Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj31.10.2011, 18:40 (UTC)    
Mesaj konusu:

Yorumlarınız için teşekkürler. Ben Bilgisayar Mühendisliği okuyorum. Bize üniversite 47 GB alan veriyor. Fakat bu alan üniversite verdiği için .Com'a (ticarete) olmuyor. Ben de o şekilde kullanıyorum. FaceBook gibi bir şey yapacağım bu sadece deneme.. JCow bilen bilir, değiştirip kullanacağım. Smile
Mesaj31.10.2011, 20:15 (UTC)    
Mesaj konusu:

Başarılar.
Mesaj01.11.2011, 14:14 (UTC)    
Mesaj konusu:

aykut-servis yazmış:
Başarılar.

Teşekkürler..
Mesaj01.11.2011, 16:47 (UTC)    
Mesaj konusu:

yazarforum yazmış:
Yorumlarınız için teşekkürler. Ben Bilgisayar Mühendisliği okuyorum. Bize üniversite 47 GB alan veriyor. Fakat bu alan üniversite verdiği için .Com'a (ticarete) olmuyor. Ben de o şekilde kullanıyorum. FaceBook gibi bir şey yapacağım bu sadece deneme.. JCow bilen bilir, değiştirip kullanacağım. Smile

Tabi yine siz bilirsiniz ama bence jcow pek kullanışlı değil,social engine öneririm.Tabi yinede tercih sizin.İyi Çalışmalar.
Mesaj01.11.2011, 17:08 (UTC)    
Mesaj konusu:

Konu Kilit Lütfen.

Nedeni;
-Tr.Gg Dışı link paylaşmak yasak.

İyi Günler Wink .
Baks-Bani|Team

Sitemi silerlerse hakkınızı helal edin.
Mesaj01.11.2011, 19:05 (UTC)    
Mesaj konusu:

devgezegen yazmış:
Tabi yine siz bilirsiniz ama bence jcow pek kullanışlı değil,social engine öneririm.Tabi yinede tercih sizin.İyi Çalışmalar.

Ben düzenliyeceğim sen hiç korkma Smile Öneriniz için teşekkürler..

baks-bani yazmış:
Konu Kilit Lütfen.

Nedeni;
-Tr.Gg Dışı link paylaşmak yasak.

İyi Günler Wink .
Baks-Bani|Team

Tr.GG sitesidir. Sadece içinde link verdim. Hiç bir sakıncası yok.

İyi forumlar..
Mesaj04.11.2011, 11:56 (UTC)    
Mesaj konusu:

www.yazarforum.fr**forum*.org/index.php

url vermek istemedim * koydum ama konumuza gelelim
bu tanıdık geliyormu Smile ??
Mesaj04.11.2011, 12:04 (UTC)    
Mesaj konusu:

Onu Kaldır Yasak Bi Durum Siten Silinir !

Şunuda soliyim sitenin kodunuda buldum ve ayrıca sen bu siteyi sadece bir Ana Sayfadan yonetiyosun.
Mesaj04.11.2011, 14:18 (UTC)    
Mesaj konusu:

anti-tasarim yazmış:
Onu Kaldır Yasak Bi Durum Siten Silinir !

Şunuda soliyim sitenin kodunuda buldum ve ayrıca sen bu siteyi sadece bir Ana Sayfadan yonetiyosun.

Çok zekisin. Kaynak butonuna tıklamayı akıl etmişsin. Sitemin kodunu bulmak zor oldu mu? Bırak ya!! Türkçeyi zaten katlettin. Sitem Tr.GG'dir. Kullanım şartlarını okudum hiç bir sakıncası da yok. Sayfa sayım seni ilgilendirmez.

Kimseyle kavga etmek istemiyorum. Bu zeki üyemiz gibi mesaj yazacak olursa yazmasın. Mod'lara şikayet etsin. Onlar durumu değerlendirirler...
Mesaj04.11.2011, 14:45 (UTC)    
Mesaj konusu:

Anlamadın galiba sen.

tr.gg harici yonlendirme siteleri yasak bu bir ikincisi ben nerden yonettigini aradım kodunu buldum derken içinde paylaştım diyosun hani nerede sadece ana sayfada var başka içerik yok başka bişi yok sen onu forum olarak o isimde kullanıyosun yani yonlendirme gibi şeyler yapıyosun.
ikincisine gelirsek sayfa sayın beni ilgilendirmez he? ozaman içinde paylaştım niye diyosun paylaştıysan öylemi olur peki ben karışmıyorum kuralları okumuşun ve öle bişi yokmuş internet hukuku hakkında bilgiyi okuduysan tabi yazmaz film sitesi kurup filmleri vermenin B-S'de yasak olduğu ve orda (internet hukukunda) yazmadığı gibi Smile anca laf anca laf. Daha yazsanda benden bu kadar takmıyorum burası tartışma alanı deil...
Mesaj05.11.2011, 09:07 (UTC)    
Mesaj konusu:

anti-tasarim yazmış:
Anlamadın galiba sen.

tr.gg harici yonlendirme siteleri yasak bu bir ikincisi ben nerden yonettigini aradım kodunu buldum derken içinde paylaştım diyosun hani nerede sadece ana sayfada var başka içerik yok başka bişi yok sen onu forum olarak o isimde kullanıyosun yani yonlendirme gibi şeyler yapıyosun.
ikincisine gelirsek sayfa sayın beni ilgilendirmez he? ozaman içinde paylaştım niye diyosun paylaştıysan öylemi olur peki ben karışmıyorum kuralları okumuşun ve öle bişi yokmuş internet hukuku hakkında bilgiyi okuduysan tabi yazmaz film sitesi kurup filmleri vermenin B-S'de yasak olduğu ve orda (internet hukukunda) yazmadığı gibi Smile anca laf anca laf. Daha yazsanda benden bu kadar takmıyorum burası tartışma alanı deil...

1. Türkçeyi katlettin. Tam bir katilsin..
2. Gerekli yerlere bildir. Umrumda değil. Yanlış bir şey yapmadım. Beni yargılması gereken sen değilsin. Eğer yanlış bir şey yaptıysam zaten ilgilenecekleridir. Konumu kirletmenin lüzumu yoktu.

"Anlamadın galiba sen" nasıl bir cümle?! Smile
Önceki mesajları göster: