Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj08.11.2011, 19:39 (UTC)    
Mesaj konusu:

evrenseleglence yazmış:
Ben yaşadım ama aynısını rüyamda kendime tost yaptım yiyodum yetenek sizsiniz izliodum. 2-3 gün sonra anneme acıktım dedim akşam dedi git kendin hazırla Very Happy bende baktım somun ekmek var tost yaptım. Geçtim tv karşısına yiyodum bi baktım rüyamda gördüğüm adam yetenek sizsinizde. Ama gerçek bu gerçekten yaşadım.

Wow kanka korkmuşsundur Razz
Mesaj09.11.2011, 14:05 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bir daha yatmazdım. Şimdi rüyamda yılanlarla dolu bir odaya girdiğimi, ya da korkunç bir ormanda kaybolduğumu felan görürüm mazallah!..
Mesaj09.11.2011, 14:20 (UTC)    
Mesaj konusu:

mrtiqi yazmış:
Bir daha yatmazdım. Şimdi rüyamda yılanlarla dolu bir odaya girdiğimi, ya da korkunç bir ormanda kaybolduğumu felan görürüm mazallah!..
Mesaj10.11.2011, 12:53 (UTC)    
Mesaj konusu:

aykut-servis yazmış:
evrenseleglence yazmış:
Ben yaşadım ama aynısını rüyamda kendime tost yaptım yiyodum yetenek sizsiniz izliodum. 2-3 gün sonra anneme acıktım dedim akşam dedi git kendin hazırla Very Happy bende baktım somun ekmek var tost yaptım. Geçtim tv karşısına yiyodum bi baktım rüyamda gördüğüm adam yetenek sizsinizde. Ama gerçek bu gerçekten yaşadım.

Wow kanka korkmuşsundur Razz

yoo korkmadım.
Mesaj10.11.2011, 13:39 (UTC)    
Mesaj konusu:

nakite dönüştürürdüm Very Happy Very Happy Very Happy Laughing Laughing Mr. Green Mr. Green

Aynısından sen de istiyorsan resme tıkla..
Mesaj10.11.2011, 16:28 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bu Benim Başıma Geldi Hiçte Bişe Olmadı Very Happy
Mesaj11.11.2011, 01:37 (UTC)    
Mesaj konusu:

evrenseleglence yazmış:

ben de bir çok kez benzer şeyler yaşadım ve dejavu benzeri olaylar . belki inanması güç ama çoğu kez denedim ve oldu inandığım veya çok istediğim şeylerin olduğuna şahit oldum. Hatta bunu arkadaşlarla da yaptık . Görmek istediğimiz birini düşündüğümüzde ki denemelerin neredeyse hepsinde gerçekleşti biraz sonra karşımıza çıktı . Veya birini görme ihtimalim yok denebilecek bir anda olucağına inandığım da ve ve çok istediğimde ilginç şekillerde karşıma çıktı .
Mesaj11.11.2011, 08:15 (UTC)    
Mesaj konusu:

biltekno-web yazmış:
evrenseleglence yazmış:

ben de bir çok kez benzer şeyler yaşadım ve dejavu benzeri olaylar . belki inanması güç ama çoğu kez denedim ve oldu inandığım veya çok istediğim şeylerin olduğuna şahit oldum. Hatta bunu arkadaşlarla da yaptık . Görmek istediğimiz birini düşündüğümüzde ki denemelerin neredeyse hepsinde gerçekleşti biraz sonra karşımıza çıktı . Veya birini görme ihtimalim yok denebilecek bir anda olucağına inandığım da ve ve çok istediğimde ilginç şekillerde karşıma çıktı .

vala haklısın.bende çok yaşadım. Birde bişeyi çok düşününce her ne olursa olsun rüyamda görüyorum..
Mesaj12.11.2011, 14:08 (UTC)    
Mesaj konusu:

evrenseleglence yazmış:
biltekno-web yazmış:
evrenseleglence yazmış:

vala haklısın.bende çok yaşadım. Birde bişeyi çok düşününce her ne olursa olsun rüyamda görüyorum..

ben aşık olduğumdan beri çok fazla rüya görmüyorum ama daha önceleri küçükken yani izlediğim filmle ilgili mutlaka rüya görürdüm ve gece ne düşünerek yatarsam onu rüyamda görürdüm
Mesaj12.11.2011, 16:40 (UTC)    
Mesaj konusu:

ua1905ua yazmış:
Dejavu de olabilir. Bismillahirrahmanirrahim, Eûzü Billahi Mine'ş-şeytani'r-racim..!

Aynen öyle bende besmele çekerdim heralde Very Happy

Peygamber efendimiz hadisi şeriflerinde buyururlarki:
"Rüyayı salihlerden başkasına tabir ettirmeyin çünkü rüya daldaki bir salkım gibidir.Anlatıldığı zaman o salkım düşer ve kader tahakkuk eder"...

Bu hataya eminim bir çoğumuz düşüyoruzdur bende çok yaşadım.Kötü rüyalarımı anlatıp kendim yorumlardım sonrada başıma bir musibet gelirdi aman dikkat edelim her rüya anlatılmaz... Smile
Mesaj12.11.2011, 17:53 (UTC)    
Mesaj konusu:

imanfedaisi yazmış:
ua1905ua yazmış:
Dejavu de olabilir. Bismillahirrahmanirrahim, Eûzü Billahi Mine'ş-şeytani'r-racim..!

Aynen öyle bende besmele çekerdim heralde Very Happy

Peygamber efendimiz hadisi şeriflerinde buyururlarki:
"Rüyayı salihlerden başkasına tabir ettirmeyin çünkü rüya daldaki bir salkım gibidir.Anlatıldığı zaman o salkım düşer ve kader tahakkuk eder"...

Bu hataya eminim bir çoğumuz düşüyoruzdur bende çok yaşadım.Kötü rüyalarımı anlatıp kendim yorumlardım sonrada başıma bir musibet gelirdi aman dikkat edelim her rüya anlatılmaz... Smile

Mr. Green Mr. Green