Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj19.09.2011, 06:28 (UTC)    
Mesaj konusu: Benim için önemli bir soru ?

Merhaba ;

Kaç yıldır bereber olduğum forumdan küçük ama benim için büyük bir yardım almak istiyorum. Lütfen anlayışla karşılayın...

Ben Lise 2. Sınıftayım.

Bilgisayar veya elektirik okumak istiyorum.
Siz bana hangi bölümü önerirsiniz. Vede avantajlarını dezavantajlarını açıklarmısınız.

Teşekkürler

" Profesyoneller kendi yaptığı iyilikleri değil kendine yapılan iyilikleri hatırlayanlardır. "
Mesaj19.09.2011, 07:37 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: Benim için önemli bir soru ?

hypnaty yazmış:
Merhaba ;

Kaç yıldır bereber olduğum forumdan küçük ama benim için büyük bir yardım almak istiyorum. Lütfen anlayışla karşılayın...

Ben Lise 2. Sınıftayım.

Bilgisayar veya elektirik okumak istiyorum.
Siz bana hangi bölümü önerirsiniz. Vede avantajlarını dezavantajlarını açıklarmısınız.

Teşekkürler

kardeşim ben lise 4'üm.Sana şunu öneririm.Matematiğin iyi ise tabi fen derslerinde o zaman sayısala gir.Hayır ben fen yapamıyorum sadece mat. yapiyorum dersen eiit ağırlığa (TM) gir.Matematikte yapamiosan ( benim gibi Smile ) o zaman sözele geç.şunuda belirteyim artık her bölümden istediğin mesleği seçebiliyorsun.Yeterki Ygs ve Lys de o mesleğin sorularını çöz.
Mesaj19.09.2011, 07:39 (UTC)    
Mesaj konusu:

ayrıca unutmuşum kusura bakma.

Bilgisayar veya elektirik bölümü için mat. çözmen gerekecektir.Çünkü puanı yüksek.EA (TM) en ideal olandır.Saysal genellikle mat. öğtemenliği ve tıp için idealdır.
Mesaj19.09.2011, 07:46 (UTC)    
Mesaj konusu:

kişisel kendiniz ile alakalı her türlü başlık açmak yasaktır....