Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj18.12.2011, 17:27 (UTC)    
Mesaj konusu:

Çok güzel olmuş. Ellerine sağlık.
Mesaj19.12.2011, 14:15 (UTC)    
Mesaj konusu:

Kaç gündür düşünüyorum ben bu konuşmaları hatırlıyorum diye.. Very Happy

Bunlar Madagaskar'de vardı. Hahaha Very Happy

Emeğe saygı, gerçekten çok güzel bir çalışma olmuş..
Mesaj19.12.2011, 15:27 (UTC)    
Mesaj konusu:

mrtigi@ teşekkür ederim kardeş...
hzsahin@ Bu adayla ilgili bir hikaye ve ada ile ilgili filmlerle benzerlikler olması normal bu hafta hüzünlü bir ezgi dinledim onun etkisinde kalip bu bölümü yazdım yazilar insanin ruh halini yansıtır ben o hafta nasılsam ona göre yaziyorum ve her bölüm birbirinden farkli her hafta farkli projelerle geliyorum adayla ilgili filmlerle benzetmeler yapmam doğal lostta bir ada filmi onunlada bağlantı kuruluyor bu lostu yazdığım anlamina gelmez misalen ben sitedekilerin kendi laflarındanda yazıyorum buda hikayeyi daha gerçekci kılıyor,yorum için teşekkürler bu arada tasariminiz benimkiyle ayni ve dost sitelerinize eklemişsiniz sizi tanimiyorum Confused
Mesaj19.12.2011, 15:44 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bu arada benim taklidimi yapip kişiliğime çamur atmaya kalkışmayın yoksa kendi eliniz kirlenir benim kişiliğim değil,birazcık boş bıraktım taklitler çoğaldı kim oldugunuzu tahmin ediyorum ancak hikayeme dahil etmediğim icin böyle ucuz numaralarla oyalanmayın ve dini kendinize alet edinmeyin..!
Mesaj19.12.2011, 15:50 (UTC)    
Mesaj konusu:

abi pek takip edemiyorum ama bs yi eline sağlık süpersin... Very Happy derslerinde de başaılar dilerim
Mesaj20.12.2011, 21:51 (UTC)    
Mesaj konusu:

imanfedaisi yazmış:
mrtigi@ teşekkür ederim kardeş...
hzsahin@ Bu adayla ilgili bir hikaye ve ada ile ilgili filmlerle benzerlikler olması normal bu hafta hüzünlü bir ezgi dinledim onun etkisinde kalip bu bölümü yazdım yazilar insanin ruh halini yansıtır ben o hafta nasılsam ona göre yaziyorum ve her bölüm birbirinden farkli her hafta farkli projelerle geliyorum adayla ilgili filmlerle benzetmeler yapmam doğal lostta bir ada filmi onunlada bağlantı kuruluyor bu lostu yazdığım anlamina gelmez misalen ben sitedekilerin kendi laflarındanda yazıyorum buda hikayeyi daha gerçekci kılıyor,yorum için teşekkürler bu arada tasariminiz benimkiyle ayni ve dost sitelerinize eklemişsiniz sizi tanimiyorum Confused

Abi his mis derken tahtalı köyü boyladık bak sana ipucu ben yüzme bilmem.
Mesaj20.12.2011, 22:18 (UTC)    
Mesaj konusu:

Tevhidforum@ Hadi neyse bu seferlik affettim :p

Evrenseleglence@ Hahaha Laughing tevafuk sanada gelecek bölümde yüzme bilmeyen biri rolünü hazırlamıştım bunu öğrenmem iyi oldu Wink
Mesaj21.12.2011, 06:01 (UTC)    
Mesaj konusu:

imanfedaisi yazmış:
Tevhidforum@ Hadi neyse bu seferlik affettim :p

Evrenseleglence@ Hahaha Laughing tevafuk sanada gelecek bölümde yüzme bilmeyen biri rolünü hazırlamıştım bunu öğrenmem iyi oldu Wink

Bu arada gelecek bölümün zamanı bellimi Smile)
Mesaj22.12.2011, 21:17 (UTC)    
Mesaj konusu:

Hayır delikanlı henüz kesin bir gün söyleyemem.Büyük ihtimal gelecek ayın ortalarinda falan biter.Proje şuan aklımda ancak henüz yazamayacagım maalesef.Ama merak etme yarıyıl tatiline yetişir... Razz
Mesaj22.12.2011, 22:06 (UTC)    
Mesaj konusu:

imanfedaisi yazmış:
Hayır delikanlı henüz kesin bir gün söyleyemem.Büyük ihtimal gelecek ayın ortalarinda falan biter.Proje şuan aklımda ancak henüz yazamayacagım maalesef.Ama merak etme yarıyıl tatiline yetişir... Razz

Very Happy bayaaa varmış..
Mesaj06.01.2012, 22:51 (UTC)    
Mesaj konusu:

evrenseleglence yazmış:
imanfedaisi yazmış:

Very Happy bayaaa varmış..

Ha bu arada oktay meraktan ölmeyeceksin dergide göreceksin grafiker olduğun için.Desem inanma Laughing Sadece semih abiye yollayacağım onun dışında kimse dergide yayınlanmadan önce okumayacak.
Ayrıca arkadaşlar dergi projemiz Allahın izniyle gerçekleşirse.Hikayeyi burada olmakla beraber dergidede yayınlayacağım aynı gün.İkisindede yayınlamamın sebebi hikaye hakkındaki yorumlara ve değerlendirmeye buradan bakacağım.Daha erken yazacaktım ancak mecburen dergi ile aynı gün çıkacak.Artık ayda bir yayınlanacaktır bunuda hatırlatayım..
Mesaj07.01.2012, 00:45 (UTC)    
Mesaj konusu:

Very Happy Very Happy
YarıLdım çok güzeLdi

Mesaj07.01.2012, 14:56 (UTC)    
Mesaj konusu:

levelbilisim yazmış:
Very Happy Very Happy
YarıLdım çok güzeLdi

Teşekkürler.İnşallah dergidede artık yayınlanacak yeni bölümler.Sizin yüzünüzde gülümseme oluşmasına vesile oluyorsam ne mutlu bana Smile
Mesaj07.01.2012, 15:18 (UTC)    
Mesaj konusu:

güzel olmuş insan bizide katar Smile
Mesaj07.01.2012, 15:40 (UTC)    
Mesaj konusu:

mamigulu yazmış:
güzel olmuş insan bizide katar Smile

Teşekkür ederim ama sizi hiç görmedim şuana kadar k.bkmayın isminin geçmesini isteyen herkesin yeri vardır.Bu arada bölümlerin hepsini okumak isterseniz bölümlerin sayfası şunlar:

1.bölüm ve 2.bölüm ilk sayfada yer alıyor..

http://www.bedava-sitem.com/forum/viewtopic.php?t=193179&start=0

3.bölüm 8.sayfada yer almaktadır..

http://www.bedava-sitem.com/forum/viewtopic.php?t=193179&postdays=0&postorder=asc&start=105

4.bölüm 14. sayfada yer almaktadır...

http://www.bedava-sitem.com/forum/viewtopic.php?t=193179&postdays=0&postorder=asc&start=195

5.bölüm 18 sayfanın ortasında yer almaktadır...

http://www.bedava-sitem.com/forum/viewtopic.php?t=193179&postdays=0&postorder=asc&start=255

6.bölüm 23 sayfada yer almaktadır..

http://www.bedava-sitem.com/forum/viewtopic.php?t=193179&postdays=0&postorder=asc&start=330

7.bölüm ise 26 sayfada yer almaktadır..

http://www.bedava-sitem.com/forum/viewtopic.php?t=193179&postdays=0&postorder=asc&start=375