Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj18.11.2011, 17:58 (UTC)    
Mesaj konusu:

Öncelikle hacca giderdim ve bi iş kurardım,sonra Vana sonrada Turkiyedeki yardıma muhtaclara para dağıtırdım.Geri kalan parayla ise somali vs.. yerlere yardım ederdim heralde...
Mesaj18.11.2011, 18:24 (UTC)    
Mesaj konusu:

Çok güzel hayaller ya Very Happy hasta kaldım Very Happy
Mesaj18.11.2011, 18:29 (UTC)    
Mesaj konusu:

Herkesin görüşü kendinedir dostlarım... Banlanacaksınız ve başlığa yazık olacak. Ö.M'den tartışmanızı öneririm.

Ekleme yapmak istiyorum, bir kütüphaneyi ve tiyatro merkezini baştan aşağı yenilemek isterdim.

Mesaj18.11.2011, 18:34 (UTC)    
Mesaj konusu:

KONUYA DVM EDEBİLİRZ..
Mesaj19.11.2011, 10:18 (UTC)    
Mesaj konusu:

saw-hack yazmış:
ben ps3 alırım bide god of war 1-2-3 serilerini tamam bitti şimdi bırakın gözümü kırpmadan 24/24 başındayım Laughing gerçekten harika oldurdu...
4üde var Laughing Ben o parayla önce ailemin borçlarını kapatır , sonrada ailemin şirketine yatırım yapar işleri büyütürdüm. Bu paranın %90'ı kadarını iş için kullanırdım anlayacağınız. Geri dönüşü zaten mükemmel olacaktır. Kalan paraylada vizemi rahat rahat çıkartır , amerikada arkadaşımın yanında rahat rahat özel bir okulda hayatımı sürdürür ordanda bir ev alırdım yaşar giderdim.
Mesaj19.11.2011, 10:22 (UTC)    
Mesaj konusu:

he deminki yazışmayıda okudumda , aramızda galiba faşistler var. boş zihniyetli ordan burdan duydugu bilgilerle burda siyaset yapmaya çalışan mallar var. pkk ile vandaki kürt kardeşlerimizi bir tutan gerizekalılar var. çok lafım var da... Allah'a havale ediyorum.
Mesaj19.11.2011, 10:29 (UTC)    
Mesaj konusu:

Ben olsam günümü gün ederdim.
Mesaj19.11.2011, 10:40 (UTC)    
Mesaj konusu:

online-games1 yazmış:
he deminki yazışmayıda okudumda , aramızda galiba faşistler var. boş zihniyetli ordan burdan duydugu bilgilerle burda siyaset yapmaya çalışan mallar var. pkk ile vandaki kürt kardeşlerimizi bir tutan gerizekalılar var. çok lafım var da... Allah'a havale ediyorum.

Dediklerin hepsinin senin olduğunu 7 cihan biliyor Wink

Sitemi silerlerse hakkınızı helal edin.
Mesaj19.11.2011, 10:46 (UTC)    
Mesaj konusu:

baks-bani yazmış:
online-games1 yazmış:

Dediklerin hepsinin senin olduğunu 7 cihan biliyor Wink
Dediklerimin hepsi sadece sensin velet. 3 yaşında tavşanına sahip çıkamayan bir ufaklıksın daha. Ordan burdan , büyük ihtimal faşist , ırkçı olan babandan duyduklarınla gelip burada siyaset yapıyorsan sen gerizekalının önden bayrak tutanısın.Eğer Van'daki kardeşlerimizin hepsini terörist olarak görüyorsan ülkeyi bölmek istediğin için asıl terörist sensin. Aslında sen hiçbir şey değilsin. Sen tam bir malsın. Irkçılık , faşistlik kanına işlemiş bir mal. Bence defol git velet.
Mesaj20.11.2011, 09:33 (UTC)    
Mesaj konusu:

aykut-servis yazmış:
Ben olsam günümü gün ederdim.

OKADAR Very Happy
Mesaj20.11.2011, 09:37 (UTC)    
Mesaj konusu:

Ben hayalperes biri değilim ama madem konu eğlenceli bir vaziyete gelmiş yorum yapmak isterim ben bir kısımını kimsesiz çocukları bir kısımınıda vanda aç kalan evsiz kalan insanlara göndeiririm eğer param artarsa o zaman kendime bir şeyler düşünürüm zaten bir elim yağda bir elim balda şimdiki gençler bunlarıda düşünmeliler.
Mesaj20.11.2011, 09:49 (UTC)    
Mesaj konusu:

Ünlü bir futbol takımını satın alırdım Mr. Green
Mesaj20.11.2011, 09:51 (UTC)    
Mesaj konusu:

feyskopat yazmış:
Ünlü bir futbol takımını satın alırdım Mr. Green

sen o fiyata messiyi bile alamassın Very HappyVery Happy
Mesaj20.11.2011, 09:52 (UTC)    
Mesaj konusu:

m-youtube yazmış:
feyskopat yazmış: