Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj26.09.2011, 10:57 (UTC)    
Mesaj konusu: Tasarım Yaparken :)

Arkadaşlar Ben Site Tasarımına Yeni Başladım Ama Size Birşey Danışıcam Ben Mesela Oyun Sitesi Yaparken Başlıgı Şöyle Yapıcam Mesela Smile

Metin2 Logosu [Resim Olarak] Metin2-Rest.Tr.GG Yani Biraz Kurcaladım Ama Bulamadım İngilizce Olunca Very Happy Bi Yardımcı Olurmusunuz.
Mesaj26.09.2011, 20:22 (UTC)    
Mesaj konusu:

Logo için mesela Google görsel aramada arasan bulursun.

Ama "Metin2-Rest" senin web sayfan ise photoshop da kendi logonu oluşturabilirsin ya da kendi png,jpeg,gif neyse artık. Başlık resmi buton... Smile Metin2-Rest İ İnternette aramana gerek yok eğer bu sayfa seninse bir şey çıkmaz Smile ama Rest "kalan" anlamına geliyor. bunu İngilizce de arasan, Türkçe de arasan bir sonuç elde edemezsin Smile Bu yüzden metin2 ile ilgili bir takım resimler bulup (logo,karakter...) bunları photoshop ile bir banner'ın üzerine koyabilirsin. Hoş olabilir. Smile

Kaynak (m2 logos) :
http://www.google.com.tr/search?q=metin2+logo&hl=tr&biw=1360&bih=683&prmd=imvnsfd&tbm=isch&tbo=u&source=univ&sa=X&ei=st2ATr2THcT44QSYsKWrDg&ved=0CCAQsAQ
Mesaj26.09.2011, 20:42 (UTC)    
Mesaj konusu:

grafiker arkadaşlarımızdan istersen sana yaparlar
Mesaj27.09.2011, 12:57 (UTC)    
Mesaj konusu:

dewiller007 yazmış:
Logo için mesela Google görsel aramada arasan bulursun.

Ama "Metin2-Rest" senin web sayfan ise photoshop da kendi logonu oluşturabilirsin ya da kendi png,jpeg,gif neyse artık. Başlık resmi buton... Smile Metin2-Rest İ İnternette aramana gerek yok eğer bu sayfa seninse bir şey çıkmaz Smile ama Rest "kalan" anlamına geliyor. bunu İngilizce de arasan, Türkçe de arasan bir sonuç elde edemezsin Smile Bu yüzden metin2 ile ilgili bir takım resimler bulup (logo,karakter...) bunları photoshop ile bir banner'ın üzerine koyabilirsin. Hoş olabilir. Smile

Kaynak (m2 logos) :
http://www.google.com.tr/search?q=metin2+logo&hl=tr&biw=1360&bih=683&prmd=imvnsfd&tbm=isch&tbo=u&source=univ&sa=X&ei=st2ATr2THcT44QSYsKWrDg&ved=0CCAQsAQ

Sen Benim Dediğimi anlamamışsın Benm Eklemem Gereken Logo Var Ama Ekliyemiyorum Ayrıca Metin2-Rest Metin2 Destek Anlamına Geliyor Sadece Çeviride Bakarsan Anlarsın Destek Sadece Support Deildir Wink Araştımadanda Benimle Tartışmaya Girme Bence Mr. Green
Mesaj27.09.2011, 13:38 (UTC)    
Mesaj konusu:

Resimi AÇ Diyeceksin İstediğin Yee Sürükleyeceksin Ve Yerleştirceksin İşte Bu Kadar Smile
Mesaj28.09.2011, 10:23 (UTC)    
Mesaj konusu:

aykut-servis yazmış:
Resimi AÇ Diyeceksin İstediğin Yee Sürükleyeceksin Ve Yerleştirceksin İşte Bu Kadar Smile

Teşekkürler Senin Grafikerlik Noldu Resimi Deişmişsin Smile
Önceki mesajları göster: