Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj30.04.2012, 19:35 (UTC)    
Mesaj konusu:

sinifogretmenimiz yazmış:
Güzel bir site. Gerek içerik gerekse tasarım olarak beğendim. Tebrikler...

Teşekkürler sizin gibi yani. Smile
Mesaj30.04.2012, 19:36 (UTC)    
Mesaj konusu:

brisin yazmış:
çok kalateli bir site tasarım çok güzel başarılar

Teşekkür Emre abi...
Mesaj01.05.2012, 15:35 (UTC)    
Mesaj konusu:

@burası reklam alanı degildir

ciz-dizayn

En son halegend tarafından 02.08.2012 17:01:20 tarihinde değiştirildi, toplam 1 kere değiştirildi
Mesaj01.05.2012, 15:36 (UTC)    
Mesaj konusu:

halegend yazmış:
SİTEME HERKEZİ BEKLİYORUM WWW.HALEGEND.TR.GG ADMİN HAFTANIN SİTESİ BENCE BU Very Happy

Burası reklam alanı değildir.!
Mesaj01.05.2012, 15:38 (UTC)    
Mesaj konusu:

Pardon kardeşim Very Happy Bilmiodum
Mesaj01.05.2012, 15:44 (UTC)    
Mesaj konusu:

halegend yazmış:

Herkes öyle diyor. Ama reklam yapıyor pardon demek ile olmuyor buradaki tüm arkadaşlardan özür dilemelisin. Biz reklam yapmıyoruz o kadar hitimizi arttırmak için bol bol içerik ekliyoruz. Gece gündüz uğraşıyoruz. Siz hem kurallara uymuyorsunuz. Hemde bizi enayi yerine koyuyorsunuz. Her zaman söylemişimdir. Kuralları okumadan başlık açmayın ve yorum yapmayın diye ama anlamıyorsunuz ki moderatorlere iş çıkartıyorsunuz. Sonra laf ediyorsunuz hiç bir şey yapmaya hakkınız yok ayıptır.
Mesaj01.05.2012, 15:50 (UTC)    
Mesaj konusu:

aktif-dost yazmış:
halegend yazmış:

Herkes öyle diyor. Ama reklam yapıyor pardon demek ile olmuyor buradaki tüm arkadaşlardan özür dilemelisin. Biz reklam yapmıyoruz o kadar hitimizi arttırmak için bol bol içerik ekliyoruz. Gece gündüz uğraşıyoruz. Siz hem kurallara uymuyorsunuz. Hemde bizi enayi yerine koyuyorsunuz. Her zaman söylemişimdir. Kuralları okumadan başlık açmayın ve yorum yapmayın diye ama anlamıyorsunuz ki moderatorlere iş çıkartıyorsunuz. Sonra laf ediyorsunuz hiç bir şey yapmaya hakkınız yok ayıptır.

Uzatmana Gerek Yok İlk Defa Yazdık Foruma
Mesaj01.05.2012, 15:55 (UTC)    
Mesaj konusu:

Uzatmama gerek var. Ne zaman herkes forumun disiplinine uyacak. O zaman ben susacağım.
Mesaj02.05.2012, 17:22 (UTC)    
Mesaj konusu:

aktif-dost yazmış:
Uzatmama gerek var. Ne zaman herkes forumun disiplinine uyacak. O zaman ben susacağım.

Bence de uzatma,polemik yaratma.Özür dilemek erdemdir ve arkadaşımız bu erdemi gerçekleştirmiş.

Sana bir ödül verilmiş,siten başarılı kabul edilmiş.Tebrikleri kabul et yeter.

Gerisini yetkililere bırak.
Mesaj02.05.2012, 17:26 (UTC)    
Mesaj konusu:

Tamam'da arkadaşım başlığı okumadan yorum yapmak yanlış bir şey ve ayrıca özür dilemedi pardon dedi sadece gülerekten yaptığı yanlış bir şey ben böyle bir şey yapmış olsaydım ki forumda bir zamanlar çok acemiydim pek bir şey bilmezdim o zamanlar özür dilerdim bende reklam yapayim o zaman tebrik ediyorsa eywallah ama yeterki başlığı kirletmesin.;=)
Mesaj02.05.2012, 17:31 (UTC)    
Mesaj konusu:

aktif-dost yazmış:
Tamam'da arkadaşım başlığı okumadan yorum yapmak yanlış bir şey ve ayrıca özür dilemedi pardon dedi sadece gülerekten yaptığı yanlış bir şey ben böyle bir şey yapmış olsaydım ki forumda bir zamanlar çok acemiydim pek bir şey bilmezdim o zamanlar özür dilerdim bende reklam yapayim o zaman tebrik ediyorsa eywallah ama yeterki başlığı kirletmesin.;=)

2008den beri buralardayım,öğrenirler zamanla...

Forum ve site kullanımı klavuzları var olmasına rağmen kimse okumuyor çünkü göze çarpan bir yerde değil otomatik mesaj sistemiylede gönderseler iyi olurda.BS için napolyon anlayışı hakim. para para para Smile
Mesaj03.05.2012, 05:02 (UTC)    
Mesaj konusu:

Aktif-dost
uzatma ortda bir özür varsa büyüklük sende kalmalı
ayrıca haftanın sitesine yakısır tavır sergilemen gerekir Wink
Mesaj03.05.2012, 10:29 (UTC)    
Mesaj konusu:

Özür dilerim abi bir daha olmaz.
Mesaj12.05.2012, 08:21 (UTC)    
Mesaj konusu:

Merhaba arkadaslar

bu haftanın sitesi
www.ibrahimsoylemis.tr.gg

kendisi bs'de cizdizayn.tr.gg olan grafikerimiz
Kendisini tebrik ediyor basarılarının dewamını diliyorum...
Mesaj12.05.2012, 08:24 (UTC)    
Mesaj konusu:

Doğru bir seçim..
Başarılar dostum...
Bir iki noktaya değineyim ki onlarda düzelsin ama..

Arrow Üstte bulunan "Grafiker" ve "Bedava-Sitem" kategorilerinin yazı tipini değiştir ve bence biraz küçült.. Ya da site ismini biraz büyült..
Arrow Boş menü elemanları kaldırılmalı...
Arrow En alttaki link takaslar doldurulmalı...

BAŞARILAR DOSTUM... Smile
Önceki mesajları göster: