Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj18.02.2012, 13:55 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: :D

neseliblogum yazmış:
Bedava-Sitem 'de PHP Çalışmıyor, Bide Uzmanım Diyorsunuz.

Anlatamıyorum bu veletlere, birde sen anlatmaya çalış bs'de php kodları çalışmaz.... Very Happy

Şöyle bir durum var ki php kodları, js kodları içerisine düzgün şekilde gömülebilirse çalışır ancak
Arrow sık sık sorunlar çıkacaktır ve upload gibi kodlar çalışmayacaktır....

Javascript içerisinde çalıştırabilecekleriniz basit php kodlarıdır. IP gösterme gibi...
Son kez uyarıyorum sizi hakaret içeren mesajlar attığınız taktirde bende ağzımı bozmaya başlarım haberiniz olsun...Akşama dediniz akşam oldu kod göremedik şimdi 2 gün sonra diyorsunuz. Sanıyorum google'da araştırma yapmaya çalışıyorsunuz..İnadı bırak gel bu işi beceremiceğini itiraf et ki rezil olmayasın...Moderatör arkadaşlarada söyleriz konu kilitlenir.... He bu arada sanıyorum sen 12 ayda çıktın.... Twisted Evil
Mesaj18.02.2012, 15:40 (UTC)    

devgezegen yazmış:
neseliblogum yazmış:

Anlatamıyorum bu veletlere, birde sen anlatmaya çalış bs'de php kodları çalışmaz.... Very Happy

Şöyle bir durum var ki php kodları, js kodları içerisine düzgün şekilde gömülebilirse çalışır ancak

Javascript içerisinde çalıştırabilecekleriniz basit php kodlarıdır. IP gösterme gibi...
Son kez uyarıyorum sizi hakaret içeren mesajlar attığınız taktirde bende ağzımı bozmaya başlarım haberiniz olsun...Akşama dediniz akşam oldu kod göremedik şimdi 2 gün sonra diyorsunuz. Sanıyorum google'da araştırma yapmaya çalışıyorsunuz..İnadı bırak gel bu işi beceremiceğini itiraf et ki rezil olmayasın...Moderatör arkadaşlarada söyleriz konu kilitlenir.... He bu arada sanıyorum sen 12 ayda çıktın.... Twisted Evil

Çalışır güzelim çalışır birtanem paşa paşa çalışır.

daha dün sayaç ekledim php yalanım varsa işim ters gitsin.
gayet sorunsuz çalıştı.Berbat durdu orası ayrı..
ha belki üyelik sistemi çalışmayabilir yada sıkıntı yaratabilir. yada kimsenin totosu yemeye bilir.sonuç olarak kısmende olsa çalışır kardeşim!!!
ben sizin yerinizde olsaydım bunlarla uraşırdım. hani çok iyi biliyosunuz ya.(!)

Ben vb.net te mini işletim sistemi yazanlar gördüm.ve sanal dünyada yapılamaz denen biçok şeyin yapılabileceğini biliyorum. tek sorun yolunu bulmak.
burda vaaz vermek gibi olmasın ama umarım birilerinin içine kurt düşerde uraşır.,
________________________________________________________________________________________________________________________________
Mesaj18.02.2012, 17:03 (UTC)    
Mesaj konusu:

haydi foruma bekliyorum üye olun gelin arkadaş
Mesaj18.02.2012, 19:40 (UTC)    

eski-city yazmış:
devgezegen yazmış:
neseliblogum yazmış:

Çalışır güzelim çalışır birtanem paşa paşa çalışır.

daha dün sayaç ekledim php yalanım varsa işim ters gitsin.
gayet sorunsuz çalıştı.Berbat durdu orası ayrı..
ha belki üyelik sistemi çalışmayabilir yada sıkıntı yaratabilir. yada kimsenin totosu yemeye bilir.sonuç olarak kısmende olsa çalışır kardeşim!!!
ben sizin yerinizde olsaydım bunlarla uraşırdım. hani çok iyi biliyosunuz ya.(!)

Ben vb.net te mini işletim sistemi yazanlar gördüm.ve sanal dünyada yapılamaz denen biçok şeyin yapılabileceğini biliyorum. tek sorun yolunu bulmak.
burda vaaz vermek gibi olmasın ama umarım birilerinin içine kurt düşerde uraşır.,
________________________________________________________________________________________________________________________________

Benim anlatmaya çalıştıgımda bu zaten

http://terebaytt.tr.gg/forum/index.htm
Mesaj19.02.2012, 21:35 (UTC)    
Mesaj konusu: Site

Sana Lazım Olan Bir Kod Var Bende Birtek TR GG Sitelerinde Denekede Gördüm O Kadar.

Önizleme:

Bu Kodu Ya Benden Yada Deneke'den Bulursun O Kadar Ben Başka Yerde Görmedim Ve Bunu Çok Yakında Sitemde Tek Tek Forum Kodlarını Paylaşmayı Düşünüyorum Sadece MadOne Yapım Tarafından...
Mesaj19.02.2012, 21:37 (UTC)    
Mesaj konusu:

Ve Zannedersem O Forumda Her Konunun Başındakı Resimde Benim Tarafımdan Sonra O İstatislik varya Mesaj Sayısı O Resimde Benim Tarafımdan Yapılmıştır...
Mesaj19.02.2012, 21:55 (UTC)    
Mesaj konusu:

madonefilm yazmış:
Ve Zannedersem O Forumda Her Konunun Başındakı Resimde Benim Tarafımdan Sonra O İstatislik varya Mesaj Sayısı O Resimde Benim Tarafımdan Yapılmıştır...

senin forum kapanmamışmıydı??

http://terebaytt.tr.gg/forum/index.htm
Mesaj19.02.2012, 22:07 (UTC)    
Mesaj konusu:

Evet Kapandı (Yoksa Senmi Şikayet Ettin) Kapandı Ama Bende Kodlar Duruyor Ben Kaydettim Merak Etme.
Önceki mesajları göster: