Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj10.02.2012, 18:44 (UTC)    
Mesaj konusu:

erturkmedya yazmış:
Her Şey Aynı Ya Bi Copyright ve Logoyu Değiştirmiş.Tekrar Silinecek Sayfası Tekrar Çalıcak Kurtulamicammı Bundan ?

Zor tasarım kullan. Bak ben bi ara hatırlarsınız mavi tasarım kullanıodum mavi-siyah çift menülü hazır div tasarımdı.. Kodları gerçekten karışıktı. Bazıları tasarımı istiodu. Alın kaynaktan derdim. Kaynağı çözemedim dedi.. Very Happy sonra zaten bsde paylaştım tasarımı..
Mesaj10.02.2012, 19:31 (UTC)    
Mesaj konusu:

Baştan söyliyeyim , kimseyi savunmuyorum.

Ama şunu belirteyim , adamın sitesinin silinmesini gerektirecek bir durum göremiyorum , tamam tasarım sana ait olabilir , sen çizip sen kodlatmış olabilirsin..

Ama öyle altına copyright by bilmemne tüm hakları saklıdır yazmakla olmuyor bu işler.. Gidip noterden belge alacaksın , tasarım o zaman sana resmi olarak ait olur..

Kısacası , bu adamın yaptığı suç değil.. Tabiki doğru bir şey değil , ama suç değil..
Mesaj10.02.2012, 22:12 (UTC)    
Mesaj konusu:

online-games1 yazmış:
Baştan söyliyeyim , kimseyi savunmuyorum.

Ama şunu belirteyim , adamın sitesinin silinmesini gerektirecek bir durum göremiyorum , tamam tasarım sana ait olabilir , sen çizip sen kodlatmış olabilirsin..

Ama öyle altına copyright by bilmemne tüm hakları saklıdır yazmakla olmuyor bu işler.. Gidip noterden belge alacaksın , tasarım o zaman sana resmi olarak ait olur..

Kısacası , bu adamın yaptığı suç değil.. Tabiki doğru bir şey değil , ama suç değil..

evet arkadaş gerçekten doğru diyor .yapacak bişey yok.
biraz emeğe saygı lazım arkadaşlar emeğe saygı !!

Mesaj11.02.2012, 19:24 (UTC)    
Mesaj konusu: s

Kardeşim tasarımının patenti yoksa yasal bir hak talep edemezisin ama bedava siteme şikayet edersen siteleri tek tek tasarımı çalanlar banlanacaktır ctrl-u yuda kodla engelle
Mesaj11.02.2012, 21:32 (UTC)    
Mesaj konusu:

helpend yazmış:
İlkay dostum sana büyük haksızlık yapılıyor.
Bu tasarımı ben sana yarışma ödülü olarak vermiştim.
Adam düzenleyip kendisi kullanmış bende sinirlendim şimdi ben olsam özel mesaj ile uyarıda bulunurdum.
Durun ya bu çocuk yine texasciadam olmasın en iyisi Hakan bey'e şikeyet etmek ona sormak.
O eminim ki gereğini yapar ve yapacaktır böyle başlık açarak sesini duyuramazsın illaki uğraştıracak seni.
Sende pes etme,peşini bırakma sonra bizim veya başkalarının tasarımlarınıda çalabilir böyleleri.

Eminim o kisidir,cogu sitesi "x" diye basliyor.Bu adama ıp bani atilmadigi surece durmaz,gereksizin teki :@