Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj11.09.2011, 08:20 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bir de online ım ama sitede offline görünüyor.Yani buradayım hala Very Happy
Mesaj11.09.2011, 08:22 (UTC)    
Mesaj konusu:

neseli-sinifim yazmış:
online-games1 yazmış:
Hocam şöyle söyliyeyim birde ,css tasarımı kendim çizerim ancak kodlama programı yüklü olmadığı için şu saatlerde sitenize uygulayamayabiliriz , yada dilerseniz hazır şık bir tasarımı düzenleyip resimlerini photoshoptan değiştirip güzelleştirip sizin sitenize uygun hale getirip hemen sitenize uygulayabiliriz.. Hangisini tercih edersiniz ?

Vallahi bu işin üstadı sizsiniz Wink hangisi daha iyi olur diyosanız öyle yapalım.Bu bahsettiğim butonların olması benim için en önemli konu,onun dışında siz nasıl derseniz öyle yapalım Smile
Şöyle anlatayım hocam , siz büyük işler yaptınız ,sınıfınız Türkiyenin en iyisi oldu , Milli Eğitim Bakanı size bir kalem yolladı. Birde aynı güzellikte bir kalem var , ama o kırtasiyede satılıyor. Demek istediğim şu Milli Eğitim Bakanının gönderdiği kalemle , kırtasiyede satılan kalem aynı güzellikte. Ama biri kırtasiyede satılıyor , diğeri size Milli Eğitim Bakanından özel geliyor Smile Şimdi siz Milli Eğitim Bakanından gelen kalemimi istiyorsunuz , yoksa kırtasiyede satılan kalemimi. Eğer kırtasiye kalemini istiyorsanız yarım saat içinde halledebiliriz , yok ben Bakanın kalemini istiyorum diyorsanız. Ben kaleminizin şeklini çizerim onun parçalarını yapması için bu foruma koyarım. Parçalarını yaptırıncada size yollarım Smile
Mesaj11.09.2011, 08:26 (UTC)    
Mesaj konusu:

Eğer kırtasiye kaleminin içinde de bu bahsettiğimiz butonlar olacaksa,kırtasiye kalemini yapalım.Hem size de çok zahmet vermemiş oluruz Wink
Mesaj11.09.2011, 08:27 (UTC)    
Mesaj konusu:

neseli-sinifim yazmış:
Eğer kırtasiye kaleminin içinde de bu bahsettiğimiz butonlar olacaksa,kırtasiye kalemini yapalım.Hem size de çok zahmet vermemiş oluruz Wink
Yok benim için problem değil siz nasıl isterseniz.. Başlıyorum o zaman Smile
Mesaj11.09.2011, 08:35 (UTC)    
Mesaj konusu:

Yaşasınnn,vallahi ben çocuklarımdan daha çok seviniyorum Very Happy
Bittiği zaman bana haber verip,sitemi nasıl şekillendireceğimi,içindeki bilgileri nasıl güncelleyeceğimi öğretirseniz çok sevinirim.. Yaşım genç olduğu için teknolojiden biraz da olsa anlarım Smile Hem diğer köyümüzün sınıfının sitesini tasarlarken yardımcı da olabilirim onlara.. Bizimle ilgilendiğiiz için çok çok çok teşekkür ediyorum size Very Happy
Mesaj11.09.2011, 09:31 (UTC)    
Mesaj konusu:

hocam merak ettim ya hangi şehirdensiniz, ilk defa böyle bi öğretmen görüyorum öğrencileriyle bu kadar çok ilgilenen Very Happy valla bizim hoca bi tokat yapıştırır 32 dişimiz birden yere dökülüverir Mr. Green
Mesaj11.09.2011, 09:50 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bitii , mesaj gönderdim cevap bekliyorum Smile
Mesaj11.09.2011, 10:08 (UTC)    
Mesaj konusu:

Öhöm , öhöm hocamız nöbette galiba Very Happy
Mesaj11.09.2011, 10:26 (UTC)    
Mesaj konusu:

online-games1 yazmış:
Öhöm , öhöm hocamız nöbette galiba Very Happy

Kusura bakmayın,şu css falan ne olduğunu öğrenmek için araştırmaya dalmışım,mesajı görememiştim.O yüzden çok geç kaldım. Site çok güzel olmuş.Size pm attım. Very Happy
Mesaj11.09.2011, 10:33 (UTC)    
Mesaj konusu:

online-games1 yazmış:
neseli-sinifim yazmış:
Cevabınız için çok teşekkürler..Ben Butterfly tasarımını kullanıyorum,yapabileceğimiz site için uygun olmaz mı?
Hocam merhaba, bu forumdada sizin gibi yardıma ihtiyacı olan kullanıcılar için bir takım bulunmaktadır , grafikerinden , yazılımcısına kadar. Ben sizin için 1 tane css tasarımı çiziyorum. Ancak sizin bana sitenizde olması gereken eklentileri yazmanızı istiyorum. Haftanın öğrencisi vs. gibi. Daha sonra ben size mesaj atıp , bilgilerinizi nasıl güncelleyeceğinizi öğreteceğim. Şu anda sizden istediğim ne tür eklentilerin olmasını istiyorsunuz. Buraya yazarsanız sevinirim Smile

kanka hocamız yeni. bence ona önce biraz html öğretekki css yede giriş yapabilsin.css ağır gelir.yeni başlamışya ondan.haksız mıyım?şimdilik iceblue fln kullansın ben ona sağ menü hazırlarım hallederim.yani duyuru alanına menü fln ayarlarız.sonra css ye geçiririz hocamızı çözer işi.baştan sıkmayalım hocamızı ne dersin..
Mesaj11.09.2011, 11:04 (UTC)    
Mesaj konusu:

evrenseleglence yazmış:
online-games1 yazmış:
neseli-sinifim yazmış:
Cevabınız için çok teşekkürler..Ben Butterfly tasarımını kullanıyorum,yapabileceğimiz site için uygun olmaz mı?
Hocam merhaba, bu forumdada sizin gibi yardıma ihtiyacı olan kullanıcılar için bir takım bulunmaktadır , grafikerinden , yazılımcısına kadar. Ben sizin için 1 tane css tasarımı çiziyorum. Ancak sizin bana sitenizde olması gereken eklentileri yazmanızı istiyorum. Haftanın öğrencisi vs. gibi. Daha sonra ben size mesaj atıp , bilgilerinizi nasıl güncelleyeceğinizi öğreteceğim. Şu anda sizden istediğim ne tür eklentilerin olmasını istiyorsunuz. Buraya yazarsanız sevinirim Smile

kanka hocamız yeni. bence ona önce biraz html öğretekki css yede giriş yapabilsin.css ağır gelir.yeni başlamışya ondan.haksız mıyım?şimdilik iceblue fln kullansın ben ona sağ menü hazırlarım hallederim.yani duyuru alanına menü fln ayarlarız.sonra css ye geçiririz hocamızı çözer işi.baştan sıkmayalım hocamızı ne dersin..
Vallahi hocamın ben tasarımınıda giydirdim , logosunuda çizdim , linklerinide ayarladım , istediği sayfalarıda açtım. Hocam şu anda o tasarımı iceblue gibi kullanacak , sayfalarımı değiştir , içeriği düzenle Smile
Mesaj11.09.2011, 11:28 (UTC)    
Mesaj konusu:

Her sey bittigine göre fiyatı görüşebiliriz.. 450 lira demistik degil mi ? Laughing
Mesaj11.09.2011, 11:38 (UTC)    
Mesaj konusu:

online-games1 yazmış:
Her sey bittigine göre fiyatı görüşebiliriz.. 450 lira demistik degil mi ? Laughing

Site gerçekten bir harika olmuş,ben çok beğendim..Eminim çocuklar da çok sevecekler...Biz de size köy yumurtası falan gönderebiliriz Very Happy
Mesaj11.09.2011, 11:40 (UTC)    
Mesaj konusu:

online-games1 yazmış:
evrenseleglence yazmış:
online-games1 yazmış:
neseli-sinifim yazmış:

Vallahi hocamın ben tasarımınıda giydirdim , logosunuda çizdim , linklerinide ayarladım , istediği sayfalarıda açtım. Hocam şu anda o tasarımı iceblue gibi kullanacak , sayfalarımı değiştir , içeriği düzenle Smile

kanka sen halletmişsinde kendisi öğrense daha iyi olurdu.
Mesaj11.09.2011, 11:41 (UTC)    
Mesaj konusu:

evrenseleglence yazmış:
online-games1 yazmış:
evrenseleglence yazmış:
online-games1 yazmış:
neseli-sinifim yazmış:

kanka sen halletmişsinde kendisi öğrense daha iyi olurdu.
E yavaş yavaş bende offline olunca hocamız kendi kendine kurcalamaya başlayınca öğrenecektir.