Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj08.02.2012, 20:16 (UTC)    
Mesaj konusu:

Tasarım çok amatörce buldum içerik desen bir şey göremiyorum 10/2
Mesaj08.02.2012, 20:25 (UTC)    
Mesaj konusu:

helpend yazmış:
iceriklerimiz 3 sayfa vardı fakat sildim hepsini 3 gündür icerk paylasıorm Smile tasarıma gelince bircok tasarımım var daha iyi fakat kodlayamıyorum Smile
Mesaj08.02.2012, 20:37 (UTC)    
Mesaj konusu:

GÜNCEL
Mesaj08.02.2012, 21:32 (UTC)    
Mesaj konusu:

bekodesign yazmış:
helpend yazmış:
iceriklerimiz 3 sayfa vardı fakat sildim hepsini 3 gündür icerk paylasıorm Smile tasarıma gelince bircok tasarımım var daha iyi fakat kodlayamıyorum Smile

bu çalışmaya engel olan bir şey değil kodlamayla tasarımın alakası yok her tasarım kodlanır kolaydır merak etmeyin.
Mesaj09.02.2012, 11:14 (UTC)    
Mesaj konusu:

helpend yazmış:
bekodesign yazmış:
helpend yazmış:

bu çalışmaya engel olan bir şey değil kodlamayla tasarımın alakası yok her tasarım kodlanır kolaydır merak etmeyin.
kodlayabildim yorumların için sağol benm icin cok önemli Mr. Green
Mesaj09.02.2012, 13:11 (UTC)    
Mesaj konusu:

güncell
Mesaj09.02.2012, 13:47 (UTC)    
Mesaj konusu: site

Tasarım Biraz Amatörce Çok Güzel Değil İlgi Çekici Tasarım Yapabilirdin Eğer Yardıma İhtiyaçın Olunca İletişime Geçebilirsin. Rolling Eyes
Mesaj09.02.2012, 14:04 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: site

madonecoder yazmış:
Tasarım Biraz Amatörce Çok Güzel Değil İlgi Çekici Tasarım Yapabilirdin Eğer Yardıma İhtiyaçın Olunca İletişime Geçebilirsin. Rolling Eyes
sitem bir blog sitesi Smile cıvıl cıvıl bir tasarım cizebilirdim fakat insanların bir blog sitesinde aradığı tasarım değil Smile
Mesaj09.02.2012, 14:17 (UTC)    
Mesaj konusu:

Güncell[/b]
Mesaj09.02.2012, 14:17 (UTC)    
Mesaj konusu:

Site tasarımın değişik. Kötü diyemem. Güzelde diyemem. Orta da kaldım..
Mesaj09.02.2012, 14:19 (UTC)    
Mesaj konusu:

evrenseleglence yazmış:
Site tasarımın değişik. Kötü diyemem. Güzelde diyemem. Orta da kaldım..
teşekkürler tasarımın rengi kapalı olduğundan olabilir insanlara pek hoş gelmiyor Smile fakat sonuçta bir blog sitesiyim.
Mesaj09.02.2012, 14:21 (UTC)    
Mesaj konusu:

Tasarım güzel ama renkleri arka plan renklerine çok benzediği için arka plan ile karışıyor biraz ayrıca banner menü ve fotterin kenarları oval olsaydı daha güzel olurdu sitenin tasarımında çok resim bulunması sitenin geç açılmasını sağlıyor ayrıca temada kullandığın yazı fontlarıda okunmayı biraz zorlaştırmakla beraraber görünümüde kötü sitenin tasarımı daha çok genişlemeli bence ayrıca daha canlı renkler kullanmalısın temanın üstündeki küçük bannerde dikkat çekiyor ve temayı biraz bozuyor ayrıca blog anasayfasıda biraz kötü görünüyor içerik bölümüne gelirsek içeriği belirlediğin bir kaç kategoriye uygun şekilde verirsen ziyaretçinin ulaşması daha kolay olur ve seni takip etmeye başlamasına yaralı olur içerik konusunda biraz zayıfsın ama ilerde daha iyi olacağını ümit ediyorum

Puanlama:
Tasarım 10/5
içerik 10/8
Mesaj09.02.2012, 17:10 (UTC)    
Mesaj konusu:

pinoki yazmış:
Tasarım güzel ama renkleri arka plan renklerine çok benzediği için arka plan ile karışıyor biraz ayrıca banner menü ve fotterin kenarları oval olsaydı daha güzel olurdu sitenin tasarımında çok resim bulunması sitenin geç açılmasını sağlıyor ayrıca temada kullandığın yazı fontlarıda okunmayı biraz zorlaştırmakla beraraber görünümüde kötü sitenin tasarımı daha çok genişlemeli bence ayrıca daha canlı renkler kullanmalısın temanın üstündeki küçük bannerde dikkat çekiyor ve temayı biraz bozuyor ayrıca blog anasayfasıda biraz kötü görünüyor içerik bölümüne gelirsek içeriği belirlediğin bir kaç kategoriye uygun şekilde verirsen ziyaretçinin ulaşması daha kolay olur ve seni takip etmeye başlamasına yaralı olur içerik konusunda biraz zayıfsın ama ilerde daha iyi olacağını ümit ediyorum

Puanlama:
Tasarım 10/5
içerik 10/8
teşekkürler içerik alanı css nedeniyle sorun cıkarttığı icin arkaplanı kullanıorm yani o arkaplan zaten Mr. Green
Mesaj10.02.2012, 11:46 (UTC)    
Mesaj konusu:

güncell
Mesaj10.02.2012, 11:52 (UTC)    
Mesaj konusu:

tasarımın ve o ana sayfandaki bloglar olmamıs (bence) biraz daha geliştirmen gerekir.
Önceki mesajları göster: