Forum'da ara:
Ara

Sitemiz Nasıl
Süper!
  75%
[ 3 ]
Fena değil..
  0%
[ 0 ]
Vasat :(
  25%
[ 1 ]
Toplam Oylar : 4

Yazar Mesaj
Mesaj26.03.2012, 16:11 (UTC)    
Mesaj konusu: CsLiqhTNiNq Game Hosting | LiqhTNiNq Clan - CS-MT2-COD Alemi

CsLiqhTNiNq Game Hosting

Merhaba arkadaşlar adım Emirhan...

Online Oyun oynamaya taa 2005 - 2006 da başladım...
İlk oynadığım oyun CS'ydi.. Daha önceden oynadıydım dediğim Online'ı Very Happy

İşte sunuculara giriyordum ve birgün aklıma dank etti.. "Neden benimde sunucum olmasın?" Daha sonradan 4 5 Arkadaş toplandık para biriştirdik.. O zamanlar şimdiki gibi OyunYöneticisi MGA gibi Game Hostları değilde CsNortomi TeknoCs TeknikCs SarnıçCs gibi hostlar vardı.. İlk sunucumuzu Nortomiden aldık.. ZM Moddu ayrıca ilk defa ZM Mod oynuyordum.. Çok zevkliydi.. Daha sonradan Clan sitesi falan açtıydım.. Önceden abimin .com sitesi vardı onda Admindim takılıyordum.. Ondan 9 10 yaşlarından aklımda kalma HTML kodları vardı.. Sonradan yalan olmasın sitelere çakma çakma başka hostların swlerini kendi siteme koyup bunlar bana ait kiralık swlerdir falan diyordum.. Very Happy Çocukluk işte Smile

Neyse geçelim..

CsLiqhTNiNq Kurulalı daha 1 ay olmadı baya büyüdük.. Nedenmi? İki tane makine satın aldık.. Herbirine 10 Tane sunucu 20 Tane sunucu olacak.. Ayrıca tutarsa işler baya bir büyüyecez.. Smile

Ayrıca şuan beleş server kuruyorum.. 10TL ye falan 2 tane kurduğum kişi oldu.. Fakat adamın biri birşey dedi ve kafamda kaldı.. Dediki "Bu kurduğun swler yasal DEĞİL!" Bu sorunun cevabını verirseniz memnun olurum..

Başka ne satışlar yapıyorsunuz?

Satışları listeledim..

1.)Botlarla oynayabileceğiniz mod kurulumu.. Mesela botlarla ZM Mod oynayabilirsiniz..

2.)Benim iki tane WebMod Panelim var.. Eskisi sade olduğu için satıyorum demosunuda kuruyorum.. 2 3 güne başlık altından yayınlarım linkini..

Satışlar şimdilik bu kadar ayrıca siteme düzgün takılacak kişiye Moderatörlük yazacağım... İlgilenenler mesaj atsın..

Heee ayrıca birşey daha var.. Ben bir yarışmaya katıldım yarışma şuan devam ediyor ayın 1inde biticek.. Oylama var şuan site 2. sırada birinciye CSS Tasarımı banner falan verecekler.. Linkini koyuyorum girip Grup 2 deki LiqhTNİNqClan.Tr.Gg ye oy atarsanız çok ama çok sevinirim..

www.imha-oyun.tr.gg/oylama.htm

[NOT: Link paylaşmak serbestmi bilmiyorum yasaksa şimdiden ÖZÜR DİLERİM!]

Neyse arkadaşlar benden bu kadar site forumuna üye olabilirsiniz.. Sorun ve istekleri oradan paylaşabilirsiniz..

MT2 PvPmizde bulunuyor..
wWw.SanalGameX.Tk

COD2 ve COD4 serverlarımız yakında açılacaktır.. Exclamation

Evet arkadaşlar yakında Co-Location Satışlarımızda başlayacak..

Ayrıca GM ve CS Serverımızda Adminlik almak için Canlı Destek [WLM] yada Offline Destek bölümünden destek alabilirsiniz..

Neyse arkadaşlar benden bu kadar.. 2 3 Sayfalık hikaye gibi düşünün MT2 COD ve CS severler için düzgün bir yazı olmuştur umarım.. Şimdiden gösterdiğiniz ilgi için teşekkür eder iyi günler dilerim..

CsLiqhTNiNq Game Hosting
Emirhan
[/b][/i]
Önceki mesajları göster: