Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj21.05.2011, 14:29 (UTC)    
Mesaj konusu:

bi tasarımlara bak linke gir ben bütün dosyaları zipden çıkarıp hepsinin tek tek forumdamı paylaşacaktım o kişide sürekli aynı şeyi yapıyor ne yapsam önüme kesmeye çalışıyor ben emeğe saygı veririm ve saygıyı hakedenede saygım sonsuz

Mesaj21.05.2011, 14:33 (UTC)    
Mesaj konusu:

eglencekolick yazmış:
bi tasarımlara bak linke gir ben bütün dosyaları zipden çıkarıp hepsinin tek tek forumdamı paylaşacaktım o kişide sürekli aynı şeyi yapıyor ne yapsam önüme kesmeye çalışıyor ben emeğe saygı veririm ve saygıyı hakedenede saygım sonsuz

Aranızdaki sorunu bilemem ama yapamayacaksan konu açmana gerek yok. Paylaşımları buradan yapmayacaksak forumun anlamı kalmaz.
Mesaj21.05.2011, 14:35 (UTC)    
Mesaj konusu:

bu tek sen sorun yapıyorsun bana 5 kişi böyle mesaj atsın bize yarar getirmiyo diye daha forumda hiç bir şey paylaşmicam

Mesaj21.05.2011, 14:51 (UTC)    
Mesaj konusu:

eglencekolick yazmış:
bu tek sen sorun yapıyorsun bana 5 kişi böyle mesaj atsın bize yarar getirmiyo diye daha forumda hiç bir şey paylaşmicam

Arkadaşım sen sor modlara bakalım böyle paylaşımlar yapmak kurallara aykırı mı diye değil derlerse asıl ben bırakıcam burada yardım etmeyi. Ben kaç kez bu forumda banlandım ve bir daha girmicem dedim ama buradaki arkadaşlara yardım etmek için giriyorum yinede.
Mesaj21.05.2011, 14:54 (UTC)    
Mesaj konusu:

ben onlara anlatırım derdimi şikayet etmek gibi bir amacın varsa et

Mesaj30.05.2011, 12:05 (UTC)    
Mesaj konusu:

Kardelşim güzelde menüler olmuyor
Mesaj30.05.2011, 16:30 (UTC)    
Mesaj konusu:

menüleri uydurman için css bilgin olması lazım forumdan araştır

Mesaj31.05.2011, 11:43 (UTC)    
Mesaj konusu:

Arkadaşlar Forumu Ne hale Getirdiğinizin Farkındasınız Sanırım Lütfen Biraz Saygı Gösterin B-s Sakinlerine (: EğlenceKolik Sende Direk Buraya Alıntı Vs Yazsaydın Bu Tartışmalara Girilmezdi Bence ...Tskler Pylaşımın İçin..
Mesaj31.05.2011, 12:05 (UTC)    
Mesaj konusu:

yazdım ama anlayan yokkii

Mesaj31.05.2011, 12:42 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bana peki mesaj göndererek anlatırmısın Question
Mesaj04.06.2011, 13:29 (UTC)    
Mesaj konusu:

hazirkodlarvs yazmış:
Arkadaşlar Forumu Ne hale Getirdiğinizin Farkındasınız Sanırım Lütfen Biraz Saygı Gösterin B-s Sakinlerine (: EğlenceKolik Sende Direk Buraya Alıntı Vs Yazsaydın Bu Tartışmalara Girilmezdi Bence ...Tskler Pylaşımın İçin..

Sorunu anlamadan yorum yapma. Benim söylemek istediğim bi şey paylaşılacaksa forumun içinde paylaşsın. Forumun huzurunu düşünmeden önce kurallarını bil ondan sonra sorun çıkmaz zaten. Tartışma ettiğim konu o tasarımların alıntı olup olmamasının belirtilmemesi değil kendi sitesine link verip forumun kurallarını hiçe sayması.

Ama burda suçlu olan modlar maaşallah kimse ilgilenmiyor daha forumla. Forum çığırından çıkmış herkes istediği yere istediğini koyuyor, paylaşıyor.
BS'de şunu görüyorum ki bir sürünün başında çobanı olmayınca sürü nereye dadanacağını şaşırıyormuş.

Kolay gelsin modlar görürse ilgilenirse konuyu kapatsın zahmet olacak ama.
Mesaj04.06.2011, 15:49 (UTC)    
Mesaj konusu:

konuyu ben aşşağa itmeye çalışıyorum ittimde sen gelip yorum yapıyorsun tmm o zamn yeniydim şimdi forumda paylaşıyorum ve sözlerine dikkat et sürü dediğin bs kullananlar çoban dediğin mod oluyor çok ilginç bir yakıştırma yapmışsın lütfen ağzını topla ben bu forum için çalışıyorum cssleri artık hazır koyuyorum konu kapanıyosa söyle kapatim

Önceki mesajları göster: