Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj08.06.2011, 13:10 (UTC)    
Mesaj konusu:

bak bn kıskandığım için solemıom sitene girince gözlerim yoruluo benim yazılara gölgemi verdin yazılara bakınca gözlerim çok bulanıo
Mesaj08.06.2011, 13:59 (UTC)    
Mesaj konusu:

Hayır Kıskandığın İçin Söledin Demedim Zaten Ama Bi Kaç Kişi Daha Renk İyi Değil Diye Ozaman Değiştiririm

Arkadaşlar Artık Tasarım Yapmıyorum Bir Yapıyorum Dedim Özel Mesajlara Yetişemez Oldum Bundan Sonra Sadece İçeriği Güzel Olupda Tasarımı Kötü Demıyelımde Sadeleşmiş Sitelerin Tasarımını Yapacaqım !
Mesaj09.06.2011, 08:56 (UTC)    
Mesaj konusu:

Güncel...

Arkadaşlar Artık Tasarım Yapmıyorum Bir Yapıyorum Dedim Özel Mesajlara Yetişemez Oldum Bundan Sonra Sadece İçeriği Güzel Olupda Tasarımı Kötü Demıyelımde Sadeleşmiş Sitelerin Tasarımını Yapacaqım !
Mesaj10.06.2011, 17:37 (UTC)    
Mesaj konusu:

Arkadaşlar Yorumu Olan Yokmu ?

Mesaj10.06.2011, 17:43 (UTC)    
Mesaj konusu:

güzel olmuş anasayfandaki kullandığın maskotlar çok aynı şekillerde konular karışıyor o yüzden
Mesaj10.06.2011, 17:45 (UTC)    
Mesaj konusu:

Haklısın Onları Hızlıca Yapdığım İçin Konulrı O yuzden Maskotları Değiştirmek Aklıma Gelmedi Açıkcası Am Boş Zamanlarımda Değiştircem Maskotları Yorumun İçin Tskler ...

Mesaj10.06.2011, 17:47 (UTC)    
Mesaj konusu:

aktif-blog yazmış:
Bloquz Tr.Gg ardeş Önce Kendı Siteni Bi Düzenle Senin Sitenin Blog İçeriği Baştan Aşşa Alıntı Zaten Ben Herşeyı %100 Kendim Çizdim Smile Oke Tek Bi Şey Göster Bana Alıntı Diye... Biz burda Bs Ye Azda Olsa Yararlı Bişeyler Yapmaya Çalışıyoruz Yoruma Bak Yha Insanda Ne Moral Koyuyolr Ne bişey

En Çok Hit Yapan Ve En Çok Ziyaretçi Giren Sitenin Tasarımı Alıntıdır.Bu Bilgiyi De Unutmyalım Smile

Siten Güzel Fakat Biraz Karışık 10/8 Diyorum Başarılarının Devamını Dielr Siteme Beklerim.
Mesaj10.06.2011, 17:59 (UTC)    
Mesaj konusu:

behzatc06 yazmış:
aktif-blog yazmış:
Bloquz Tr.Gg ardeş Önce Kendı Siteni Bi Düzenle Senin Sitenin Blog İçeriği Baştan Aşşa Alıntı Zaten Ben Herşeyı %100 Kendim Çizdim Smile Oke Tek Bi Şey Göster Bana Alıntı Diye... Biz burda Bs Ye Azda Olsa Yararlı Bişeyler Yapmaya Çalışıyoruz Yoruma Bak Yha Insanda Ne Moral Koyuyolr Ne bişey

En Çok Hit Yapan Ve En Çok Ziyaretçi Giren Sitenin Tasarımı Alıntıdır.Bu Bilgiyi De Unutmyalım Smile

Siten Güzel Fakat Biraz Karışık 10/8 Diyorum Başarılarının Devamını Dielr Siteme Beklerim.

Anlamadım Demek İstediğini Tam Olarak Banamı Yoksa Öbur Arkadaşamı Dedin Daha Doğrusu Orayı Anlamadım... Birde Karışık Derken Menümü Karışık Demek İstedin eğer Menüyse Önerilerini Alabilirmiyim Lütfen ?

Mesaj10.06.2011, 18:32 (UTC)    
Mesaj konusu:

Gerçekten tasarımını çok beğendim...
Bu site üzerinde epeyce emek harcamışsın.İçerikleride gayet iyi.
Lakin, "Kategoriler (Hertelden 0-99 Yaş xD) kısmındaki "xD" kaldırırsan daha iyi olur bence.

Ayrıca, sitendeki reklama tıkladım.
(Bana hatırlatıcı mesajlar atarsan, tıklamaya devam ederim düzenli olarak. Smile )

Başarılar. Rolling Eyes
Mesaj11.06.2011, 18:57 (UTC)    
Mesaj konusu:

Tşkler Beğendiğin çin xD İfadesinide Kaldırdım Tasarımı Komple Yeniden Yapdım Arkadaşlar Bu Tasarım Kalıcı Olacak İnş :S Yorumlarınızı Beklıyorum

Mesaj11.06.2011, 19:24 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bu şimdi daha iyi olmuş. Bu tasarım sana epeyce bir süre gider.
Gayet başarılı. Wink
Ayrıca, önerimi dikkate aldığın için sağol.
Rolling Eyes
Mesaj11.06.2011, 19:27 (UTC)    
Mesaj konusu:

Süper olmuş kanka tasarımın...
Mesaj11.06.2011, 20:16 (UTC)    
Mesaj konusu:

Begendiğiniz İçin Tşk Ederim Arkadaşlar Knk Sanada Tskler

Mesaj13.06.2011, 12:34 (UTC)    
Mesaj konusu:

Arkadaşlar Yeni Tasarımımım Hakkında Yorumu Olan Yokmu ?

Mesaj13.06.2011, 17:20 (UTC)    
Mesaj konusu:

Kanka yandaki yazıları kaldırınca harbiden daha da güzel olmuş hele o son paylaştığın koda bittim. Herkesin öyle bir koda sahip olması lazım. Smile