Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj24.07.2011, 20:27 (UTC)    
Mesaj konusu:

ozgurce-paylas yazmış:
Benimde 1 Önerim Var

Çoğu Güzel isimler alınmış mesela şöle olsa 6 ay girmeyen biri siteye kişiye mesaj atsalar siteniz 72 veya Tarih deiştirilebilir gün içerisinde kapatılacaktır ve kapatılan siteler geri dönüşüme girmeli mesela başka bir kişi alabilmeli o ismi benim kanatimce

örnek

ben bu siteye 2 yıldır bakıyorum hiç bir deişlik yok http://www.diyabakir.tr.gg/

Ben Kendi Önerimi Söyledim

Bu konu defalarca tartisildi, önerildi. Bir kisim ilerliyen zamanda bu mümkün olacaktir aciklamalarinda bulundu.
Fakat böyle birsey söz konusu degil. Bu mümkün degildir.Ûzgünüm Crying or Very sad
Dalga geçerim ama kırmam. Ciddiye alırım ama takmam. Çevremde birçok arkadaşım olabilir ama hepsini dostum yapmam, Biz ışıklı cɑddelerin züppe çocuklɑrı değil! Biz ıssız sokɑklɑrın delikɑnlı yürekleriyiz!!! CW
Mesaj24.07.2011, 20:29 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bence Kirliliktir : Sad
Mesaj24.07.2011, 20:32 (UTC)    
Mesaj konusu:

Gerçekten eskilere dönülecekse bende varım arkadaşlar .. Ban konusuna gelince gerçekten çok şikayet var .. Ama ua1905ua modumunda dediği kimi bunu bütün moderatörler yapmıyor .. Wink
Mesaj24.07.2011, 20:37 (UTC)    
Mesaj konusu:

ozgurce-paylas yazmış:
Bence Kirliliktir : Sad

Size katilmiyorum degil. ôrnek Galatasaray adli siteyi isterdim fakat mümkün degil.
ûzücü bir durum fakat elimizden birsey gelmez. Ûzgünüm.
Fakat istedigin site silinmedigse sahipiyle görüsmegi deniye bilirsin.
Ondan siteyi devr alabilmenin mümkün olup olmadigi hakkinda görüse bilirsiniz.
Dalga geçerim ama kırmam. Ciddiye alırım ama takmam. Çevremde birçok arkadaşım olabilir ama hepsini dostum yapmam, Biz ışıklı cɑddelerin züppe çocuklɑrı değil! Biz ıssız sokɑklɑrın delikɑnlı yürekleriyiz!!! CW
Mesaj24.07.2011, 20:38 (UTC)    
Mesaj konusu:

BAN 'i bende pek kullanmam Bilen Bilir Beni Laughing
Okullar Açıkken Ben ile yakın mod arkadaşım odev-arsivleri yani buqra giremiyorduk okullar yüzünden.Tatil Geldi. ve bedava-sitem zamanı başladı.

Görenler oluyorduk Sabahtan akşama kadar açığım diyebilirim.

ayrıca ;

Bu Forum Eski haline gelmesi için bizden çok sizin yardımlarınıza ihtiyaç var.
Neden Derseniz Forumda Bizden çok aktif olan kullanıcılarımız var açık söylemek gerekirse. Sizler Hatalı başlıkları anlayışlı,arkadaşçı bir biçimde Ö.M ile uyarsanız Sizi Daha iyi dinleyebilir Yeniler...

Nese Önerileriniz Varsa eğer Bende dinleyebilirim. Wink

En son bilgiliwebnet tarafından 24.07.2011 20:38:56 tarihinde değiştirildi, toplam 1 kere değiştirildi
Mesaj24.07.2011, 20:40 (UTC)    
Mesaj konusu:

fifa-12 yazmış:
Senelerdir aynı laflar aynı kampanyalar aynı vaatler bs neden böyle bs neden şöyle.. anlayın artık bu forum DÜ-ZEL-MEZ

Zoru Başarırız Biz ..
İMKANSIZ sadece Biraz Zaman Alır Wink

Anlamışındır umarım Wink

En son bilgiliwebnet tarafından 24.07.2011 20:41:23 tarihinde değiştirildi, toplam 1 kere değiştirildi
Mesaj24.07.2011, 20:41 (UTC)    
Mesaj konusu:

ibrahmgun yazmış:
Gerçekten eskilere dönülecekse bende varım arkadaşlar .. Ban konusuna gelince gerçekten çok şikayet var .. Ama ua1905ua modumunda dediği kimi bunu bütün moderatörler yapmıyor .. Wink

Eskiyi unutmak gerekir yeni bir olusumun pesine düsmemiz gerekir.
Ve bu mantik üzerinden yol alip yeni gelecegimizi kurarak birsey elde ede biliriz
Eski zaman ani olarak kalir. Artik sene 2011 Yeni bir olusumun kurulmasi gerekir.
Bunu da aramiza yeni gelen arkadaslarla elde edebiliriz.

En son ua1905ua tarafından 24.07.2011 20:42:31 tarihinde değiştirildi, toplam 1 kere değiştirildi
Mesaj24.07.2011, 20:45 (UTC)    
Mesaj konusu:

fifa-12 yazmış:
Senelerdir aynı laflar aynı kampanyalar aynı vaatler bs neden böyle bs neden şöyle.. anlayın artık bu forum DÜ-ZEL-MEZ

.. Online sayısının azalması bence tamamen reklamlar .. Buradan ayrılanlar burada kendini geliştirdiği için profesyonel web siteleri açıyorlar .. Yani Reklamsız Laughing Reklam olsa bile onun kazancı kendine Smile
Değişik aktiviteler forumun gelişmesinde etkendir .. Çünkü sitesine bakmaz kullanıcı fakat forumda takılır .. Mesela moderatör arkadaşlarımız onlar sitelerinden çok foruma bakıyor .. Bazı vefakar arkadaşlarımızı da unutmamak lazım .. Wink
Mesaj24.07.2011, 20:48 (UTC)    
Mesaj konusu:

ibrahmgun yazmış:
fifa-12 yazmış:

.. Online sayısının azalması bence tamamen reklamlar .. Buradan ayrılanlar burada kendini geliştirdiği için profesyonel web siteleri açıyorlar .. Yani Reklamsız Laughing Reklam olsa bile onun kazancı kendine Smile
Değişik aktiviteler forumun gelişmesinde etkendir .. Çünkü sitesine bakmaz kullanıcı fakat forumda takılır .. Mesela moderatör arkadaşlarımız onlar sitelerinden çok foruma bakıyor .. Bazı vefakar arkadaşlarımızı da unutmamak lazım .. Wink

Güzel aciklama. Laughing
Mesaj24.07.2011, 20:51 (UTC)    
Mesaj konusu:

fifa-12 yazmış:
bilgiliwebnet yazmış:
fifa-12 yazmış:

Zoru Başarırız Biz ..
İMKANSIZ sadece Biraz Zaman Alır Wink

Anlamışındır umarım Wink

Bu laflarda çok kişinin azından döküldü Smile

Benden hiç duydun mu ?
Diğerleri ilgilendirmez bizi. Bu forum Düzelecek ALLAH'ın izniyle..
Sizin ve Bizim Yardımlarımızla..

Hala inanmıyorsanız eğer :
Bir çok Forum var Onlarda Takılabilirsiniz. Bizim gibi Aile Ortamını bulamazsınız ama unutmayın..! Wink
Mesaj24.07.2011, 20:52 (UTC)    
Mesaj konusu:

ua1905ua yazmış:
ibrahmgun yazmış:
fifa-12 yazmış:

Güzel aciklama. Laughing

Teşekkürler Abi Arkadaşlara Yardımcı Olmaya Çalışıyoruz .. Smile
Mesaj24.07.2011, 20:54 (UTC)    
Mesaj konusu:

Arkadaşlar yazmayacaktım ama yazdım.. Bakın bundan 1 yıl öncesine kadar forumda her an aktiftim... Sitem silindi.. ua1905ua daha ilk mesajında hatalı siteler 1. seferde affedilir dedi.. Hani? Sonra webloog silindi aynı şekilde.. Şimdi ise bs-blog.. Hadi 1. ve 2.'de hatam vardı diyelim.. Ama bs-blog ile tartışma açılan konuyu kapatmaya çalıştım ve sitem silindi.. Bakın BAN yemedim.. Sitem silindi...

Şimdi de bs'ye sadece günde 15 dakikamı ayırıyorum.. Onda da böyle mesajlara bakıyorum.. Allah izin verirse .com'a geçeceğim.. Tabiki de bunca sene burdaydım.. Burayı unutmam ama bu önerilerin çoğunu bir başlıkta açmıştım... Sonuça gececi40 moderatörümüz konuda birçok kişiyi toplayıp aslında ayaklanma gibi bir şey zannetti.. Buyrun.. Diğer moderatörlerimizde okuyabilirler mi? Yardım etmeye çalıştıkça buradan uzaklaşıyorum artık... Rolling Eyes

Alıntı:

Büyük Canlandırma Projesi
Lütfen baştan sona kadar okuyun...

Selam dostlar... Hepimiz biliyoruz ki bu forumun sonu geliyor gibi... Yani kalan kullanıcılar az, arama yapılmadan konu açılıyor, sürekli reklam yapılıyor vs. vs..

Peki biz böyle duracak mıyız?
HAYIR.. İşte sizlere fikirlerim...

Forumun Canlanmasına Öncelikle Ben Destek Vereceğim...

İlk olarak [kendim] bir grafik ekibi kurmak istiyorum... Sadece çizim yapacak 3-4 Grafiker... Sonra yine 3-4 tane de çizilen veya oluşturulan tasarımları kodlayacak kişiler... Bu başlığı açmamdaki en büyük neden TASARIM İSTEK bölümüdür...

Şimdi aşağıda Photoshop'ta hazırladığım bir tablo var.. İnceleyelim...

NOT : Kesinlikle ama kesinlikle çizilen tasarımlarda kendi sitemizin reklamı yapılmayacaktır... [ Grafikerlerde reklam yapmayacak ]

Bu şekilde sürekli olarak tasarım istekleri yapılmış ve cevaplanmış oluyor...

Gelelim 2. projeye.. 2. proje ise forumda yararlı konu açma projesi.. Yine aramızdan gönüllü seçilecek... Ama bu sefer 3-4 kişi değilde yardım edebilirim diyen herkes tarafından yapılacak... Örnek bir yararlı konu paylaşımı aşağıda var...

Farkettiyseniz başlık büyük bir yazı fontu ile ve gayet düzgün bir sayfa biçiminde yapılmış.. İşte burada bize yardım edecek kişiler bu şekilde açmalılar konularını...

Evet.. Eğer buraya kadar destek veremeyeceğinizi düşünüyorsanız cidden foruma daha kolay bir şekilde yardımda bulunabilirsiniz... İşte burada da düşüncem GENEL PROBLEMLER BAŞLIĞI... Bu başlık için yapılabilecek en güzel şey seçilecek olan kişilerin sürekli bu başlık altında aktif olup hemen her soruya bilgilerinin yettiği kadar yardım edip, bulamadıkları soruların çözümünü araştırmayı bilen kişiler seçilerek soruları cevaplandırmalı... Ama forumun genelinde dikkat edilmesi bir şey var ki o da "Yazım Kuralları" Yazım kurallarına dikkat ederek yardımcı olmasının yanında cevabındaki düzene de dikkat çekmeli...

Mesela aşağıda bir tane örnek var... Kaba olmadan sorunu halletmeye çalışmış...

Bu konuda yardım edebilirseniz mutlaka bu başlık altından bana bildirin...

Ve 3. projem ise RESİMLER bölümündeki istek bölümü.. =)

Bu başlıkta 2-3 kişi görevlendirilip [gönüllü olarak] sürekli aktif olup yardımda bulunmalarını isteyeceğ
im....
[/color]

Ve Son projem moderatörlere bildirme görevi.. Bunun için 1 kişi bile yeter.. Ondan istediğim tek şey forumda sürekli gezip aşağıdaki gibi bir dosya oluşturup moderatör arkadaşlara iletmesi...

Bu şekilde bir liste oluşturup özel mesaj yoluyla bir moderatöre bütün konuların bildirilmesi moderatörlere hem zaman kazandırır hemde forumda kilitlenmeyen konular kilitlenir.. Bunun yanında moderatörlerin zamanları az ise tüm başlıkları inceleme fırsatları yoksa seçilen kişinin yolladıkları moderatörün işine yarayacaktır... Yani "Bu konu burada olmamalı" yazmak yerine moderatör arkadaşlarımıza bildirmemiz çok daha yararlı olur...

Şimdi bunlardan birine veya daha fazlasına katılmak isteyenler [gönüllü olarak] bu başlık altından ya da özel mesaj yoluyla benimle iletişime geçsinler... Tek istediğim eski forumu burada tekrar görmek... Ben bu yıldan sonra buraya giremeyebilirim.. [ Liseye geçince bilgisayar yasaklanabilir ] Bari gitmeden böyle bir işe başlayayım dedim.. Umarım çok destekleyen çıkar ve bu yaz tatilinde eski forumu geri getiririz...

Özenerek hazırladığım bir başlık.. İnşallah moderatör arkadaşlarımızda görürler..
Herkese iyi forumlar...

Mesaj24.07.2011, 20:56 (UTC)    
Mesaj konusu:

Gecmiste verilen sözler yerine getirilmedigi icin bugün bizler bunun sorununu cekecegimizi biliyoruz. Fakat yinede pes etmiyoruz. Sizler icin mücadelemizi bedava-sitem ugruna sürdürüyoruz..
Biz hangi verdigimiz sözü tutmadik aciklarmisiniz. ôrnek yarisma dedik hemen düzenledik. Host ve domain hediye dedik ayni gün icinde kazanan kullaniciya iade etik. Ve daha fazlasi. Yani bilgiliwebnetin söyledigi gibi bizden önce verilen sözleri biz vermedik. Bizim verdigimiz tüm sözleri yerine getirmek icin herseyi yaptik ve yapiyoruz. Yapmaya devam edecegiz.
Mesaj24.07.2011, 20:56 (UTC)    
Mesaj konusu:

@BilgiliWebNet

Herşeyi Güzel Anlatmış..Biz Hep Birlikte Bu Forumu Yeniden Canlandırabiliriz..Yani Sadece Senin Benim Yapacağım İş Değil..

Bence Yine Dediğim Gibi Yarışmalar Yapılabilir Ve Grafikerler Seçilebilir..

Mesaj24.07.2011, 21:04 (UTC)    
Mesaj konusu:

ve-siir yazmış:
Arkadaşlar yazmayacaktım ama yazdım.. Bakın bundan 1 yıl öncesine kadar forumda her an aktiftim... Sitem silindi.. ua1905ua daha ilk mesajında hatalı siteler 1. seferde affedilir dedi.. Hani? Sonra webloog silindi aynı şekilde.. Şimdi ise bs-blog.. Hadi 1. ve 2.'de hatam vardı diyelim.. Ama bs-blog ile tartışma açılan konuyu kapatmaya çalıştım ve sitem silindi.. Bakın BAN yemedim.. Sitem silindi...

Şimdi de bs'ye sadece günde 15 dakikamı ayırıyorum.. Onda da böyle mesajlara bakıyorum.. Allah izin verirse .com'a geçeceğim.. Tabiki de bunca sene burdaydım.. Burayı unutmam ama bu önerilerin çoğunu bir başlıkta açmıştım... Sonuça gececi40 moderatörümüz konuda birçok kişiyi toplayıp aslında ayaklanma gibi bir şey zannetti.. Buyrun.. Diğer moderatörlerimizde okuyabilirler mi? Yardım etmeye çalıştıkça buradan uzaklaşıyorum artık... Rolling Eyes

arti18,Film download linkleri (izleten siteler), buna benzer Konular iceren siteler acilmamak üzere silinir.
Bu tür konulari bir kenara birakirsak.>> herkese iki sans taninir.
Sitenizin hic ugruna silindigine dair bana belge göstere bilirseniz sitenizin tekrar acilmasi icin yardimci olurum. Fakat siteniz bubun haricinde gecmiste bir kere daha silindigse yardimci olmam konusu zorlasir. Karar Support´a bagli olur.

En son ua1905ua tarafından 24.07.2011 21:06:44 tarihinde değiştirildi, toplam 1 kere değiştirildi
Önceki mesajları göster: