Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj28.08.2011, 08:33 (UTC)    
Mesaj konusu:

cino-oyun yazmış:
1bsinifiyiz yazmış:
Güzel bir fikir.İnşaallah katılım görür.Mesela şu forumda gezinirken bir kaç güzel şarkı dinlesek fena olmaz.
winap tan şarkı aç sonra foeuma gir aynısı

Very Happy Mr. Green Mr. Green
Mesaj28.08.2011, 08:39 (UTC)    
Mesaj konusu:

cino-oyun yazmış:
1bsinifiyiz yazmış:
Güzel bir fikir.İnşaallah katılım görür.Mesela şu forumda gezinirken bir kaç güzel şarkı dinlesek fena olmaz.
winap tan şarkı aç sonra foeuma gir aynısı
bir parlak zeka daha ortalık bunun gibilerle dolu...
Mesaj28.08.2011, 08:42 (UTC)    
Mesaj konusu:

insanlar müzik dinlemek için radyo dinlemes eğer şahsen ben müzik dinliceksem pc den dinlerim ama talk show yaparsanız radyoyu tercih ederim 7/24 talk show yapabilecek birisi lazım Very Happy
Mesaj28.08.2011, 09:06 (UTC)    
Mesaj konusu:

Aferim!

Şuan Talk showu sen yapıyorsun zaten kardeşim...Bizim yapmamıza gerek yok.Neyse isteyen destek verir,isteyen dinler,dinlemez ama biz bu Radyoyu kuracağız...

Bize gerekli olan bir domain okadar.
Mesaj28.08.2011, 09:52 (UTC)    
Mesaj konusu:

al bir tane yıllık 30 tl ye
Mesaj28.08.2011, 09:53 (UTC)    
Mesaj konusu:

30 Tl'ye Ben domain+Hosting alırım.Bize domain grekli....O da 17 Lira
Mesaj28.08.2011, 09:56 (UTC)    
Mesaj konusu:

bsradyom yazmış:
30 Tl'ye Ben domain+Hosting alırım.Bize domain grekli....O da 17 Lira

.tk domain al 5lira Smile yönlendirmesi değil domaini
Mesaj28.08.2011, 10:18 (UTC)    
Mesaj konusu:

bilmiyorum almamız lazım.Almazsak tr.gg den devam ederiz...
Mesaj28.08.2011, 10:36 (UTC)    
Mesaj konusu:

Talk Showda Gülecek Birisi Varsa Hallederiz Very Happy 2 yayıncı aynı anda gircek hem msnden talk show hem de radyoda konuşcaz ama benim ses berbat çıkıyo mikrofonda
Mesaj28.08.2011, 11:30 (UTC)    
Mesaj konusu:

sabırsıklıkla bekliyoruz arkadaşlar başarılar Smile
Mesaj28.08.2011, 12:47 (UTC)    
Mesaj konusu:

Beyler şuan 2 dj Var.

Dj sayısını artıralım.Zaten bu zamanlarda 1 saat yayın yapacağız deneme amaçlı.Lütfen ilgilenin....

Ayrıca tsarıma da ihtiyaç var...Yaptığımız tasarımda sorun çıktı.Gariker Rütbeli Üyelerin bu konuyla ilgilenmesini rica ediyoruz....
Mesaj28.08.2011, 13:05 (UTC)    
Mesaj konusu:

ben talkshow yapabilirim dj olabilirmi yani Very Happy
Mesaj28.08.2011, 16:15 (UTC)    
Mesaj konusu:

bsradyom yazmış:
Beyler şuan 2 dj Var.

Dj sayısını artıralım.Zaten bu zamanlarda 1 saat yayın yapacağız deneme amaçlı.Lütfen ilgilenin....

Ayrıca tsarıma da ihtiyaç var...Yaptığımız tasarımda sorun çıktı.Gariker Rütbeli Üyelerin bu konuyla ilgilenmesini rica ediyoruz....

fabrikadan paydosuna cıkınca ilgilencem demiştim tasarımı silmişsin
Mesaj28.08.2011, 18:54 (UTC)    
Mesaj konusu:

Arkadaşlar,Domain almamız gerek Skmedia ile konuştum.Host ve tasarımı karşılayacak sadece biz Domain alacağız.

Evet arkadaşlar ben şöyle bir çözüm buldum.
Bu sitenin intro kısmında Adsense reklamı bulunacak.Sizde bu projeye katkı sağlamak istiyorsanız bir kere tıklarsınız.

Ben kimseyi kandırmıyorum.Bana güvenmeyenler reklama tıklamaz.Ben herkesin bu projede az da olsa katkısı olsun istiyorum.

Eğer bana inanmıyorsanız,Skmedia ile konuşmalarımzı yayınlayabilirim.Bu işde ciddi adımlar atıyoruz.Bırakıp gitme gibi durum asla olamaz.Adsense hesabımda 4 dolar var.15 dolara tamamladığımızda güzel bir domain alırız.Reklama tıklayan kişiler bana mesaj atsın yardım eden kişilerin listesini sitemde yayınlıycam.Lütfen destek olun.Bu proje Bs Ailesinin projesidir
Mesaj28.08.2011, 19:02 (UTC)    
Mesaj konusu:

Domain için yardımcı olabilirim.. Ama bir şartla , bilgiler sadece hosting , domain ve proje sahibinde olmalı..