Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj31.08.2007, 12:24 (UTC)    
Mesaj konusu: ALLAH RIZASI İCİN OKUYUN

SEVGİLİ ARKADAŞLAR TAMAMEN İYİ NİYETLE TASARLAMIŞ OLDUĞUM SİTEM GOOGLE ADSENSE İLE GELİR ELDE EDİYOR. ELDE EDİLEN GELİRİN YÜZDE ALTMIŞLIK ORANI AĞRI NIN DOĞUBEYAZIT İLÇESİNDE FAALİYET GÖSTEREN AHMET YESEV ÖĞRENCİ YURDUNA BAĞIŞLANMAKTADIR. BU YURTTA ÖĞRENCİLER DİNİ VE DÜNYEVİ EĞİTİM GÖRÜYORLAR. SİTEDE KALAN ÖĞRENCİLERİN TAMAMMI İHTİYAÇ SAHİBİ İNSNLAR.CEBİNİZDEN PARA ÇIKMADAN ALLAHIN RIZASINI KAZANMAKİSTİYORSANIZ SİTEMİ ZİYARET EDİP GOOGLE REKLAMINI TIKLAMANIZ YETERLİ. İLGİNİZ İÇİN ALLAH RAZI OLSUN DİYOR VE SİTEME SİZİ BEKLİYORUM.
Mesaj31.08.2007, 12:29 (UTC)    
Mesaj konusu: ..::HTML-KOD-MERKEZİ::..

yavv babacan site yapmışsın eyvallah iyi güzelde benim anlamadığım şey sen google de ne gelir elde etmeyi düşünüyosun ya da ne gelir elde ediyosun ki %60 yardım veriyosun bu biraz palavra gibi geldi bana ama eğer palavra değil gerçekse helal olsun ALLAH Razı olsun..ama eğer palavraysa seni şiddetle kınıyor ve ALLAH`a havale ediyorum..

www.html-kod-merkezi.tr.gg
Mesaj31.08.2007, 12:55 (UTC)    
Mesaj konusu:

arkadaşım dediğim gibi gelir ne olursa olsun yüzde altmışını söz ettiğim kuruma bağışlayacam ve yine seninde dediğin gibi içimde zerre kadar art niyet ve bu amacımın temelinde palavra varsa allaha havale olayım. bu dünyada ve öbür dünyada ne benim nede çoluk çocuğumun yüzünü allah güldürmesin.
Önceki mesajları göster: