Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj10.06.2011, 17:19 (UTC)    
Mesaj konusu: Ani Bir Kararla BehzatC06 Hemen Açıldı!

BehzatC06 1 Yıldır İstikrarlı Gidişini Gün Geçmeden Kazanarak Yoluna Devam Ediyor Bize Denmişti Ki Bu Forum 1-2 Ay Sonra En Fazla 5 Ziyaretçi Olur Ama Görüyoruz Ki İlgilenemediğimiz Halde Ziyaretçi Sayısı 520'e Yükseldi.Bu Bakımdan Tüm Ziyaret Eden Değerli Konuklarımızı Bir Kez Daha Davet Ediyorum Fakat Yeni Tasarımımızla...1-2 Değişiklik Kaldı Bunlardan Biri Banner Olmak Üzere Ondan Sonra Tasarımımız Hallolacaktır Arka Planı Da Değiştirmeyi Düşünüyoruz.Fakat Şimdilik Böyle Lütfen Sitemizi Değerlendirip Yorumlarınızı Esirgemeyin.

NOT :BehzatC06 2.GELENEKSEL SİTE YARIŞMASI İÇİN ADAY ALIMLARI BAŞLAMIŞTIR.SİTESİNE GÜVENEN HER KUŞAĞI YARIŞMAYA DAVET EDİYORUZ.HEMEN ACELE ETMENİZİ TAVSİYE EDİYORUZ ÇÜNKÜ İLK PART İÇİN 12 ADAY ALINACAKTIR.KAZANANA ÖDÜLÜ VERİLDİKTEN SONRA 5 YARIŞMA DAHA DÜZENLEYECEĞİZ BU YARIŞMLARIN KAZANANLARI DA ÖDÜLLERİNİ ALDIKTAN SONRA 1. VE 2. LER ARASINDA DÜZENLENEN YARIŞMADA BÜYÜK ÖDÜLLER SİZLERİ BEKLİYOR ACELE EDİN 6 YARIŞMANIN BİRİNDE OLMANIZI TAVSİYE EDİYORUZ,ŞİMDİDEN BAŞARILAR DİLİYORUZ,İYİ FORUMLAR DİLİYORUZ!!
Mesaj10.06.2011, 17:45 (UTC)    
Mesaj konusu:

Yarışma duyuruları yapmak yasak.
Daha dikkatli olmanızı öneririm.

Sitenizde başarılar. Rolling Eyes

Mesaj10.06.2011, 17:46 (UTC)    
Mesaj konusu:

arkaplan olmamış bence başarılar
Mesaj11.06.2011, 08:14 (UTC)    
Mesaj konusu:

Yusufberki arkadaşım evet bende yorumumda arka plan ve de banner değişeek yazdım sizlerin kararın ıda duydum karaımda emn oldum teşekkürler.İyi Forumlar...
Mesaj11.06.2011, 08:15 (UTC)    
Mesaj konusu:

Güzel Olmuş Başarılar Exclamation
Mesaj11.06.2011, 08:24 (UTC)    
Mesaj konusu:

saol sanda.