Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj09.07.2011, 09:23 (UTC)    
Mesaj konusu: YARDIM!! LÜTFEN

MERHABA BEN DAHA SIK PROGRAM KULLANMAK İSTİYORUM AMA BİLGİSAYARIM ÇOK YAVAŞ HER ZAMAN DONUYOR PHOTOSHOPİNDİRDİM ÇOK GEÇ AÇILIYO İNTERNETTEN DERS ALACAM İNTERNETİ AÇAMIYORUM ÇÜNKÜ BİLGİSAYAR YAVAŞ ARTIK DÜŞÜNDÜM KENDİME LEPTOP YADA BİLGİSAYAR ALACAM SİZLERDE BANA YARDIMCIOLUN HANGİ SİTEDE HEDİYE KAZANABİLİRİM BİLGİSAYAR GİBİ SİZLERDE BANA GİT BABANA SÖYLE DİYORSUNUZDUR AMA BEN BABA DEĞİNCE GİT ÇALIŞ DİYO YARDIM LÜTFEN [/code]
Mesaj09.07.2011, 11:20 (UTC)    
Mesaj konusu:

o zmn snde çalış Very Happy çalışmadan bedavadan hiçbirşeyy yok Wink
Mesaj10.07.2011, 11:52 (UTC)    
Mesaj konusu:

ikon-can yazmış:
o zmn snde çalış Very Happy çalışmadan bedavadan hiçbirşeyy yok Wink

Evt Haklısın .
Mesaj10.07.2011, 12:24 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: YARDIM!! LÜTFEN

kodlar-web yazmış:
MERHABA BEN DAHA SIK PROGRAM KULLANMAK İSTİYORUM AMA BİLGİSAYARIM ÇOK YAVAŞ HER ZAMAN DONUYOR PHOTOSHOPİNDİRDİM ÇOK GEÇ AÇILIYO İNTERNETTEN DERS ALACAM İNTERNETİ AÇAMIYORUM ÇÜNKÜ BİLGİSAYAR YAVAŞ ARTIK DÜŞÜNDÜM KENDİME LEPTOP YADA BİLGİSAYAR ALACAM SİZLERDE BANA YARDIMCIOLUN HANGİ SİTEDE HEDİYE KAZANABİLİRİM BİLGİSAYAR GİBİ SİZLERDE BANA GİT BABANA SÖYLE DİYORSUNUZDUR AMA BEN BABA DEĞİNCE GİT ÇALIŞ DİYO YARDIM LÜTFEN [/code]

böyle bedavadan birşeyler yok . Ama bilgisayarınız açılabiliyorsa bir umut vardır. 100 tl ye bilgisayarınızı terfi edebilirsiniz. Ayrıca eski bir bilgisayarda xp felan kullanmayın çok yavaştır. Linux benzeri kullanmak performansı arttıracaktır. Bilgisyarınızın donanımlarını temizleyin. İşinizi görürbir bilgisayara terfi edebilirsiniz Smile