Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj08.07.2011, 14:16 (UTC)    
Mesaj konusu:

aslannmedya yazmış:
@ve-siir
Altın kesesine çarpı koymuşsun ve reklam özgürlüğü paketi var orada Very Happy

Ee olsun o kadar.. Bedava-Sitem'in ismi "BEDAVA-Sitem" ama onda da reklam özgürlüğü paketi var Mr. Green

yusufberkideneme yazmış:
mert süper olmuş Rolling Eyes

Sağ olasın Yusuf. =)
Mesaj08.07.2011, 14:21 (UTC)    
Mesaj konusu:

Şu durumda benim olsa sistem ikinci bir pop up koyardım Mr. Green Sonra götür paraları.
Mesaj08.07.2011, 14:24 (UTC)    
Mesaj konusu:

pc-safe yazmış:
Şu durumda benim olsa sistem ikinci bir pop up koyardım Mr. Green Sonra götür paraları.

İyi ki BS senin değil..
Lakin bir lafa bakarim laf mi diye,
Bir de söyleyene bakarim adam mı diye...
Mesaj08.07.2011, 14:33 (UTC)    
Mesaj konusu:

aslannmedya yazmış:
pc-safe yazmış:

İyi ki BS senin değil..

Mr. Green Mr. Green Ama şimdi doğruya doğru.. Buradan da anladığımız gibi halimize Şükretmeliyiz...
Mesaj08.07.2011, 14:39 (UTC)    
Mesaj konusu:

ve-siir yazmış:
aslannmedya yazmış:
pc-safe yazmış:

İyi ki BS senin değil..

Mr. Green Mr. Green Ama şimdi doğruya doğru.. Buradan da anladığımız gibi halimize Şükretmeliyiz...

Halimize şükretmeliyiz diyorsunda biz site açıyoruz tamam bedava güzel fakat sadece burası bedava domain vermiyor ki ?
Bir düşün kaç tane site var kaç bin hit alan siteler var ve yukarıda olan bannere günde en az 50 tıklama var belirtiğim gibi en az ve burada kazanılan para ne Bs'de belirtiliyor nede başka bir yerde.
Dediğim gibi hiç bir şey paralı değil.
Bu Bedava-Sitem ilk açıldığında sadece link vardı BS diye şimdi banner ve arada sayfada açılan reklam ileride introya reklam koyarlar .
Mesaj08.07.2011, 14:42 (UTC)    
Mesaj konusu:

aslannmedya yazmış:
ve-siir yazmış:
aslannmedya yazmış:
pc-safe yazmış:

İyi ki BS senin değil..

Halimize şükretmeliyiz diyorsunda biz site açıyoruz tamam bedava güzel fakat sadece burası bedava domain vermiyor ki ?
Bir düşün kaç tane site var kaç bin hit alan siteler var ve yukarıda olan bannere günde en az 50 tıklama var belirtiğim gibi en az ve burada kazanılan para ne Bs'de belirtiliyor nede başka bir yerde.
Dediğim gibi hiç bir şey paralı değil.
Bu Bedava-Sitem ilk açıldığında sadece link vardı BS diye şimdi banner ve arada sayfada açılan reklam ileride introya reklam koyarlar .

Evet.. Ne günlerdi.. Sadece link reklamı olduğunda bile şikayet ederdik ama şunu da unutmayalım ki bu sistem gibi başka sistem bulmak zor.. ( Ücretsiz ) Bu nedenle ne olursa olsun Şükretmeliyiz..
Evet belki reklam kaldırılabilir,
Belki yeni ekstralar eklenebilir,
Belki daha birçok yenilik gelebilir...
Ama onlarda insan.. Az önce de belirttiğim gibi : "Hadi" deyince OLMAZ..!

Mesaj08.07.2011, 14:45 (UTC)    
Mesaj konusu:

Arrow Sistem bulmak zor diyorsunda arama motoruna gir "free,bedava web" yaz 1.550.000.000 sonuç (0,36 saniye) sonuç çıkıyor..

Ayrıca ben hadi diyince olur mu diyorum Question
Mesaj08.07.2011, 14:46 (UTC)    
Mesaj konusu:

aslannmedya yazmış:
Arrow Sistem bulmak zor diyorsunda arama motoruna gir "free,bedava web" yaz 1.550.000.000 sonuç (0,36 saniye) sonuç çıkıyor..

Bak google'ye "ücretsiz site aç" yaz...

Hangi site çıkıyor?

Neyse konuya dönelim istersen...

Mesaj08.07.2011, 14:49 (UTC)    
Mesaj konusu:

ve-siir yazmış:
aslannmedya yazmış:

Hangi site çıkıyor?

Konumuz o muydu ? Türkçe olarak bu kolay kullanışlı olduğu için bu olabilir fakat Türkiye için öyle düşünüyorsan Almanya arama motoruna yaz bakalım ücretsiz site aç kaçıncı sayfalara düşüyor BS ?

Polemik yaratmak istemiyorum iyi forumlar.
Mesaj08.07.2011, 14:54 (UTC)    
Mesaj konusu:

aslannmedya yazmış:
ve-siir yazmış:
aslannmedya yazmış:

Hangi site çıkıyor?

Konumuz o muydu ? Türkçe olarak bu kolay kullanışlı olduğu için bu olabilir fakat Türkiye için öyle düşünüyorsan Almanya arama motoruna yaz bakalım ücretsiz site aç kaçıncı sayfalara düşüyor BS ?

Polemik yaratmak istemiyorum iyi forumlar.

Benim amacım tartışma ortamı yaratmak değil.. Yani şöyle söyleyeyim.
Bedava-Sitem kimseye " Sen kayıt olacaksın... " demiyor... Yani sistemi beğenmeyen kullanmayabilir ama bence böyle sistem zor bulunur gibi...

Mesaj08.07.2011, 16:18 (UTC)    
Mesaj konusu:

bs benim olsaydı batırırdım Smile
ne anlarım ben siteden yahu
hiç uraşmam siteyi kapatırdım
Mesaj08.07.2011, 16:23 (UTC)    
Mesaj konusu:

bedava-sitem benim olsaydı ilk önce tasarımı yenilerdim.Sonra sadece pop-up reklamlarını kaldırırdım.Diğerlerini kaldırırsam kazancım olmaz bu işten o nedenle sadece pop-upları kaldırırdım.Sonra yönetim panelini yönetirdim.En sonunda ise Ekstralara üyelik sistemi koyardım..
Mesaj08.07.2011, 17:30 (UTC)    
Mesaj konusu:

Konu şu mu?
Dikkatleri üzerine çekmek isteyen farklı bir konu yaratmak isteyen Ergenlik çağına yeni girmiş ve girmeye aday arakadaşımızın uzun çabalar sonunda düşünerek açtığı konuya Photoshop bilen ve bunu herkese her fırsatta göstermek isteyen arkadaşlarımızın paylaşlımını almış ve bilgisayarafareleri tarafından eleştirerek konu açan ve paylaşım yapan arkadaşlarımzın tepkisine yol açmış,kankalarıda buna dahil olmuştur.
Mesaj08.07.2011, 17:33 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bura tartışma alanı değildir.Nasılolsa kullanmayacaklar tasarımları.Sadece serbest bölge olduğu için böyle bir etkinlik hazırladım.Bu arada turuncu ayrı bir hava katmış.

İyi Forumlar...
Mesaj08.07.2011, 17:40 (UTC)    
Mesaj konusu:

BS benim olsa ilk olarak üyelik sistemi ekstrasını eklerim reklam özgürlüğü paketinin fiyatını da düşürürüm Mr. Green
Önceki mesajları göster: