Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj01.08.2011, 18:32 (UTC)    
Mesaj konusu:

systemwarez yazmış:
webssylonn yazmış:
systemwarez yazmış:
@webssylonn

burası site degerlendirme alanı olumsuz eleştirileri kaldıramıcaksanız konu başlıgı acmamanızı tavsiye ederim

herkesin aaaa süper site demesini beklemeyin

dogru soluyosunuz mesaj kasan insan... Wink

allahım sen akıl fikir ver başka bir şey söylemiyorum

İyi forumlar

sizede... Laughing
Mesaj01.08.2011, 20:10 (UTC)    
Mesaj konusu:

Sağ taraftaki menü yerine başka bir menü bulursan daha güzel olur bence. Tabi bu benim fikrim.

Tasarım 10/7

İçerik bulamadım yani 1 kaç tane var . Ona puanlama vermicem. Ama umarım gelişir siten. Başarılar dilerim.
Mesaj01.08.2011, 20:19 (UTC)    
Mesaj konusu:

arka plandaki satırlar harika olmuş sag menuyü ona benze bir sekilde hazırlayın bir de ana sayfanızda yer alan tablolar kaba durmakta eminim çok daha guzel olacak + haram ıkkım sözü pek yakışık almamış Laughing
Mesaj01.08.2011, 22:00 (UTC)    
Mesaj konusu:

choremetema yazmış:
Sağ taraftaki menü yerine başka bir menü bulursan daha güzel olur bence. Tabi bu benim fikrim.

Tasarım 10/7

İçerik bulamadım yani 1 kaç tane var . Ona puanlama vermicem. Ama umarım gelişir siten. Başarılar dilerim.

tesekkurler değerlendırmen için düzeltıcem en kısa zamanda...
Mesaj01.08.2011, 22:02 (UTC)    
Mesaj konusu:

sosyalbilgiler8 yazmış:
arka plandaki satırlar harika olmuş sag menuyü ona benze bir sekilde hazırlayın bir de ana sayfanızda yer alan tablolar kaba durmakta eminim çok daha guzel olacak + haram ıkkım sözü pek yakışık almamış Laughing

tesekkurler herkes bişiler yazıyor bende yazıyım dedım ole oldu menuye bır care bulcam kendım yaptım ust ve yandakını ilk menu yapısıım oldugundan bıras kotu oldu menu... Rolling Eyes
Mesaj02.08.2011, 16:03 (UTC)    
Mesaj konusu:

Embarassed
Mesaj02.08.2011, 16:19 (UTC)    
Mesaj konusu:

fenerayhan yazmış:
Embarassed

Question
Önceki mesajları göster: