Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj22.11.2011, 23:04 (UTC)    
Mesaj konusu:

imanfedaisi yazmış:
Sende selın olmalısın heralde Confused

Bu konuda bişey diyemem. evet veya hayır gibi bir cevap vermek istemiyorum. yanlış anlaşılmasın..!
Mesaj22.11.2011, 23:04 (UTC)    
Mesaj konusu:

imanfedaisi yazmış:
Her kımsin bilmiyorum ama",o şunu yapmış bu bunu yapmış"önemli olan bu deil zaten..dediğin kadarıyla gizliilimler elınden gelenı yapmış dinimizi yaymaya çalışmış ancak haksızlık gormus yinede allah ondan razı olsun elınden ne geldiyse yapmış..Ancak onemli olan şudurki biz görmesek Allah gorur mutlaka...Şu bir gerçekki burası net ortamı asla gerçek hayat gibi olmaz ihanet olur yalan olur dolan olur vs.. gerçek hayatta bile bu var ancak eğer dediklerin dogruysada yanlışsada yarın ahirette ortaya muhakkak çıkar..ancak bsde bişiler oldugundan şüpheliyim selın ve cunobaq burayı çok severlerdi neden bıraksınlarki..?buda düşündürücü.. herkes forumu eleştiriyor ancak kımse forumdaki kişileri eleştirmiyor bızler bu hale geldiysek sorumlusu bs deil modlar deil herkes yani tum kullanıcılardır...saygı sevgi hoşgörü çerçevesinde muamele etmiyoruz kımseye...her neyse Rabbim herşeyi gören ve bilendir..kesin bir delil olmadan modlar hakkındada konuşmak istemem doğrusu...ua1905ua yı az çok tanırım ancak neden sırf anadolular için cunobaqı istemesin hem hakan bey sırf birkaç kişi yuzunden neden sitenın demirbaşlarını atsın...neyse kafam karıştı doğrusu Confused

?
Mesaj22.11.2011, 23:17 (UTC)    
Mesaj konusu:

Afilliyanlızlıgın forum imzasında bu yazıyor demekki bir haksızlık olmuş Confused

Gizliilimler açılana kadar protesto ediyorum. Bu mucadele uğruna gerekirse silinir giderim...
Çıkarı tıkayan çıkarcılar var !!!
Mesaj22.11.2011, 23:19 (UTC)    
Mesaj konusu:

delil varmı peki ?
mesela demişsin ua190ua 300 dolara tasarım çizdirmiş doğrumu bu kanıt varmı ?
Mesaj22.11.2011, 23:22 (UTC)    
Mesaj konusu:

semihseker yazmış:
delil varmı peki ?

Sana bişeyleri inandırmaya çalışmıyorum. burda olanlar ve yaşananları anlattım. herkes gerçekleri bilsin diye. inanıp inanmamak senin sorunun. Tüm deliller varki elimizde bu şekilde konuşuyoruz...!
Mesaj22.11.2011, 23:24 (UTC)    
Mesaj konusu:

arzutekin yazmış:
semihseker yazmış:
delil varmı peki ?

Sana bişeyleri inandırmaya çalışmıyorum. burda olanlar ve yaşananları anlattım. herkes gerçekleri bilsin diye. inanıp inanmamak senin sorunun. Tüm deliller varki elimizde bu şekilde konuşuyoruz...!

belliki bişiler olmuş ve elinde delillerin var,peki nerede bizde onları görmek istiyoruz zaten ancak o zaman tam emin oluruz..?
Mesaj22.11.2011, 23:25 (UTC)    
Mesaj konusu:

imanfedaisi yazmış:
arzutekin yazmış:
semihseker yazmış:
delil varmı peki ?

belliki bişiler olmuş ve elinde delillerin var,peki nerede bizde onları görmek istiyoruz zaten ancak o zaman tam emin oluruz..?

Sen mahkememisin ? Bu konuda dava açıldı ve şuan mahkeme süreci işliyor. dava süresince bir delili mahkeme haricinde gösteremiyoruz..
Mesaj22.11.2011, 23:28 (UTC)    
Mesaj konusu:

arzutekin yazmış:
semihseker yazmış:
delil varmı peki ?

zaten delil olmasa bile gerçekten enteresan bi durum ücretsiz yapan varken neden ücretli Rolling Eyes
Mesaj22.11.2011, 23:28 (UTC)    
Mesaj konusu:

arzutekin yazmış:
imanfedaisi yazmış:
arzutekin yazmış:
semihseker yazmış:
delil varmı peki ?

Sen mahkememisin ? Bu konuda dava açıldı ve şuan mahkeme süreci işliyor. dava süresince bir delili mahkeme haricinde gösteremiyoruz..

Öncelikle kime niçin dava açıldıgını nereden bileyim ben Question ayrıca delil dediğim bizi inandıracak bir şey sana mahkeme delili sun demedim zaten dememde..ayrıca ben hiçkimseye yargısız ınfaz yapmak istemiyorum,onur abiyi az çok tanırım dediklern doğruda olsa bunu ben bilemem o yuzden soruyorz sana delili...
Mesaj22.11.2011, 23:37 (UTC)    
Mesaj konusu:

ya neyse ne iyicene arapsaçına dönmüş bedava-sitem ben askere gitmeden zaten fazla takılmıyordum ama askere bı gıttım sanırım o zaman olan bı olaylar ama ne oldu bılemem dedillerinde mahkemede bile olsa bize az da olsa bilgi vermen lazım madem bu konuyu açtın madem suçlu olanlar var saklama konuş ne yapabilirlerki sana zaten mahkemeye verdim diyorsun Question Question
Mesaj23.11.2011, 00:55 (UTC)    
Mesaj konusu:

Sadece gülümseyesim var fakat, ne alaka diyeceğinizden dolayı gülümseme sebebimi açıklıyayım (:

Arzu hanım yazınızı okudum fakat inanın o kadar karmaşık ki tam olarak ne yapmaya çalıştığınızı yada ne konuda mağdur olduğunuzu anlayamadım.
Moderator olduğunuzu ve dinden bahsettiğinizi [Mason vs.] bahsetmişsiniz.

Dikkat ederseniz eğer, tüm xxxx.tr.gg sitelerinin en altında;

Kod:
<iframe src="http://www.homepage-baukasten.de/cookie.php?visit=xxxx&auth1=numaralar&mode=track" style="display:none;width:1px;height:1px;"></iframe>

xxxx yazan yer sitenin adı -> numaralar yazan yerde ise, rakamlar bulunuyor. (oraları sildim)

gibi bir iframe bulunuyor.

Web bilginizin olup olmadığını bilmiyorum ama buraya dikkat edin.
http://www.homepage-baukasten.de

Yani siz sitenizin türkiyede türk (islam) yapımı olduğunu düşünüyorsunuz ama değil!...

Sitenizin adından sonundaki tr.gg uzantısını aşağıdaki gibi değiştirerek hangi ülkelerde kullanıldığını ve kimlerin halay başını çektiğini görürsünüz.

xxxx.tr.gg
xxxx.de.tl
xxxx.it.gg
ve daha bir çok uzantı gibi..

Bizim tr.gg siteleri http://www.homepage-baukasten.de, adresinden destekli.

Tabi bunların konuyu yanlış yöne çekiyor olduğunu düşünüyorsanız bir şey diyemem. (O da sizin görüşünüz saygı duyarım)

Kaldıki burası türkiye rüşvetsiz hiç bir yerde hiç bir şey olmaz.
Rüşvet olmasa dahi biz o ortamı yaratır ve hatta veririz.

YANLIŞ ANLAMAYIN BENİMKİSİ SADECE BENİM DÜŞÜNCEM!
Rüşvet olmuş, varmış, biliyorum, inanıyorum gibi birşey demiyorum.

Hiçkimse bilmese,görmese,duymasa dahi alanıda, verenide O görüyor.

Adı üstünde bedava-sitem.
Bedava etin işgembesi olmaz.
Silinebilir de yasaklanabilirde... (bu adminin insafiyetine kalmış bir şey)

Bunu bile bile halen kullanmaya devam ediyoruz o da ayrı bir konu tabi (:
Sabaha kadar tartışılsa dahi bitmez (:
Anlatılması (açıklanması ) gereken çok şey var da burda olmaz!.

Herkes hakkında hayırlısı olsun inşallah.

Sohbet Teneke Forum Css Kodları Javascript Kodları Hazır Site Kodları Site Kodları
Mesaj23.11.2011, 10:19 (UTC)    
Mesaj konusu:

Çok şaşırdım gerçekten moderatorlerin böyle bir şey yapabileceğine inanamıyorum.
Mesaj23.11.2011, 10:49 (UTC)    
Mesaj konusu:

1: ua1905ua ysnsene 300 dolar vermiş tasarım çizmek için öylemi. Laughing
2: başlığı kaldırmıyorum.
3 : Cunobag Tumhepsiburada sonsahne bu arkadaşların ayrılmasının sebebi anadolular değildir. Yakından uzaktan alakası yoktur. Bunu kendileri de biliyor.
Tamamen farklı sebeblerden dolayı tüm konun akısını Hakan bey biliyor
Hakan bey bizzat konuya müdahale eti. Hakan beye sorun bakalım konuyla alakası varmi. Laughing
4 ua1905ua ysnsene para gönderdi evet. Fakat neden.
Özel mesajlarda duruyor mesajlar Smile
ua1905ua forumbozan adlı site kurdu vbulletin Tabanlı
Host domain ve lisans parasını gönderdi ysnsene Laughing
Dediğim gibi özel mesaj sisteminde duruyor konuşmalarımız.
Bunun sonrasında ua1905ua bedava-sitem'de yarışma düzenledi
Sponsor olarak bunu da Hakan bey biliyor bizzat izin aldık ve yaptık.
Burada yine host ve domain için bir ücret gönderdim ysnsene
Başlık burada. Arrow http://www.bedava-sitem.com/forum/viewtopic.php?t=157171
Afiliyanlizlik yetkisi neden alındı bunu da kendisi çok iyi biliyor.
Açıklamasini Hakan bey yapar.
Anadolulular moderator olarak seçilmeden önce bağıra bağıra tuzdiyarlilardir diyen bendim.
Anadolular mod seçilmeden önce kendisiyle konuşmuyordum.
Bunu cogu insan bilir.
Yaklaşık bir senedir konuşmuyordum. Googlez diye bir site vardı.
Orada birbirimize girdik ve ben ayrıldım. Bunu cogu insan da bilir.

Ağzı olan konuşuyor. Ne yapmak lazım. Laughing
Bunları açıklayan afiliyanlizkik komik olan afili mod seçilmeden önce cunobag Tumhepsiburada ve sonsahne ayrıldı. Ve bununla alakalı olan tüm konular Hakan bey tarafından silindi. Smile
Peki gelelim işin aslina. Bu ne demek oluyor.
O sırada afili aramızda bile yoktu.
Aramızda olmayanın bu konu hakkında açıklama yapması ve çok bilmiş gibi açıklama yapması komik.
Mantik acısından o donem aramızda olmayanın konuyla bir bağlantısı da olmayacağını gösterir.
Buna Türkiye'de fikir üretmek denir.
Aynı medya misali gercegi bilmeden orada olmadan açıklama yapmak.
Sadece fikir üretmekdir yalan ve asılsız haber yapmaktdir.

Dalga geçerim ama kırmam. Ciddiye alırım ama takmam. Çevremde birçok arkadaşım olabilir ama hepsini dostum yapmam, Biz ışıklı cɑddelerin züppe çocuklɑrı değil! Biz ıssız sokɑklɑrın delikɑnlı yürekleriyiz!!! CW

En son ua1905ua tarafından 23.11.2011 12:12:58 tarihinde değiştirildi, toplam 6 kere değiştirildi
Mesaj23.11.2011, 10:54 (UTC)    
Mesaj konusu:

Tam olarak yeterli bir açıklama yapmadın neden ayrıldıklarını söylemedin söylesen daha iyi olur mod bey.
Mesaj23.11.2011, 11:06 (UTC)    
Mesaj konusu:

Ben beni alakadar eden konuya açıklık getirim.
Diğer konular beni alakadar etmez.
Ayrıca bana özel mesaj sisteminden abi diyen,
Burada mod bey demesi ilginç.
Wink

Dalga geçerim ama kırmam. Ciddiye alırım ama takmam. Çevremde birçok arkadaşım olabilir ama hepsini dostum yapmam, Biz ışıklı cɑddelerin züppe çocuklɑrı değil! Biz ıssız sokɑklɑrın delikɑnlı yürekleriyiz!!! CW

En son ua1905ua tarafından 23.11.2011 11:36:35 tarihinde değiştirildi, toplam 1 kere değiştirildi
Önceki mesajları göster: