Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj06.03.2011, 13:12 (UTC)    
Mesaj konusu:

okanizm yazmış:
Versinler senin benim gibi bir iki merakliya o yetkiye bak chat sayfasını terkediyor mı sekiz kisi bir araya gelip flatcastten radyo açip 24 saat yayin yapiyoda koskoca b.s. mi bunun üstesinden gelmeyecek böyle bir şey yapılmıyorsa bunun tek sebebi sitenin formatının değişmesinden olabilir cünkü zamanla forum da paylasım azalacak chat veri tabanı belli zamanlarda silinecek temizlenecek güncel soruların güncel cevapları kalıcı olmayacak, google forumdaki kelimelerle kim bilir kaç ziyaretçi gönderiyor b.s.ye chat te yazılan textler de devamlı sabit kalmayacağından bu yapılmıyor olabilir bu bizim düşündüğümüzü onlarda defalarca düşünmüş olabilir kimbilir belki de . . .

Öyle Bişi Olursa Verin

@Okanizm'e

Tek Yetersin Herkeze Demi Knk Smile
Mesaj06.03.2011, 13:14 (UTC)    
Mesaj konusu:

Çogu Yoruma Katılmıyorum Burası Teknik Bir forum Gelenlerin cogu birşey Ögrenmeye bilgi Edinmeye Geliyor Sorunu Varsa Cevabını Bulmaya Geliyor Siz İlk Başta Ne İçin Geldiniz Chat İçin mi? Sohbet İçin Mi ? Yoksa Bişeler Ögrenmek Kafanıza Takılan sorulara Cevap Bulmak İçin mi....Cok Az bir Cogunluk Eglenmeye Makara Yapmaya Geliyor Zaten Onlar İçin Serbest Bölge Vs Yerler Var (:

Bizde İsteyene İstedigi Kadar Sevgi,İsteyene İstemedigi Kadar Mermi Mevcuttur!
Mesaj06.03.2011, 13:17 (UTC)    
Mesaj konusu:

catlak-site55 yazmış:
Çogu Yoruma Katılmıyorum Burası Teknik Bir forum Gelenlerin cogu birşey Ögrenmeye bilgi Edinmeye Geliyor Sorunu Varsa Cevabını Bulmaya Geliyor Siz İlk Başta Ne İçin Geldiniz Chat İçin mi? Sohbet İçin Mi ? Yoksa Bişeler Ögrenmek Kafanıza Takılan sorulara Cevap Bulmak İçin mi....Cok Az bir Cogunluk Eglenmeye Makara Yapmaya Geliyor Zaten Onlar İçin Serbest Bölge Vs Yerler Var (:

Oda Var
Mesaj06.03.2011, 13:18 (UTC)    
Mesaj konusu:

Zaten Serbest ForumDayız =)
Mesaj06.03.2011, 13:21 (UTC)    
Mesaj konusu:

catlak-site55 yazmış:

Örnek olsun diye küçük bir şey anlatmak istiyorum gecenlerde host alacak oldum x siteden güvenemedim ilk defa alıyorum falan forumu da var birileri bişeyler diyor ama, ben kafamdaki soru işaretlerine cevap bulmak adına direk sorduğumda bana çatır çatır beni bekletmeden cevap yazacak muhattab aradım ve derken ''canlı destek'' linkini gördüm bilmediğim anlamadoğım her şeyi sordum cevabımı aldım hostumu aldım tatmin oldum. Şimdi burada bir satıs söz konusu değil fakat bazı sorunlara bu ışık hızında yanıt vermek-yanıt almak kötü mü?
Mesaj06.03.2011, 13:28 (UTC)    
Mesaj konusu:

okanizm yazmış:
catlak-site55 yazmış:

Örnek olsun diye küçük bir şey anlatmak istiyorum gecenlerde host alacak oldum x siteden güvenemedim ilk defa alıyorum falan forumu da var birileri bişeyler diyor ama, ben kafamdaki soru işaretlerine cevap bulmak adına direk sorduğumda bana çatır çatır beni bekletmeden cevap yazacak muhattab aradım ve derken ''canlı destek'' linkini gördüm bilmediğim anlamadoğım her şeyi sordum cevabımı aldım hostumu aldım tatmin oldum. Şimdi burada bir satıs söz konusu değil fakat bazı sorunlara bu ışık hızında yanıt vermek-yanıt almak kötü mü?

Knk Kafam 1Milyon Hiç Bişi Anlamadım Smile
Mesaj06.03.2011, 13:30 (UTC)    
Mesaj konusu:

o anladı Smile beni ne bedava-sitem anladı ne de sen oysa ne çok sevmiştim ikini de bilsen
Mesaj06.03.2011, 13:36 (UTC)    
Mesaj konusu:

okanizm yazmış:
o anladı Smile beni ne bedava-sitem anladı ne de sen oysa ne çok sevmiştim ikini de bilsen

Nedyn Laa Smile oLm vaLLa Anlamadım Msjlasak Anlat Smile
Mesaj06.03.2011, 13:38 (UTC)    
Mesaj konusu:

en düşük 44$ dolar veriyorsun bırakta canlı kanlı destegi olsun forumun ceyregi bu parayı versin ben ve arkadaşlarım online destek saglarız ışık hızı(: sen yukarda sorunu sormuşun cevabı vermişssin

Bizde İsteyene İstedigi Kadar Sevgi,İsteyene İstemedigi Kadar Mermi Mevcuttur!
Mesaj06.03.2011, 13:53 (UTC)    
Mesaj konusu:

catlak-site55 yazmış:

Exclamation artık bölümler bile saçma msjlarla dolmaya başladı en azından 3-4 ay önce herkes bsdeydi şimdi eskiler dağıldı bende artık girmiyorum...bs de eskiden keyif alırdım....ama şimdi nerde?????
Mesaj06.03.2011, 13:55 (UTC)    
Mesaj konusu:

liseogrencisi2 yazmış:
catlak-site55 yazmış:

Exclamation artık bölümler bile saçma msjlarla dolmaya başladı en azından 3-4 ay önce herkes bsdeydi şimdi eskiler dağıldı bende artık girmiyorum...bs de eskiden keyif alırdım....ama şimdi nerde?????

Öyle Oldu Kardeş...
Mesaj08.03.2011, 16:11 (UTC)    
Mesaj konusu:

hypnaty yazmış:
e-bilginet yazmış:
hypnaty yazmış:
htmltrm yazmış:
okanizm yazmış:
Bedava-Sitemin Chat sayfası olsa keşke başlık açmaya gerek kalmadan süper olurdu demi?

Eed Öyle Bişi oLsa Burda Konusamıyoruz Ki Daha İyi Olurdu Wink

Onu bende düşündüm fakat olmaz

chat yeri olsa adamın teki gelir 50 tane reklam atar Confused

Onunda Çözümü Vardır Nasılmı

Chata 5-10 kadar mod yada admin alınsa her saniye biri online olsa Bu sorunda hallolur

ÇÖZÜLMEYECEK SORUN YOKTUR Wink

5 - 10 tane mod ama hepsi herzaman online olamaz

Online olamayanlar modluk görevinide alınmasın o zaman !

Mesaj08.03.2011, 16:26 (UTC)    
Mesaj konusu:

bu olayın sebepi sadece b s değil face dir millet hep faceye giriyor nefret ediyorum artık faceden sinirlerimi bozuyor geçn bir sayfa açmışlar haşa ALLAH a hakaret ediyorlar bine yakın şikayet geldiğine rağmen facebook ekibni kapatmıyor ama bir dinle ilgili sayfada 50 şikayet kapattırıyor ne iş bu
Mesaj08.03.2011, 16:28 (UTC)    
Mesaj konusu:

ayrıca chat odası için BOT atarız arkadaşlar ...
Mesaj08.03.2011, 16:34 (UTC)    
Mesaj konusu:

arkadaşlar 18 yaşını geçen herkez paralı domain e geçiyor 10 yaşının altındakiler bs den birşey anlamıyor 11-17 yaş arasındayız bs de GENELLİKLE çoğu kişi birşey anlamadığı için kimi karışık düşündüğü için kimide zamanla sıkıldığı için bırakıyor bs yi bende bir aralar bırakmıştım ama bs nin yerini tutabilecek tek vplatform face oda kapanıyor yakında Very Happy
Arrow Googleye Kayıt ArrowTasarım Yapma (tablolu) ArrowÜst Menü Yapma (tablolu) Arrow Üyelik Sistemi Kurma ArrowArama Motoru Yapma Arrowİnternet E. Cookieleri Silme ArrowM. Firefoxda Cookieleri Silme ArrowG. Choromede Cookieleri Silme ArrowXp'ye Format Atmak ArrowVista'ya Forma Atmak ArrowPS Banner Yapımı (normal) ArrowPS Banner Yapımı (hareketli)
Önceki mesajları göster: