıyorum bunun aynısını 2dk almıyor yapmak ama css kodlama tekniklerini bilmeyenler için faydalı bir paylaşım olduğunu düşünüyorum bir emek var sonuçta eline sağlık...

Öncelikle dreamweaver'da bu işlevler hazır oldugundan uzun uzun yazmanız gerekmıyor kendınız degerlerı giriyorsunuz daha kolay olur bunların haricinde dw daha bir çok özellik sağlıyor Ornegın ınternette aranıp bulunabılen toggle menuler vs tek tıklamayla elınızın altında hiç bir kod masrafına girmeden dw hallediyor notepad++ gerçekten yararlı kod yazımında bende kullanıyorum ama size tasarım için dw'yi öneririm.

Ben notepad'imle mutluyum elim alıştı ona dwyi kullanmayı öğrenmekle uğraşmak gerkçekten istemiyorum fakat bencede dw iyi fakat ben alıştım artık benim iflahım yok Smile

Arrow Ethical Hacker Arrow Professional Web Designer
Mesaj27.02.2011, 12:02 (UTC)    
Mesaj konusu:

Ya Orda Niye Hiç Resim Eklemiyorsun Resim Ekleyerek Yapsan
Mesaj27.02.2011, 12:24 (UTC)    
Mesaj konusu:

davut-ogulcan yazmış:
Ya Orda Niye Hiç Resim Eklemiyorsun Resim Ekleyerek Yapsan

eğer resim ekleyeceksen;

Kod:
 background: url(RESİMURL);

bunu eklesen olur.
Mesaj28.02.2011, 15:13 (UTC)    
Mesaj konusu:

Renk Yerine Resim Ekleyin Bu Kadar Basit.
Mesaj03.03.2011, 15:48 (UTC)    
Mesaj konusu:

Teşekkürler...Güzel olmuş Smile elinize sağlık[/b]

Mesaj20.03.2011, 00:57 (UTC)    
Mesaj konusu:

Güncel+