Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj23.01.2012, 08:41 (UTC)    
Mesaj konusu: Pagerank nasıl artırılır?

Arkadaşlar kısa ve öz cevap istiyorum ben bu şekilde google da aradığım zaman bir çok seçenek buluyorum ama pek anlamıyorum, burada anlayan arkadaşlara ihtiyacım var, pagerank nasıl artırılır? birde her sayfaya etiketler eklemek hiti artırır mı?
Mesaj23.01.2012, 09:28 (UTC)    
Mesaj konusu:

çok fazla konu ekliceksin site hitin yüksek olucak bnm bildiklerim bunlar bide toplist sitelerine katır hit için tr.gg dışı olan büyük toplistlere...
Mesaj23.01.2012, 10:27 (UTC)    
Mesaj konusu:

1 - içeriğin gerçekten sağlam olucak 2 - her sayfanda 50 nin üzerinde link barındırıcaksın 3 -sayfa geçişlerinin iyi olması lazım ör : sevgi sözlerine giriyosun orda 2011 sevgi sözleri var ona tıklıyosun 2011 sevgis sözlerinin sayfasında muhakkak sevgi sözleri sayfasına geri dön diye bir link olmak zorunda ve ana sayfaya geri dön gibi 4 - pagerankı 1 in üzerindeki sitelerle link alışverişi yapman lazım pagerankı 1 olanlarla kesinlikle yapma 2 3 4 5 gibi pagerankı yüksek olan sitelerle yap 5 - hergün siteni güncel tut hergün en az 10 sayfalık içerik ekle yani anlıcan pagerankı yükseltmek kolay bir iş değil çok zor Confused
Mesaj23.01.2012, 11:29 (UTC)    
Mesaj konusu:

çok teşekkurler
Mesaj25.01.2012, 06:47 (UTC)    
Mesaj konusu:

içerik eklemekle yanlız olmaz içerik eklerken kopyala yapıştır yaparsan google ban bile atabilir.içerikleri kopyala yapıştır ile değil kendin yaz özgün bir şekilde günde 2-3 yazı ekle, 3 ay içinde pr3 olursun....Bunun dışında toplistlere önem vermeni tavsiye ederim...