Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj10.06.2011, 16:24 (UTC)    
Mesaj konusu: 2 Tane Sorum Var. Yardım

Sorularım var.

(1) Arkadaşlar yorumları şekillendirmeye yarayan kod biliyor musunuz. Varsa paylaşşın.
Birde ben bir kez buldum. Aldım kodu kaydettim. Ama kod Google Crome'de geçerliydi ama başka bir tarayıcıdan girdiğimde etkisi olmuyordu.

(2) Forumda adam akıllı arama yapamıyorum. Çünkü diyelimki forumda ''ılık su'' diye arama yapayım ''ı'' harfi noktalı y harfine dönüşüyor. Garip bir şey oluyor.
Mesaj10.06.2011, 16:27 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: 2 Tane Sorum Var. Yardım

mahousta yazmış:
Sorularım var.

(1) Arkadaşlar yorumları şekillendirmeye yarayan kod biliyor musunuz. Varsa paylaşşın.
Birde ben bir kez buldum. Aldım kodu kaydettim. Ama kod Google Crome'de geçerliydi ama başka bir tarayıcıdan girdiğimde etkisi olmuyordu.

(2) Forumda adam akıllı arama yapamıyorum. Çünkü diyelimki forumda ''ılık su'' diye arama yapayım ''ı'' harfi noktalı y harfine dönüşüyor. Garip bir şey oluyor.

2.sorunun cevabını vereyim sana. BS nin forumu dikkat ettiysen phpbb forum sistemi ve türkçe dil dosyasını UTF-8 olarak kodlamadıkları için türkçe karakterler forum extralarında sorun çıkarıyor. Bunun çözümü supporta ait ona bildirilmelidir.

1.soruna gelince forumda bir çok kez paylaşıldı istediğin şey biraz ararsan bulursun sanırım.
Mesaj10.06.2011, 16:31 (UTC)    

abdd52 yazmış:
mahousta yazmış:
Sorularım var.

2.sorunun cevabını vereyim sana. BS nin forumu dikkat ettiysen phpbb forum sistemi ve türkçe dil dosyasını UTF-8 olarak kodlamadıkları için türkçe karakterler forum extralarında sorun çıkarıyor. Bunun çözümü supporta ait ona bildirilmelidir.

1.soruna gelince forumda bir çok kez paylaşıldı istediğin şey biraz ararsan bulursun sanırım.

tamamdır teşekkürler.
ben foruma kaba taslak baktım bulamadım. herhalde yok dedim. biraz daha ayrıntılı arıyayaım..
teşekkürler yeniden.
Mesaj10.06.2011, 16:42 (UTC)    

mahousta yazmış:
abdd52 yazmış:
mahousta yazmış:
Sorularım var.

tamamdır teşekkürler.
ben foruma kaba taslak baktım bulamadım. herhalde yok dedim. biraz daha ayrıntılı arıyayaım..
teşekkürler yeniden.

Rica ederim. Umarım bulursun, yada hazırda olan bir arkada paylaşır.
Mesaj10.06.2011, 17:12 (UTC)    
Mesaj konusu:

arkadaşlar bulamıyorum yorum kodu... yani yorum kutusu şekillendirme kodunu yardım.
Mesaj10.06.2011, 17:43 (UTC)    
Mesaj konusu:

Kardeş ben bi siteden buldum

@tr.gg dısı link yasaktır
Mesaj11.06.2011, 04:57 (UTC)    
Mesaj konusu:

catlak-dunya yazmış:

peki benimle paylaşır mısısn bu kodu Smile
Mesaj11.06.2011, 09:50 (UTC)    
Mesaj konusu:

mahousta yazmış:
catlak-dunya yazmış:

peki benimle paylaşır mısısn bu kodu Smile

banada lazımdı o kod iyi ki bu konuyu açmışsın Wink
Mesaj11.06.2011, 10:08 (UTC)    
Mesaj konusu:

2)Türkçe karakter kullanmayın
yani ılık su için = ilik su yazarak aramanız gerek.

Mesaj11.06.2011, 11:35 (UTC)    
Mesaj konusu:

thenavarin: teşkkür ederim kardeş . önerdiğin fikir için.

aykutservis-com: inşallah biri paylaşırda bizde kullanırız..
Mesaj11.06.2011, 13:23 (UTC)    
Mesaj konusu:

Arkadaşlar arıyorum ama yorum kısmını düzenleme kodunu bulamıyorum. Yokmu kimsede. Paylaşın.
Mesaj11.06.2011, 13:29 (UTC)    
Mesaj konusu:

mahousta yazmış:
thenavarin: teşkkür ederim kardeş . önerdiğin fikir için.

aykutservis-com: inşallah biri paylaşırda bizde kullanırız..

inşallah
Mesaj konusu:

yardımcı olanda yokki ama ya
Mesaj konusu:

hiç kimse bakmıyor buraya
Mesaj11.06.2011, 18:42 (UTC)    
Mesaj konusu:

Arkadaşalr başka bi sitede ama bazıları remlam diyebilir özelden gönderiyimm i herkese

@tr.gg dısı link yasaktır
Önceki mesajları göster: