Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj02.10.2011, 23:06 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: Her çödüğün soruna 5 TL

emresazak yazmış:
Aşağıda baya uğraşıp çözemediğim iki sorunum var bunları çözücek birilerine ihtiyacım var ve çözdüğü sorun başına 5 TL göndericem telden.. Bunları yaklaşık 1 ay önce yine foruma yazdım ama cevaplayan olmadı bakalım para ödülü verince cevaplayan çıkcakmı? Bu arada ben yardım ederimde göndermez falan demeyin bu aralar ufaktan bi kontör merkezinin şifresini çaldım o yüzden hiç kafanızı yormayın kontör bol.. (Tüm hatlara) Wink

Sorun 1=> Bs nin normal css menüsünü sağ tarafa taşıdım position relative yaparak ama ana sayfamda göreceğğiniz gibi menüye yaklaşan her resmi otomatik olarak menünün bittiği noktaya taşıyor. Eğer resim küçük olursa sığıyor ama büyük olduğunda yeterince alan olsa bile menüden aşağı gidiyor.. eğer position absolute yaparsamda menü diğer divlerden etkilenmedii için menü bölümünden aşağı doğru uzayıp gide biliyor.. Bu resmin aşağı gitmemesi için ne yapmalıyım?

Sorun 2=> Bs nin orjinal menüsü üzerinde oynayıp arka plan resmi falan ekliycem böyle üstüne gelince ayrı resim falan olcak bulunduğum sayfada ayrı şekil alt sayfalarda ayrı şekil falan yapıcak.. Normalde arkaplan koyuyorum her menü elemanına üzerine gelince deişmeyide ayarlıyorum ama bulunduğum sayfa ve alt sayfaların farklı görünmesini yapamıyorum.. Bana Bs nin menüsünü dediğim gibi değiştircek bi kod lazım resimlerini kendim ayarlıyabilceim birşey..

Siteme Para karşılığı blog şeklinde çokça yazı ekleyecek elemanda arıyorum ilgilenenlerin dikkatine.. Wink (Ücreti fazla veremem belki ama sms paketlerinizi bedavaya getirebilirsiniz ayda 20TL atarım her türlü..) Wink

Bu kadar yazıyı nasıl üşenmeden yazdın yaw Very Happy

1 Kontörler çalıntı olduğu için sorularına (kontör karşılığı) cevap vermek istemiyorum fakat dilersen başka şekilde anlaşabiliriz (:

2. Benim (Teneke Forum'a) mod lazım minimum 2 ay boyunca mod olur konu açarsan, dediğin şekilde (tr.gg'nin orjinal'ini bozmadan) bir menü hazırlarım (:

NOT: Kabul etmiyorsan bile soruna cevap olarak bir ip ucu incele (:
Arrow http://www.oyun-oyna-oyunlari.tr.gg her eklemek istediğim yeni sayfaya menü eklemek zorunda kalmadan rahatca kullanmak için hazırlamıştım bi aralar şuan boş ama (:

Sohbet Teneke Forum Css Kodları Javascript Kodları Hazır Site Kodları Site Kodları
Mesaj03.10.2011, 11:23 (UTC)    
Mesaj konusu:

hacı ben mod.luk yapamam ki ya pcde bi varım bi yokum olmaz yani.. Sad kontörü kendi tel.imden atcam zaten bşi olmaz yani ama yinede yok diyosan başkasını bulcam.. Sad
Mesaj06.10.2011, 06:30 (UTC)    
Mesaj konusu:

emresazak yazmış:
hacı ben mod.luk yapamam ki ya pcde bi varım bi yokum olmaz yani.. Sad kontörü kendi tel.imden atcam zaten bşi olmaz yani ama yinede yok diyosan başkasını bulcam.. Sad
Sen kontörü bana atarsan (hattım vodafone) ben modluk yaparım 2 ay o forumda Wink

tecrübelerim var 2-3 hafta neserforum'da moderatörlük yaptım sheltox olarak
Mesaj06.10.2011, 10:41 (UTC)    
Mesaj konusu:

matemetikodevim yazmış:
emresazak yazmış:
Sen kontörü bana atarsan (hattım vodafone) ben modluk yaparım 2 ay o forumda Wink

tecrübelerim var 2-3 hafta neserforum'da moderatörlük yaptım sheltox olarak

Hacı keşke bi konuyu okuyaydın önce.. Mr. Green
Mesaj06.10.2011, 11:55 (UTC)    
Mesaj konusu:

Merhaba.
Argo olan (L??) cümlesini yazmanizdan dolayi forumdan birgün banlandiniz.
1 Gün sonra ugun yerlere basligi aciniz. Yardimci oluruz.
Ûcret karsiliginda yardim konularini sitenizden duyurunuz. Forumla alakali olmamasi gerekir.
Ayria bir moderatörümüze mesaj iletip cevap alamadiysaniz bir diger moderatörümüze ulasmayi deneginiz.
Kolay gelsin.

Dalga geçerim ama kırmam. Ciddiye alırım ama takmam. Çevremde birçok arkadaşım olabilir ama hepsini dostum yapmam, Biz ışıklı cɑddelerin züppe çocuklɑrı değil! Biz ıssız sokɑklɑrın delikɑnlı yürekleriyiz!!! CW
Önceki mesajları göster: