Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj01.03.2011, 14:42 (UTC)    
Mesaj konusu: css yardım

nolur bana birisi yardım edebilir mi ben şifremi versem beni birisi css yapa bilir mi
Mesaj01.03.2011, 14:55 (UTC)    
Mesaj konusu:

Css tasarım bul internetten Kodlarını al href leri ayarla yapıştır

Şifreni kimseye verme.

Mesaj03.03.2011, 09:31 (UTC)    
Mesaj konusu: CSS ÇOK KARIŞIK

selamun aleyküm arkadaşlar bende site tasarlamaya çalışıyorum elimden geldiğince fakat css nedir nereye ne yazılır. anlamıyorum çok karışık bir sistem kodların arasına url yazma falan birisi bana detaylı bir şekilde anlatabilir mi yardımcı olana hayır duamı eksik etmem yardımcı olacak arkadaşlara şimdiden allah razı olsun.iyi günler
Mesaj03.03.2011, 09:51 (UTC)    
Mesaj konusu:

Şifre alışverişi yapmak ban sebebi diye biliyorum bari gizli yapınSmile
Mesaj03.03.2011, 09:53 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: CSS ÇOK KARIŞIK

yonlenturkiye yazmış:
selamun aleyküm arkadaşlar bende site tasarlamaya çalışıyorum elimden geldiğince fakat css nedir nereye ne yazılır. anlamıyorum çok karışık bir sistem kodların arasına url yazma falan birisi bana detaylı bir şekilde anlatabilir mi yardımcı olana hayır duamı eksik etmem yardımcı olacak arkadaşlara şimdiden allah razı olsun.iyi günler

Forumda ki css ile alakalı konuları dikkatli bir şekilde okursanız yapabileceğinize inanıyorum. Kimse kodları oturup kendi yazmıyor zaten, program kullanan da var hazır yapılmışı kendi yapmış gibi gösterip modifiye eden de var
Mesaj03.03.2011, 10:04 (UTC)    
Mesaj konusu:

okanizm kardeş iyi söylüyon güzel söylüyon da kodlar karışık nereye yazılacak parantez falan var bişeler yapın yazıyor buton eklicem mesela nereye ne yazacaz geniş anlatım yok ilk defa başlayanlara zor orta derece bilgisi olanlara kolay
Mesaj03.03.2011, 10:53 (UTC)    
Mesaj konusu:

İşte bu kodları nereye ekleyeceğiniz detayla olarak yazıyor forumdaki başlıklarda css tasarım seçmeli ve css kodu kısmı, tasarımın üstüne kısmı, tasarımın altına kısımlarını kullanmalısınız kod eklemek için. Resimli anlatımlarda var
Mesaj03.03.2011, 10:59 (UTC)    
Mesaj konusu:

http://www.bedava-sitem.com/forum/viewtopic.php?t=25694&highlight=free+template bu başlığı da inceleyin
Mesaj03.03.2011, 12:54 (UTC)    
Mesaj konusu:

saol kardeş en son gönderdiğin linke tıkladım resimler yüklenmiş fakat birşey görünmüyo yapılmaz yani
Önceki mesajları göster: