Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj08.06.2011, 10:51 (UTC)    
Mesaj konusu: Neden Böyle Oluyor Yardım

arkadaşlar ben bedava sitemde online oldugum halde neden offiline gözüküyorum lütfen yardım bu sabah oldu ??

Mesaj08.06.2011, 10:54 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: Neden Böyle Oluyor Yardım

[quote="aykutservis-com"]arkadaşlar ben bedava sitemde online oldugum halde neden offiline gözüküyorum lütfen yardım bu sabah oldu ??

pardon arkadaşlar böyle olacak
Mesaj08.06.2011, 11:13 (UTC)    
Mesaj konusu:

bunun nedeni online olduğunuzda uzun bir süre hareketsiz kalmanız bu durumda sistem sizi offine olarak gösterir çünkü sistem sizin girişinle online olup çıkışınla offine olmaz bunun değişkliği hareketinize bağlıdır sitenizden çıkın başka bir siteniz ile o siteyte bakın online gözükür 5 dk içinde offine olabilir eğer tekrar online olmak isterseniz 1-2 mesaj atın forumda olursunuz Smile
Mesaj08.06.2011, 11:16 (UTC)    
Mesaj konusu:

yusufberki yazmış:
bunun nedeni online olduğunuzda uzun bir süre hareketsiz kalmanız bu durumda sistem sizi offine olarak gösterir çünkü sistem sizin girişinle online olup çıkışınla offine olmaz bunun değişkliği hareketinize bağlıdır sitenizden çıkın başka bir siteniz ile o siteyte bakın online gözükür 5 dk içinde offine olabilir eğer tekrar online olmak isterseniz 1-2 mesaj atın forumda olursunuz Smile

saoll tırstım bir an
Mesaj08.06.2011, 11:25 (UTC)    
Mesaj konusu:

Very Happy