Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj15.04.2011, 11:31 (UTC)    
Mesaj konusu: Baba Üstümü Ört Üşüyorum..(Tüyler Ürperten Bir Olay)

Baba Üstümü Ört Üşüyorum..!!!

Bu olay Bursa’da olmuş. 17 yaşında bi genç kız aniden ölmüş. Aile perişan olmuş ama n’apsınlar, kızı defnetmişler tabii. Aradan bi’kaç gün geçmiş. Baba kızını rüyasında görmüş. Kız sürekli titriyomuş ve "Çok üşüyorum baba. Yalvarırım üstümü ört" diyomuş. Adam sabah kalktığında rüya aklına gelince hüngür hüngür ağlamış. "Gül gibi evladımı kaybettim. Rüyama giricek tabii" diye düşünmüş. Karısının üzülmemesi için de ona hiç bişey söylememiş. Ama ertesi gece, sonraki gece, daha sonraki gece, hep aynı rüya: "Çok üşüyorum baba. N'olur üstümü ört!" Baba bi gece yine aynı rüyayı görürken kan ter içinde uyanmış. Dayanamamış, karısının, "Nereye bey bu saatte?" demesine aldırmadan sokağa fırlayıp soluğu mezarlıkta almış. Kızının mezarına gelince ne görsün? Mezar açık ve bomboş! Adam ne yaptığını bilmez bi halde mezarlık bekçisinin kulübesine yönelmiş. Allahım, o an gördüğüne yürek dayanmaz. Bekçi resmen kıza tecavüz ediyomuş! Meğer bu aşşağılık herif her zaman, yeni gömülen ölülere belli bi süre bunu yaparmış...

Mesaj15.04.2011, 17:13 (UTC)    
Mesaj konusu:

vay aşağlık herif terbiyesiz tüylerim diken diken oldu vallaha o adam şimdi burda olsa varya ahh çok sinirlendim Evil or Very Mad Evil or Very Mad
Mesaj15.04.2011, 17:16 (UTC)    
Mesaj konusu:

bsmaker yazmış:
vay aşağlık herif terbiyesiz tüylerim diken diken oldu vallaha o adam şimdi burda olsa varya ahh çok sinirlendim Evil or Very Mad Evil or Very Mad
Mesaj15.04.2011, 17:19 (UTC)    
Mesaj konusu:

o adam burda olacaktı onu parça parça ederdim!vala tüylerim diken diken oldu Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Shocked
Mesaj15.04.2011, 17:24 (UTC)    
Mesaj konusu:

Canlısına Ediyo terbiyesiz yetmiyor ölü göülmüş kıza....
Mesaj15.04.2011, 19:54 (UTC)    
Mesaj konusu:

Gerçekten böyle insanlar var..

Mesaj16.04.2011, 18:22 (UTC)    
Mesaj konusu: bugraraw

merak ettime pişman oldum
mdem kalktı be solucanlar var kızın ,içinde geziyo
iskeleti kalmiş oda yetmemiş görevli kıza onu yapıyomuş.
Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Mesaj19.04.2011, 22:52 (UTC)    
Mesaj konusu:

Gerçekliğinden şüphe ettim hiçbir insan (!) evladının bunu midesi kaldırmaz die düşünüyorum. Shocked Shocked

M.Aslan
Mesaj20.04.2011, 00:04 (UTC)    
Mesaj konusu:

Böyle Bişeyin Olması Mümkün Değil ve Bugüne Kadarda Böyle Bişey Ne Görülmüş, Nede Duyulmuş. Bu Şekilde Bi Yazı Yazarak Yaş Ortalaman Hakkında Bi Fikir Sahibi Yapıyosun İnsanları Ama Aynı Zamandada Can Sıkıntısından Aklına Geleni Yazarak Eline Ne Geçtiğini Düşünüyosun, Bari İğrenç Olmayan İnandırıcı Şeyler Uydurda Bişeyler Yazalım...
Mesaj20.04.2011, 11:00 (UTC)    
Mesaj konusu:

Doğrumu değilmi bilemiyorum fakat Yazıyı görünce paylaşmak istedim.

Mesaj21.04.2011, 20:43 (UTC)    
Mesaj konusu:

olay gerçekmi değilmi bilmiyorum, benim annem emekli hemşire, babamda hastaneden emekli memur, orda bizim çocukluğumuzda Morgtaki ölülere tecavüz eden bir görevli yakalanmıştı, seneler önce duymuştuk, neyse
valla erkekler kusura bakmasınlar ama, ölü diri hiç fark etmeden tecavüz eden okadar çok şerefsiz vark, onları hadım etmek çözüm değil. idam cezası geri gelsin, çocuk ve kadınlara tecavüz eden şerefsizleri aynen iranda olduğu gibi ibreti alem olması için meydanda assınlar. gider o idamıda zevkle izlerim. gazete ve tv lerde görüyoruz, 90 yaşındaki neneye dahi uçkur çözen şerefsiz köpekleri
Mesaj21.04.2011, 20:49 (UTC)    
Mesaj konusu:

gururum5 yazmış:
olay gerçekmi değilmi bilmiyorum, benim annem emekli hemşire, babamda hastaneden emekli memur, orda bizim çocukluğumuzda Morgtaki ölülere tecavüz eden bir görevli yakalanmıştı, seneler önce duymuştuk, neyse
valla erkekler kusura bakmasınlar ama, ölü diri hiç fark etmeden tecavüz eden okadar çok şerefsiz vark, onları hadım etmek çözüm değil. idam cezası geri gelsin, çocuk ve kadınlara tecavüz eden şerefsizleri aynen iranda olduğu gibi ibreti alem olması için meydanda assınlar. gider o idamıda zevkle izlerim. gazete ve tv lerde görüyoruz, 90 yaşındaki neneye dahi uçkur çözen şerefsiz köpekleri

Katılıyorum. Evil or Very Mad

M.Aslan
Mesaj22.04.2011, 15:02 (UTC)    
Mesaj konusu: http://oyunmahkumu.tr.gg

allah böylelerini ıslah etsin
Mesaj18.05.2011, 12:53 (UTC)    
Mesaj konusu:

bu ne la Mad Mad
Mesaj21.05.2011, 13:08 (UTC)    
Mesaj konusu:

skmedia yazmış:
Böyle Bişeyin Olması Mümkün Değil ve Bugüne Kadarda Böyle Bişey Ne Görülmüş, Nede Duyulmuş. Bu Şekilde Bi Yazı Yazarak Yaş Ortalaman Hakkında Bi Fikir Sahibi Yapıyosun İnsanları Ama Aynı Zamandada Can Sıkıntısından Aklına Geleni Yazarak Eline Ne Geçtiğini Düşünüyosun, Bari İğrenç Olmayan İnandırıcı Şeyler Uydurda Bişeyler Yazalım...

katılıyorum