Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj26.02.2011, 11:16 (UTC)    
Mesaj konusu: Css tasarımda iceblue menü olurmu?

Ben sitemde css tasarım kullanıyorum ama icebluedaki gibi menü istiyorum herşey otomatik eklensin menüye diye Exclamation bu mümkünmü Question değilse eğer linklerle tek tek uğraşmadan menü yapılabilirmi? Question
Mesaj26.02.2011, 11:30 (UTC)    
Mesaj konusu:

oyle tasarımlar var biraz araştırırsan bulursun
Mesaj26.02.2011, 11:38 (UTC)    
Mesaj konusu:

ya 1 haftadır falan aralıklarla arıyorum bulamadım sonunda buraya yazdım son çare olarak sen biliyorsan nerden bulabileceğimi söyle ben hallederim gerisini... Wink
Mesaj27.02.2011, 10:36 (UTC)    
Mesaj konusu:

Kimse bilmiyormu ya Question
Mesaj27.02.2011, 11:06 (UTC)    
Mesaj konusu:

HackerFrienD paylaşmıştı öyle tasarım. Hatırlıyorum.
Mesaj27.02.2011, 16:06 (UTC)    
Mesaj konusu:

anarsicocuk yazmış:
HackerFrienD paylaşmıştı öyle tasarım. Hatırlıyorum.

Ya forumda aradım ama bulamadım bi türlü bilen varsa link falan atsa Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
Mesaj27.02.2011, 16:44 (UTC)    
Mesaj konusu:

Mesaj27.02.2011, 20:16 (UTC)    
Mesaj konusu:

abi onlar komple tasarım ya benim istediğim bunu nasıl yapcağımı öğrenmek adam bunu tasarımda uygulamış hazır tasarım olarak yayınlamış ben nasıl olduğunu öğrenmek istiyorum bu tasarımımda uygulamak için...
Mesaj27.02.2011, 20:39 (UTC)    
Mesaj konusu:

hani menü gizleme kodumuz var ya ondan bir kod çıkararark bunu yapabiliriz sanırım (:
Mesaj27.02.2011, 20:44 (UTC)    
Mesaj konusu:

Arkadaşım ıstersen bana ulaş sana bi tasarım veriyim anlıyorsan o kodda duzenleme yapıp kendı baslık resmını eklersın menu kodu yazmana gerek yok tum menuler kendılıgınden gözukuyor sol tarafta

Bedava sitem ortak çalışıcak takım arkadaşları arıyorum.
Mesaj28.02.2011, 14:41 (UTC)    
Mesaj konusu:

tamam teşekkür esiyorum bi düzenlemeyi deneyim ben...
Mesaj28.02.2011, 14:42 (UTC)    
Mesaj konusu:

metalia38 yazmış:
tamam teşekkür esiyorum bi düzenlemeyi deneyim ben...
tamam teşekkür EDİYORUM bi düzenlemeyi deneyim ben... Mr. Green
Mesaj01.03.2011, 20:30 (UTC)    
Mesaj konusu:

ya cssnin kendi menüsünn nasıl yapıldığını anladım ama css kodu kısmına yaptığım menü kodunu tasarımın üstündeki yazı kısmında bi tablonun içine almaya çalışıyorum bunu nasıl yapcam <div>nav_container falan böyle bişey ekle diyolardı ekledim ama tablonun olduğu yerden menü başlıyo ama tablonun içini doldurmak yerine kendi kafasına göre biyere uzayıp gidiyo o zamanda tasarımdaki herşey kayıyo...