Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj28.09.2011, 19:02 (UTC)    
Mesaj konusu: Yazıklar Olsun Türk Olduğunuz Nerden Belli!

Reklam Özgürlüğü Paketi Bizde 60 Lira Almanya'da 5 TL ben o zaman almanyadan paketi alırım zaten aynı serverlarda barınıyor tr.gg de de reklamım görünmez.!

İşte bizim türk olduğumuz burdan belli Paraya Doyamıyacaksınız!!!
Mesaj28.09.2011, 19:20 (UTC)    
Mesaj konusu:

Ne 5 TL mi ne içtiniz siz anlamadım ben dalga mı geçiyorsunuz ..
Mesaj28.09.2011, 19:26 (UTC)    
Mesaj konusu:

de.tl ye girin bakın bi isterseniz.
Mesaj29.09.2011, 11:53 (UTC)    
Mesaj konusu:

maytapmı geçiyon aga
Mesaj30.09.2011, 06:07 (UTC)    
Mesaj konusu:

sackerfriend yazmış:
maytapmı geçiyon aga

Terbiyeli konuş arkadaşım. gir bak istersen.
Mesaj30.09.2011, 13:00 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: Yazıklar Olsun Türk Olduğunuz Nerden Belli!

teknomod yazmış:
Reklam Özgürlüğü Paketi Bizde 60 Lira Almanya'da 5 TL ben o zaman almanyadan paketi alırım zaten aynı serverlarda barınıyor tr.gg de de reklamım görünmez.!

İşte bizim türk olduğumuz burdan belli Paraya Doyamıyacaksınız!!!

1. Aynı serverlarda barınıyor. Yani para aynı yere gidiyor. Yani para aynı yere gidiyorsa sen 'paraya doyamıyacaksınız' diye kime diyorsun?

2. Diyelim ki; Almanya ile Türkiye uygulamaları arasında 55 TL fark var. E bu farkın Türk olmak ile alakası ne? Bağdaştırmalarınız cehaletinizden kaynaklanıyor. Manavın biri karpuzun kilosunu 60 kuruşa satar diğeri 15 kuruşa. Seni 60 kuruşa almaya zorlayan mı var da terbiyesizlik yapıyorsun?

3. Türk olmamızdan kaynaklanan bir fark yok ortada. Ortadaki farkın tek nedeni: senin cahilliğin! Bunu kabul etmelisin; ön yargılısın, herkesi herşeyi kendin gibi sanıyorsun. İnsan önce sorar: onlarda 5 TL iken bizde niye 60 TL diye? Ama yok niye sorasın ki. Ön yargıların tavan yapacak ya.

Sence Webme gibi milyonlarca kullanıcısı olan bir şirket bir uygulamaya ülkenin birinde 60 TL diğer ülkede 5 TL değer biçer mi?

Sence Webme bunu yapar mı?

4. Almanya'da reklam özgürlüğü: € 2,90. Yani yaklaşık 7,25 TL. 7,25 TL de aylık 7,25 TL! Aylık mı, o da nereden çıktı şimdi dersen ki deme, çünkü; zaten öyle! Çünkü; € 2,90'ın yanında monatlich yazıyor. O da aylık demek Türkçe'de.

Diğer bir deyişle; hiçbir şey senin sandığın gibi değil. Ön yargılı olmak kötü şey. Farkındaysan özürlük bir durum var. Özür dilemelisin.
Mesaj30.09.2011, 14:15 (UTC)    
Mesaj konusu: Anlamadıgım Nokta

60 Tlye Host+Domain zaten alabiliriz fazla değil mi lütfen mantıklar aşkına Very Happy
Önceki mesajları göster: