Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj05.02.2012, 10:03 (UTC)    
Mesaj konusu: acil bakın beyler çok acil

laptopumun ekranı kırıldı kırıldı derken çıkmadı nasıl anlatim
yarısı bilgisayar ekran öbür yarısı yok acaba ekran satın alınırmı
laptopun markası acer lütfen yardım edin bana
ne kadara patlar (bide kırıldı derken çizikler var rengarenk orda
hiç bir şey yok şimdi google chrome açık küçülttüm ordan kullanıyorum)
Mesaj05.02.2012, 12:26 (UTC)    
Mesaj konusu:

Ekranınızın kırılıp kırılmadığını yazdıklarınızdan anlamadım. Ancak dediğiniz gibi bir renk sorunu varsa muhtemelen ekranın pixeli bitmiş olabilir diye düşünüyorum. Ekranı değiştirtmeniz şart kendiniz yapmaya çalışmayın, böyle bir durum da uzman bir kişiden destek alın... Piyasada ikinci elini bulamazsanız, tahmini 150 ila 300$ arası bişey olması lazı ekranın..Geçmiş olsun...
Mesaj13.02.2012, 21:39 (UTC)    
Mesaj konusu:

devgezegen yazmış:
Ekranınızın kırılıp kırılmadığını yazdıklarınızdan anlamadım. Ancak dediğiniz gibi bir renk sorunu varsa muhtemelen ekranın pixeli bitmiş olabilir diye düşünüyorum. Ekranı değiştirtmeniz şart kendiniz yapmaya çalışmayın, böyle bir durum da uzman bir kişiden destek alın... Piyasada ikinci elini bulamazsanız, tahmini 150 ila 300$ arası bişey olması lazı ekranın..Geçmiş olsun...

Aynen , ayrıca eğer ekranın kırıldı ise , yani tümden ekran laptop'dan ayrılı ise , kaldır at derim .. Pc fiyatına gelecektir ve ileride sorun doğacaktır ..

Nasıl yaptığını merak ettim doğrusu .. Yok arıza var diyorsan yukarıdaki arkadaşın dediğini yap .. İyi günler. Rolling Eyes

Mesaj14.02.2012, 13:19 (UTC)    
Mesaj konusu:

catladı ekran yarısı beyaz yarısı normal bilgisayar oldu google chrome yi küçülttüm öyle giriyorum
Mesaj14.02.2012, 13:26 (UTC)    
Mesaj konusu:

ice-blog yazmış:
catladı ekran yarısı beyaz yarısı normal bilgisayar oldu google chrome yi küçülttüm öyle giriyorum

eğer ekran panelinde sorun varsa en fazla 200 tl'ye halledersin fakat ekran kartı ise ve laptop ile birleşmiş bi şekilde ise geçmiş olsun at gitsin bi laptop fiyatına anca yenilersin ve ilerde sorun yaşarsn
Mesaj14.02.2012, 13:29 (UTC)    
Mesaj konusu:

tablet bilgisayardan bedava-sitem e giriyorsa tablet alim çok ucuza buldum 1 kaç tane Very Happy
Önceki mesajları göster: