Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj19.08.2011, 22:27 (UTC)    
Mesaj konusu:

10/10 başarılar kardeş.
Mesaj19.08.2011, 22:51 (UTC)    
Mesaj konusu:

energy26 yazmış:
siten güzel olmus dostum fakat logondakı kırmızı bı cızgı yapmısın ya mengunun g sının bıraz daha altında olsaymıs o cızgı daha güzel olurdu yazılara da bıraz gölge verdiğin zaman çok güzel bi logo olurdu (benim düşüncem)

Yapmaya çalışıcam. Teşekkür ederim yorumunuz için.
Mesaj19.08.2011, 22:51 (UTC)    
Mesaj konusu:

full-oyun-indir-full yazmış:
10/10 başarılar kardeş.

çok teşekkür ederim Smile
Mesaj20.08.2011, 02:01 (UTC)    
Mesaj konusu:

up
Mesaj20.08.2011, 02:43 (UTC)    
Mesaj konusu:

alimengu yazmış:
energy26 yazmış:
siten güzel olmus dostum fakat logondakı kırmızı bı cızgı yapmısın ya mengunun g sının bıraz daha altında olsaymıs o cızgı daha güzel olurdu yazılara da bıraz gölge verdiğin zaman çok güzel bi logo olurdu (benim düşüncem)

pardon puanlamayı unuttum Smile

10/10 verıyorum

Mesaj20.08.2011, 12:14 (UTC)    
Mesaj konusu:

energy26 yazmış:
alimengu yazmış:
energy26 yazmış:

pardon puanlamayı unuttum Smile

10/10 verıyorum

Tekrar teşekkür ederim.
Mesaj20.08.2011, 13:17 (UTC)    
Mesaj konusu:

10/10 başarılar söylenilecek bir kelime yok
Mesaj20.08.2011, 13:31 (UTC)    
Mesaj konusu:

10 uzerınde 8
Mesaj20.08.2011, 14:40 (UTC)    
Mesaj konusu:

ogentr yazmış:
10 uzerınde 8

Nedeninide Söylerseniz sevinirim. Teşekkürler. Wink
Mesaj20.08.2011, 22:49 (UTC)    
Mesaj konusu:

up
Mesaj20.08.2011, 22:56 (UTC)    
Mesaj konusu:

Tasarım çoğu kişi tarafından beğeni toplayan bir tasarım...

Arrow Değerlendirmeye gelirsek menü kaymış sanırsam.. Onu düzeltmelisiniz bence Smile
Arrow Reklami Kapat | Aç bölümünü Photoshop yardımı ile daha güzel hale getirebilirsiniz...
Arrow Son olarak sayfa numaralandırma konusunda daha özgün ve güzel bir çalışma ortaya çıkarabilirsiniz...

Bu nedenlerden dolayı 10/8.. Bunları düzeltirseniz tek eksik güncelleme olacak.. Zaten güncellediğiniz için de sorun falan kalmayacak Smile
Mesaj21.08.2011, 02:11 (UTC)    
Mesaj konusu:

Öncelikle Teşekkür Ederim.
Menu kayma sorunu Opera tarayicisinda mevcut olduğunu biliyorum.İE Ve Mozillada böyle bir sorun yok. Diğer iki hatadan benim düzelte bileceğim bir sey olduğu için en kısa zamanda yapicam. Önerileriniz için tekrar tesekkür ederim.. Smile
Mesaj21.08.2011, 02:14 (UTC)    
Mesaj konusu:

alimengu yazmış:
Menu kayma sorunu Opera tarayicisinda mevcut olduğunu biliyorum.İE Ve Mozillada böyle bir sorun yok. Diğer iki hatadan benim düzelte bileceğim bir sey olduğu için en kısa zamanda yapicam. Önerileriniz için tekrar tesekkür ederim.. Smile

Rica ederim.. Yalnız ben Chrome'den baktım ve sanırsam Chrome'de de kaymış.. Bir kez daha kodlamayı deneyin derim... Belki daha doğru olabilir.. Ya da menünün kodunun başındaki boşluk değerini çoğaltın...
Mesaj21.08.2011, 10:04 (UTC)    
Mesaj konusu:

grafikdizayn yazmış:
alimengu yazmış:

Rica ederim.. Yalnız ben Chrome'den baktım ve sanırsam Chrome'de de kaymış.. Bir kez daha kodlamayı deneyin derim... Belki daha doğru olabilir.. Ya da menünün kodunun başındaki boşluk değerini çoğaltın...

İnanin okadar sinir bozucu birseyki.Google chrome yi uyumlu yapiyorum.Diğer tarayicilar bozuluyor. Crying or Very sad
Mesaj21.08.2011, 23:42 (UTC)    
Mesaj konusu:

Up
Önceki mesajları göster: