Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj19.09.2011, 12:03 (UTC)    
Mesaj konusu:

baya yorum var ************ bide benimkine yazın

Siteme Girerseniz Konularımdan Birni Okumanızı Tavsiye Ederim
Mesaj19.09.2011, 21:54 (UTC)    
Mesaj konusu:

Radyoyu kaldırdım ama bu sessizliğe alışmam zor olucak.yorumlara devam Smile

M.Aslan
Mesaj20.09.2011, 03:25 (UTC)    
Mesaj konusu:

Abla Şimdi Farkt Ettim , Testlerde Bazı Sayfalarda Sorun Var Onları Düzeltmelisin Onun Dışında Siten 10 / 9 Başarılar Dilerim ...
Mesaj20.09.2011, 11:28 (UTC)    
Mesaj konusu:

Önceki başlığınızda birçok yorum vardı başlığı neden sildirdiniz Rolling Eyes
Mesaj20.09.2011, 12:27 (UTC)    
Mesaj konusu:

Aykut arkadaşımızın dediği doğru.. Testler için ayrı başlık açtım.. Malum artık 2. sınıf Smile Biraz daha zor testler falan çıkacak önlerine... Bu yüzden testleri ayrı ayrı sayfalara yaparsanız daha yararlı olur...

NOT : Abla buyur burada menü eklemenin daha geniş anlatımını hazırladım Smile http://www.bedava-sitem.com/forum/viewtopic.php?t=191822
Mesaj20.09.2011, 21:39 (UTC)    
Mesaj konusu:

Yeni sayfa ekledim. (Bahçedeyiz) Olmuşmu?

Bu arada yorumlar için teşekkürler.

M.Aslan
Mesaj20.09.2011, 22:09 (UTC)    
Mesaj konusu:

Evet Abla.. Gayet güzel olmuş.. Bir hata yok...
Yalnız bence sayfa düzenine dikkat etmelisin... Yani resimleri çoğu zaman ortalamalısın... Ayrıca dikkatimi çekti de... Sitenin en altında diğer sitenin reklamı ile sayaç benzeri bir kutu var... Onları içeriğin sonuna eklemelisin... Yani "
1. ekstra kutunun içeriği (sağ):" yana yere Smile İstersen düzenleyeyim o bölümü?
Mesaj20.09.2011, 22:40 (UTC)    
Mesaj konusu:

Dediğin yere ekledim ama sayaç gözükmüyor,neyse o kadar da mühim değil. Wink

M.Aslan
Mesaj20.09.2011, 22:43 (UTC)    
Mesaj konusu:

Yok Abla sayaç gözüküyor Smile Yalnız kodun başına ve sonuna aşağıdaki kodları ekleyerek ortalarsan daha güzel olur Smile

Kodun Başına :

Kod:
<div style="text-align: center; ">

Kodun Sonuna :

Kod:
</div>
Mesaj21.09.2011, 11:05 (UTC)    
Mesaj konusu:

sağ tık yapinca çıkan pencere çok sinir bozucu.Pencere çıkmasını engelle derim..
Mesaj22.09.2011, 18:19 (UTC)    
Mesaj konusu:

Konu güncel.
@alimengu Sağ tık yasağına gelince bazı veliler çocuklarının resimlerinin alınması konusunda endişeli.Gerçi sağ tık bunu engellemiyor, ama veliler bunun farkında değil.İçleri rahat Mr. Green

M.Aslan
Mesaj22.09.2011, 18:28 (UTC)    
Mesaj konusu:

alanında 10/10.... Very Happy

başarılarınızın devamını dilerim...
Mesaj22.09.2011, 18:31 (UTC)    
Mesaj konusu:

blog-cenneti yazmış:
alanında 10/10.... Very Happy

başarılarınızın devamını dilerim...

Çok teşekkür ederim. Wink

M.Aslan