Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj29.08.2007, 12:41 (UTC)    
Mesaj konusu: siteme ilahiler eklemek istiyorum olmuyor?

ya aslında sorun bende olan bişey var.ben sitemi açtım bu dini bir site.ama içine oyun dini bilgiler ilahiler çizgi filmler filmler ve kaynak site ekleyemiyoum bu konuda uzman olan birisi bana açık ve net anlatabilirmi lütfeeeeeeeeeeennnnnnnnnn?????** Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad
Mesaj29.08.2007, 18:48 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: siteme ilahiler eklemek istiyorum olmuyor?

muslumancocuk yazmış:
ya aslında sorun bende olan bişey var.ben sitemi açtım bu dini bir site.ama içine oyun dini bilgiler ilahiler çizgi filmler filmler ve kaynak site ekleyemiyoum bu konuda uzman olan birisi bana açık ve net anlatabilirmi lütfeeeeeeeeeeennnnnnnnnn?????** Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad

kardes sitene oyle şeyleri kod koyarak ekleyebilirsin bunu için de şimdi anlatıorm.
1-Sitenizin yönetim paneline giriyorsunuz
2-Ayarlara giriyorsunuz
3-HTML editorü gösterilmesin mi? (Şart: HTML biliyor olman lazım!)bu kısmı HAYIR yapıyorsunuz
4-Düzenlemek istediğiniz sayfaya giriyoruz sol üst köşedeki kaynak yazan kısma tıklıyoruz
5-html kodu giriyoruz
6-sayfayı değiştir diyoruz

İLAHİ EKLEMEYE GELİNCE:

<object width="300" height="290"><param name="movie" value="http://media.imeem.com/pl/M817fV1-jg"></param><param name="wmmode" value="transparent"></param><embed src="http://media.imeem.com/pl/M817fV1-jg" type="application/x-shockwave-flash" width="300" height="290" wmode="transparent"></embed></object><BR>www.MicroDalga.tr.gg

bu kodu tarif ettiim yere yapıstırıosun. oke?

FİLM, ÇİZGİ FİLM GİBİ ŞEYLERİ EKLEMEK:

www.youtube.com a gir orda sitene koymak istediin videoyu izlediin yerde EMBED kodu war onu al dediim yere yapıstırrr.

Önceki mesajları göster: