Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj21.07.2011, 09:32 (UTC)    
Mesaj konusu: JETİlan değerledime

Sitemdeki sistemi değerlendirir misiniz?
Mesaj22.07.2011, 17:45 (UTC)    
Mesaj konusu:

tasarımı birkaçkere değiştirdim. sitem google de çıkmaya başladı.

başka nasıl sayfalar ekleyebilirim sizce??
Mesaj24.07.2011, 17:56 (UTC)    
Mesaj konusu:

yasarım yok içerik yok hiç bişe yok 10/1
Mesaj25.07.2011, 17:33 (UTC)    
Mesaj konusu:

bssupport yazmış:

ben size tasarımı ve içeriği değerlendirin demedim, sistemi değerlendirin dedim Wink
Mesaj25.07.2011, 17:38 (UTC)    
Mesaj konusu:

jetilan yazmış:
bssupport yazmış:

ben size tasarımı ve içeriği değerlendirin demedim, sistemi değerlendirin dedim Wink

site dediğin zaten tasarım ve içerikten oluşur.
Mesaj25.07.2011, 18:01 (UTC)    
Mesaj konusu: SİTEYİ KURMA AMACI SADECE REKLAM !!!

SİTE KURMA AMACIN REKLAMDAN ZİYADE SANAL ALEMDE İŞE YARAYARAK BİR SİTE OLMASI LAZIM... SİTEN MALESEF GELİŞTİRİLMESİ LAZIM...
Mesaj25.07.2011, 18:28 (UTC)    
Mesaj konusu:

bence ekstralarımı değiştir => yeni bir ekstra ekle => Topliste

bu şekilde banner lı çok güzel bir site olursun
Mesaj26.07.2011, 11:54 (UTC)    
Mesaj konusu:

osmanlisultanlar yazmış:
jetilan yazmış:
bssupport yazmış:

bunları siz mi bana öğretiyorsunuz Laughing Laughing Laughing bunu bende biliyorum. aklıma bir fikir geldi değişik değişik bs siteleriyle bunu denedim. en son bunu yaptım. bakalım sistem işe yarıyormu diye. tasarım, içerik şu bu cart curt bunlara şimdilik gerek yok. ben size sistemi değerlendirin. ne ekleyebilir, nasıl değiştirebilirim. google labs gibi yani Wink

@tevhidforum . bunu bende biliyorum haliyle. ayrıca bu site bs kullanıcıları için gayet yararlı. benim .com lu felan eğitim, haber sitelerim var. ben sadece bunu beta olarak deniyorum.

@grapiker tarif etmene hiç gerek yok istesem .com lu toplist kurarım ne işim var burada. ben sadece sistemi değerlendirmenizi istiyorum
Mesaj27.07.2011, 11:39 (UTC)    
Mesaj konusu:

1o numara
Mesaj27.07.2011, 12:57 (UTC)    
Mesaj konusu:

jetilan yazmış:
osmanlisultanlar yazmış:
jetilan yazmış:
bssupport yazmış:

bunları siz mi bana öğretiyorsunuz Laughing Laughing Laughing bunu bende biliyorum. aklıma bir fikir geldi değişik değişik bs siteleriyle bunu denedim. en son bunu yaptım. bakalım sistem işe yarıyormu diye. tasarım, içerik şu bu cart curt bunlara şimdilik gerek yok. ben size sistemi değerlendirin. ne ekleyebilir, nasıl değiştirebilirim. google labs gibi yani Wink

@grapiker tarif etmene hiç gerek yok istesem .com lu toplist kurarım ne işim var burada. ben sadece sistemi değerlendirmenizi istiyorum

Bildiğin çok belli Laughing
Afedersinde ne sisteminden bahsediyosun? Anasayfa yorum bölümü koymuşsun sadece. bu sistemi mi değerlendirelim Laughing
graphiker bedava sitem toplist eklentisinden bahsetmiş zaten Smile