Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj20.05.2011, 16:28 (UTC)    
Mesaj konusu:

İstanbul depremi; Geliyor

Tüm televizyon kanalları İstanbul Kıyameti geliyor dedi Afrikadan gelen bu kıyamet İstanbul deprem habercileri..

Mesaj20.05.2011, 17:12 (UTC)    
Mesaj konusu:

Balıkesirde çok sallandı. Bizim mahallenin nerdeyse her kes aşağıya inmişti. Ev bay kötü sallandı bizim. Dolaplar feci takırdadı. Aşağıya inerken de baya panik olduk .s
Mesaj20.05.2011, 17:57 (UTC)    
Mesaj konusu:

İzmir bile sallandı nasıl hisetmediz yahu Mr. Green
Mesaj20.05.2011, 18:01 (UTC)    
Mesaj konusu:

Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
Mesaj20.05.2011, 18:14 (UTC)    
Mesaj konusu:

skmedia yazmış:
bende bizimkiler koltuğumu geriyo çekiyolar zannettim Mr. Green sonra tavana bakınca lambanında sallandığını görünce, aha dedim deprem oluyo Very Happy yerimden bile kalkmadım, devam etseydi atlardım balkondan Very HappyVery HappyVery Happy 2. kattaıym zaten .)

Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Yarım saattir gülüyorm Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

Kanaltürkte bi film vardı. Tam izlerken sallandı. Acayip tırstım yav Very Happy
Mesaj20.05.2011, 18:25 (UTC)    
Mesaj konusu:

Yaw Arkadaş,

Ben Manisa'lıyım Ancak Ben Hiç Birşey Hissetmedim ... Bakıyorumda Tekirdağ, İstanbul Filan Sallanmış ... Herhalde Fay Hattı Bizim Manisa'yı Teğet Geçtii Very Happy Very Happy

NETTEN PARA KAZAN ..!
CSS TASARIMLAR
Mesaj20.05.2011, 18:45 (UTC)    
Mesaj konusu:

Allah korusun Milletimizi...
Mesaj20.05.2011, 19:26 (UTC)    
Mesaj konusu:

bs-aktif yazmış:
skmedia yazmış:
bende bizimkiler koltuğumu geriyo çekiyolar zannettim Mr. Green sonra tavana bakınca lambanında sallandığını görünce, aha dedim deprem oluyo Very Happy yerimden bile kalkmadım, devam etseydi atlardım balkondan Very HappyVery HappyVery Happy 2. kattaıym zaten .)

Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Yarım saattir gülüyorm Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

aynen öyle oldu ama valla Very Happy

bide deprem olduktan sonra üst kattaki komşu zile bastı hızlı hızlı, kapıyı açtım, ne var olum, arkandanmı kovalıyolar dedim. bana demezmi "yaw hacı bizim evde deprem oldu, sizde olmadımı" diye Mr. Green Mr. Green hahaha, koptum Very Happy dedimki, yooo, biz depremi hissetmedik, bizim evin temelleri avusturalyaya bağlı ya Very HappyVery Happy
Mesaj20.05.2011, 21:03 (UTC)    
Mesaj konusu:

Ben hissetmedim demekki teğet geçti beni
Mesaj22.05.2011, 07:27 (UTC)    
Mesaj konusu:

skmedia yazmış:
bs-aktif yazmış:
skmedia yazmış:

aynen öyle oldu ama valla Very Happy

bide deprem olduktan sonra üst kattaki komşu zile bastı hızlı hızlı, kapıyı açtım, ne var olum, arkandanmı kovalıyolar dedim. bana demezmi "yaw hacı bizim evde deprem oldu, sizde olmadımı" diye Mr. Green Mr. Green hahaha, koptum Very Happy dedimki, yooo, biz depremi hissetmedik, bizim evin temelleri avusturalyaya bağlı ya Very HappyVery Happy

Hahahahahaha üst komşuna bayıldım Very Happy
Önceki mesajları göster: