Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj09.09.2011, 17:46 (UTC)    
Mesaj konusu: İngilizcesi olan arkadaşlar yardımcı olabilirmi ?

Arkadaşlar bir mail aldım ancak ingilizce bana cevirebilirmisiniz acaba ?

Hi my friends

Good morning

As your name is listed in international business daily, I would like to take this opportunity to write to you in
the hope of establishing business relations with you. Here we would like to make a brief self-introduction.

H&C PrintingCenter is a celebrated printing company specializing in many kinds of products printing such
as catalogues, periodical magazines, brochures, flyers, children’s books, calendars, stickers etc.
we have enjoyed great prestige both at home and abroad. We’re known for our best quality, lower price,
professional service, fast logistic etc. and we have been cooperating with many enterprises all over the
world. Our customers are satisfied with our services very much. With many years’ experience, we can offer
the right product you need.

Do you want to have a further understanding of us? According your printing job we can quote you a
competitive price. If there is something be of interest to you, please don’t hesitate to email back to me,
Yuliya will always available for you.

Kind regards
Mesaj09.09.2011, 18:22 (UTC)    
Mesaj konusu:

merhaba arkadaşım
günaydın

Eğer adınız günlük uluslararası iş listede olduğu gibi, ben bu fırsatı size yazmak istiyorum
sizinle iş ilişkileri kurma umuduyla. Burada kısa bir öz-tanıtım yapmak istiyorum.

H & C PrintingCenter gibi baskı ürünleri birçok türde uzmanlaşmış ünlü bir baskı şirketi
katalog, periyodik dergi, broşür, el ilanları, çocuk kitapları, takvimler, çıkartmalar vb gibi
yurtiçinde ve yurtdışında hem de büyük prestij keyif aldık. Biz, en iyi kalite, düşük fiyat, bilinen konum
profesyonel hizmet, hızlı lojistik vb her yerinden çok sayıda firma ile işbirliği
dünya. Müşterilerimiz çok hizmetlerimizden memnun. Uzun yıllar deneyim, biz sunuyoruz.
İhtiyacınız olan doğru ürün.

Eğer bize bir daha fazla anlayışa sahip istiyor musunuz? Yazdırma işiniz göre size bir alıntı yapabilirsiniz
rekabetçi fiyat. Bir şey varsa, sizi ilgilendirmez, bana geri e-posta çekinmeyin.
Yuliya sizin için her zaman kullanılabilir.

Saygılarımızla
Mesaj09.09.2011, 18:32 (UTC)    
Mesaj konusu:

hit-design yazmış:
merhaba arkadaşım
günaydın

Eğer adınız günlük uluslararası iş listede olduğu gibi, ben bu fırsatı size yazmak istiyorum
sizinle iş ilişkileri kurma umuduyla. Burada kısa bir öz-tanıtım yapmak istiyorum.

H & C PrintingCenter gibi baskı ürünleri birçok türde uzmanlaşmış ünlü bir baskı şirketi
katalog, periyodik dergi, broşür, el ilanları, çocuk kitapları, takvimler, çıkartmalar vb gibi
yurtiçinde ve yurtdışında hem de büyük prestij keyif aldık. Biz, en iyi kalite, düşük fiyat, bilinen konum
profesyonel hizmet, hızlı lojistik vb her yerinden çok sayıda firma ile işbirliği
dünya. Müşterilerimiz çok hizmetlerimizden memnun. Uzun yıllar deneyim, biz sunuyoruz.
İhtiyacınız olan doğru ürün.

Eğer bize bir daha fazla anlayışa sahip istiyor musunuz? Yazdırma işiniz göre size bir alıntı yapabilirsiniz
rekabetçi fiyat. Bir şey varsa, sizi ilgilendirmez, bana geri e-posta çekinmeyin.
Yuliya sizin için her zaman kullanılabilir.

Saygılarımızla
Spam gibi gözüküyor.
Mesaj09.09.2011, 18:49 (UTC)    
Mesaj konusu:

galiba spam
Mesaj09.09.2011, 20:46 (UTC)    
Mesaj konusu:

hit-design yazmış:
galiba spam

Kesinlikle spam. Google çeviriylemi çevirdin :S çünkü çeviri çok kötü Wink
Mesaj09.09.2011, 20:52 (UTC)    
Mesaj konusu:

İyi Günler

Eğer adınız günlük uluslararası iş listede olduğu gibi, ben size iş ilişkileri kurma umuduyla size yazmak için bu fırsatı almak istiyorum. Burada kısa bir öz-tanıtım yapmak istiyorum. H & C PrintingCenter katalog, periyodik dergi, broşür, el ilanı, çocuk kitapları, takvimler gibi baskı ürünleri birçok türde uzmanlaşmış ünlü bir baskı şirketi, çıkartmalar vb yurtiçinde ve yurtdışında hem de büyük prestij keyif aldık. Biz, bizim en iyi kalite, düşük fiyat, profesyonel hizmet, hızlı lojistik vb bilinen konum ve tüm dünyada çok sayıda firma ile işbirliği yapmaktadır. Müşterilerimiz çok hizmetlerimizden memnun. Uzun yıllar deneyimi ile, size ihtiyacınız olan doğru ürün sunabilir. Eğer bize bir daha fazla anlayışa sahip istiyor musunuz? Baskı işini göre size rekabetçi bir fiyat teklif edebilirsiniz. Yuliya bir şey varsa, sizi ilgilendirmez, bana geri e-posta çekinmeyin, sizin için her zaman olacak.

----------------------------------------------------
Biraz denedim İnşallah beğenirsin.

Sitemi silerlerse hakkınızı helal edin.
Mesaj11.09.2011, 04:53 (UTC)    
Mesaj konusu:

Spam değilmiş dostlarım , bu maili yanıtladım ve cevap aldım Smile Elimde bir baskı işi olup olmadığını , ve onlarla çalışıp , çalışamayacağımı sormuşlar Smile Hayırlısı Very Happy