Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj13.12.2011, 14:45 (UTC)    
Mesaj konusu:

gecitverenim Özelden Gönderildi.

Sorunlar İçin destek( at )bedava-sitem.com Adresine mail atınız.
Mesaj13.12.2011, 15:10 (UTC)    
Mesaj konusu:

ciz-dizayn yazmış:
gecitverenim Özelden Gönderildi.

Arkadaşlar başka yapan yok mu?
Mesaj13.12.2011, 15:37 (UTC)    
Mesaj konusu:

Temel Tasarım dili : css.

Tasarımın Rengi : Siyah kahverengi
Sitenizin Konusu :Runescape temalı
Başlık Resminde Neler Olsun? : Benim sitemdeki başlık resmindeki resim olabilr
Kısaca Tasarımda İstedikleriniz : 2 tane menü olsun ebnim sitemdeki gibi üstte ufak menü solda ana menü

daha önce de istemiştim bu isteği
Mesaj13.12.2011, 17:46 (UTC)    
Mesaj konusu:

gecitverenim : 6 ayda 1 tasarım isteğinde bulunabilirsiniz.. İsteğiniz sadece 1 grafikerimiz tarafından hazırlanabilir...
trrunewikia : Tasarımınız hazırlanıp size yollandı Smile Güle Güle Kullanın Smile
Mesaj13.12.2011, 19:12 (UTC)    
Mesaj konusu:

Şanssızım ben ya Sad Ben senden bekliyordum da hakkım dolmuş neyse.
Mesaj14.12.2011, 09:33 (UTC)    
Mesaj konusu:

İnternetim olsa yardım ederdm ama sadece okuldan girebiliyorum internete bana ö.m atarsanız yardımcı olurum.
Mesaj14.12.2011, 15:21 (UTC)    
Mesaj konusu:

Arkadaşlar bana yılbaşına özel benim şimdiki tasarım gibi özel,güzel bir tasarım yapacak varmı?

Sitemi silerlerse hakkınızı helal edin.
Mesaj14.12.2011, 16:33 (UTC)    
Mesaj konusu:

Tasarım Aranıyor.!
Tasarim dili:CSS
Konu:Blog
Tasarımın rengi:Beyaz , Kırmızı
Kısaca tasarımda istedikleriniz:.TR.GG NİN EN İYİ BLOGCUSU yazan bir resim ve yanında bir adet Türk Bayrağı.Yalnız navigasyon sağ tarafta olsun.Navigasyon yerine ANA MENU yazsın.Copyright yeri değiştirilebilir olsun.Link takas ve dostlar yeride ekli olsun.Sağ taraftaki ANA MENU'nün üstünde 468x60 Reklan Alanı ve farketmez bir yerde duyuru bölümü olsun.Geri zaten ana menünün içindeki menüleri ben ayarlarım.Ayrıca tasarımı yapıp kendi sitesinin bannerini veren(468x60) reklamını yayınlayacağım.
Ve http://img.webme.com/pic/c/ciz-dizayn/ciz-dizayn_545.png bunun aynısı kullanılsın. .TR.GG NİN EN İYİ BLOGCUSU YAZAN YERDE TABİKİ!
Mesaj14.12.2011, 16:45 (UTC)    
Mesaj konusu:

Temel Tasarım dili : css tabanli site istiyorum.

Tasarımın Rengi : Koyu Kırmızı

Sitenizin Konusu : Blog

Başlık Resminde Neler Olsun? : Site İsmi Sloganı web Yardımcınız. Vede Yılbaşı :Özrl İconları Ayrıca sağ tarafta 468x60 reklam alanı yeri de olsun...

Kısaca Tasarımda İstedikleriniz : Tek bir menü olsun.. Menü de sağ tarafta olsun... Ayrıca bir adet üst menü de olsun... Bunun yanında copyright alanı da değiştirilebilir olsun.. Yani kodlarından değiştirilebilsin... Birde tema Editlene Bilir Olsun Mr. Green

ek-grafik bu siteme istiyom.. download-kinq'e sdeğil Mr. Green
Mesaj14.12.2011, 17:32 (UTC)    
Mesaj konusu:

@download-kinq
tasarımınız çizildi ve özel mesaj yolu ile yollandı
Mesaj14.12.2011, 18:48 (UTC)    
Mesaj konusu:

download-kinq: Tasarımınız Cizildi Kodlandı Özelden Yollandı.

Sorunlar İçin destek( at )bedava-sitem.com Adresine mail atınız.
Mesaj15.12.2011, 13:55 (UTC)    
Mesaj konusu:

gecitverenim : Her grafikerimiz başarılıdır.. Bunu unutmayın Wink
caliskan-blog : Keşke vaktin olsaydı.. Kısıtlı vaktinde bile yardım ettiğin için teşekkürler Smile
baks-bani : Tasarım Dili bölümünü "iceblue" yaparsanız ve isteğiniz forma göre yaparsanız ilgileniriz Smile
mt2pvpler2012 : En kısa zamanda ilgilenilecektir...
download-kinq : Tasarımınız pinoki ve ciz-dizayn tarafından yapılmıştır...
Mesaj16.12.2011, 11:22 (UTC)    
Mesaj konusu:

İzcilere Yakışır Bi Tasarım İstiyorum
Css Olursa Güzel Olur
Lisenin İzci Kolundayız .....
Teşekürler

Basit Birşey Olmazsa Sevinirim....
Mesaj16.12.2011, 14:24 (UTC)    
Mesaj konusu:

turk-telekom-izcileri yazmış:
İzcilere Yakışır Bi Tasarım İstiyorum
Css Olursa Güzel Olur
Lisenin İzci Kolundayız .....
Teşekürler

Basit Birşey Olmazsa Sevinirim....

Bu formu doldurarak istek yapın Exclamation
Kod:
Temel Tasarım dili : Css Ice Blue, Red blue, Istediginiz tasarimin dilini belirtiniz, Ôrnek css tabanli site istiyorum.

Tasarımın Rengi : Kırmızı,Beyaz

Sitenizin Konusu : Blog

Başlık Resminde Neler Olsun? : Başlık resminde bir adet dünya ve hemen yanında web sitemin ismi.. Ayrıca sağ tarafta 468x60 reklam alanı yeri de olsun...

Kısaca Tasarımda İstedikleriniz : Tek bir menü olsun.. Menü de sağ tarafta olsun... Ayrıca bir adet üst menü de olsun... Üst menü açılır olsun... Bunun yanında copyright alanı da değiştirilebilir olsun.. Yani kodlarından değiştirilebilsin...
Exclamation
Mesaj16.12.2011, 14:36 (UTC)    
Mesaj konusu:

Temel Tasarım dili :İceblue

Tasarımın Rengi :Mavi

Sitenizin Konusu : Tavşan

Başlık Resminde Neler Olsun? :Sitem 1 yaşına gireceği tasarım bu olucak.yani şimdiki tasarımının başlık resminin üzerinde sağda yazan baks-bani yerine Baks-Bani Altında 1 yaşında yassın onun yanındada tavşanlı pasta olsun eyer mümkünse pastaun mumuhareketli olsun

Kısaca Tasarımda İstedikleriniz : 1 yaşına uygun olsun

Kısaca 1 Yaşında Tasarımı Olsun (: Yapıcak Kişi Bana Ö.M Den Olasa Bilirmi Daha Dtaylı Konuşalım

Sitemi silerlerse hakkınızı helal edin.
Önceki mesajları göster: