Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj03.02.2012, 17:52 (UTC)    
Mesaj konusu:

bedavasitepaylasim yazmış:
imanfedaisi yazmış:
En kötüsüde misafir çocuklarının pc ile oynaması. Ben evde yokken annemler açıyor çocuklara geliyorumki pcnin tuşları sökülmüş küçük çocuklar tarafından kemiriliyor. 6 ayda 2 adaptör değiştirdim milletin yüzünden. Daha birde vermessen adın çıkıyor birde diyorlarki " kocaman oğlan şunun yaptığına bak, çocuklarla bir olup pc oynuyo" Laughing

valla bilader ben istemediğim sürece o bilgisayara kimse dokunamaz istediklerini sölesinnler Very Happy bence biraz agresiflik iyidir Wink tavsiye ederim Very Happy

Haklısın artık o yöntemi kullanıyorum zaten başka çarem yok Smile
Mesaj03.02.2012, 18:01 (UTC)    
Mesaj konusu:

anonimx yazmış:
en kotusu su cocuguda oynat dıyen mısafır Evil or Very Mad

bilader bunu artık bana soleyemiyolar sana tavsiyem biraz agresif ol ama fazla kalp kırma Wink

helpend yazmış:
Dışarıda arkadaşlarımla gezerken yorulduğumda eve tam içeri adımımı attığımda annemin ve abimin neredeydin sen demesi ve sonra sessizce bilgisayara oturup msni açtığımda Aykut bana tasarım yapar mısın ? demeleri en çok bundan nefret ederim.

banada bedava-sitem'den bu tarz tasarım mesajları gelio yardım istemeleriz iyi ama kişiye müsaitmisin die sormadanda istemek harbi sinir bozucu Very Happy Very Happy

Bugün hele hiç sormadan hani anlatım yapacaktın tasarım yapacaktın vallaha yoruldum kendi siteme bile yapamadım ama onların falan yapıyorum
Mesaj03.02.2012, 19:04 (UTC)    
Mesaj konusu:

imanfedaisi yazmış:
Alıntı:
- Sınavdan 90 alıp neden 100 almadım diyip ağlayan arkadaş.

En sinir olduğum tiplerdir bunlar.Millet yetmişe sevinir bunlar doksana ağlarlar Mad

Alıntı:
- Çok uzun bir mesaj yazarken şarjın bitip telefonun kapanması.

Bende genellikle pc'nin şarjı bitiyor hemde yazı yazarken buda çok kötü bir duygu gerçekten Evil or Very Mad

Alıntı:
- Ayak serçe parmağını bir yere vurmak.

En sık başıma gelen şey Laughing

Serçe Parmagı Olayı Çok Başma Geldi Acaip Deli Olurum Smile
Bnmde Pc'nn Şarjı Oyun Oynarken Biter Genellik Tekken Oynarken Biter Very Happy
Özellikle 90 Aldıgına Aglayanlardan Nefret Ederim 60 Alsam Sevinirim Fazla Notda Gözüm Yokk Very Happy

kimisi serçe parmak olayında buz oy çorabı çıkart vırt zırt diyorda en iyi çözüm elinle aşağıya doğru bastırman parmağını.. iyi geliyor Very Happy Wink

Her kullandığımız kodu sizlere versek bizim sizlerden hiçbir farkımız kalmazdı.. Wink
Mesaj03.02.2012, 19:18 (UTC)    
Mesaj konusu:

mrtiqi yazmış:
Cips ile kolanı hazırlayıp zevkle koltuğa oturduğun anda kumandanın başka koltukta olduğunu farketmek.

Bu çok koyuyor adama.

Bizde öle Sorun Yak 4-5 tane akıllı kumanda var her kolruğa koyulmuş tw uyu lazım olmaz d-smart Smile)
Mesaj04.02.2012, 07:53 (UTC)    
Mesaj konusu:

imanfedaisi yazmış:
imanfedaisi yazmış:
En kötüsüde misafir çocuklarının pc ile oynaması. Ben evde yokken annemler açıyor çocuklara geliyorumki pcnin tuşları sökülmüş küçük çocuklar tarafından kemiriliyor. 6 ayda 2 adaptör değiştirdim milletin yüzünden. Daha birde vermessen adın çıkıyor birde diyorlarki " kocaman oğlan şunun yaptığına bak, çocuklarla bir olup pc oynuyo" Laughing

valla bilader ben istemediğim sürece o bilgisayara kimse dokunamaz istediklerini sölesinnler Very Happy bence biraz agresiflik iyidir Wink tavsiye ederim Very Happy

Haklısın artık o yöntemi kullanıyorum zaten başka çarem yok Smile

En iyisi Smile

helpend yazmış:
anonimx yazmış:
en kotusu su cocuguda oynat dıyen mısafır Evil or Very Mad

bilader bunu artık bana soleyemiyolar sana tavsiyem biraz agresif ol ama fazla kalp kırma Wink

helpend yazmış:
Dışarıda arkadaşlarımla gezerken yorulduğumda eve tam içeri adımımı attığımda annemin ve abimin neredeydin sen demesi ve sonra sessizce bilgisayara oturup msni açtığımda Aykut bana tasarım yapar mısın ? demeleri en çok bundan nefret ederim.

banada bedava-sitem'den bu tarz tasarım mesajları gelio yardım istemeleriz iyi ama kişiye müsaitmisin die sormadanda istemek harbi sinir bozucu Very Happy Very Happy

Bugün hele hiç sormadan hani anlatım yapacaktın tasarım yapacaktın vallaha yoruldum kendi siteme bile yapamadım ama onların falan yapıyorum

İşin zor Aykut Smile

yp-blogger yazmış:
imanfedaisi yazmış:
Alıntı:
- Sınavdan 90 alıp neden 100 almadım diyip ağlayan arkadaş.

En sinir olduğum tiplerdir bunlar.Millet yetmişe sevinir bunlar doksana ağlarlar Mad

Alıntı:
- Çok uzun bir mesaj yazarken şarjın bitip telefonun kapanması.

Bende genellikle pc'nin şarjı bitiyor hemde yazı yazarken buda çok kötü bir duygu gerçekten Evil or Very Mad

Alıntı:
- Ayak serçe parmağını bir yere vurmak.

En sık başıma gelen şey Laughing

Serçe Parmagı Olayı Çok Başma Geldi Acaip Deli Olurum Smile
Bnmde Pc'nn Şarjı Oyun Oynarken Biter Genellik Tekken Oynarken Biter Very Happy
Özellikle 90 Aldıgına Aglayanlardan Nefret Ederim 60 Alsam Sevinirim Fazla Notda Gözüm Yokk Very Happy

kimisi serçe parmak olayında buz oy çorabı çıkart vırt zırt diyorda en iyi çözüm elinle aşağıya doğru bastırman parmağını.. iyi geliyor Very Happy Wink

Çözüm çokda en iyi çözüm dikkatli olmak Wink

blogspiker yazmış:
mrtiqi yazmış:
Cips ile kolanı hazırlayıp zevkle koltuğa oturduğun anda kumandanın başka koltukta olduğunu farketmek.

Bu çok koyuyor adama.

Bizde öle Sorun Yak 4-5 tane akıllı kumanda var her kolruğa koyulmuş tw uyu lazım olmaz d-smart Smile)

Oh sıkıntı yoq Very Happy
Mesaj04.02.2012, 22:16 (UTC)    
Mesaj konusu:

helpend yazmış:

AyNeN
Mesaj06.02.2012, 06:51 (UTC)    
Mesaj konusu:

blogspiker yazmış:
helpend yazmış:

AyNeN

bu bnm başıma gelio Smile grafiker değilim günde en az 10 tane tasarım isteği gelio Smile
Mesaj08.02.2012, 09:36 (UTC)    
Mesaj konusu:

Kışın sıcak sıcak banya yaparken Very Happy Suyun bir anda soğuması Very Happy

M
Mesaj08.02.2012, 09:53 (UTC)    
Mesaj konusu:

zoom-oyun yazmış:

deLi oluyorum işte ozaman Very Happy
Mesaj08.02.2012, 17:07 (UTC)    
Mesaj konusu:

zoom-oyun yazmış:

deLi oluyorum işte ozaman Very Happy

Smile

M
Mesaj08.02.2012, 18:06 (UTC)    
Mesaj konusu:

'' Düğümlenmiş kulaklık kablosu. '' bu çok sinir bozucu. sürekli oluyo bana. Very Happy
Mesaj08.02.2012, 18:28 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: Hayattan Soğutan Şeyler :)

Birbirinden sinir Twisted Evil Mr. Green
Mesaj08.02.2012, 18:31 (UTC)    
Mesaj konusu:

blogspiker yazmış:
mrtiqi yazmış:

Bu çok koyuyor adama.

O iyiymiş.
Mesaj08.02.2012, 18:57 (UTC)    
Mesaj konusu:

En kötüleri :
1-Yüklenen bir şeyin %99'da kesilmesi Smile
2-Çok önemli birşey veya emek verdigin birşey mesela CSS için menü yapmak o kadar url bulup ekledikten sonra tam kaydedecekken elektriklerin gitmesi. Smile
3-Anahtarı içerde unutmak Smile
Mesaj08.02.2012, 20:40 (UTC)    
Mesaj konusu:

hic uyuyamadığım birgünde sabahın köründe kalkıp okula gidip birde matematik gibi dersleri çekmek Sad