Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj10.04.2012, 13:37 (UTC)    
Mesaj konusu:

systemwarez yazmış:
im/portal
Bir internet sitesinden beklentiniz nedir ki.

Şu anda bir gönderme yapıcam belki artık şahıs kusura bakmasın ama sen bırak kardeşim. Bu im-portal denen adam/çocuk kimse artık herkesi kötülüyor. Böyle insanları eleştirmeyi hiç sevmem ama gına geldi yani.. Kimin konusuna girsem, benimki dahil, im-portal kötülemiş veya beğenmediğini yazmış. Yeter be abicim be bizde insanız..
Mesaj10.04.2012, 15:12 (UTC)    
Mesaj konusu:

Herkesi eleştirme hakkı var sonuçta bu konularda siteler eleştirirlie tartışılır neresi kötü nasıl geliştirilebilir tarzından.

Ama kaliteli eleştiri önemlidir.Gözü kapalı sağa sola saldırmak cahillikten başka birşey değildir.

Haksızmıyım ?
Mesaj10.04.2012, 15:13 (UTC)    
Mesaj konusu:

Sitemin yeni portfolyo tasarımı nasıl http://tuncaysahin.org/portfolyo/
Mesaj15.04.2012, 18:47 (UTC)    
Mesaj konusu:

Arkadaşlar BS de nakadar vakit geçirdiniz ve ya tecrübeniz nedir göz ardı ederek cevap veriyorum. Site değerlendirme alanı , siteni tanıt Vs. alanlarına girip baktığımda gezdiğim siteleri ziyaretci olarak değerlendiriyorum ve okuyucu gözüyle cevap veriyorum. Kısaca "Berbat" diyerek geçiştirebilirim Ancak bakarsanız ; her yazdığım negatif eleştiriye karşı bir neden veriyorum.

Kendiniz tatmin etmek için başlık açanların bu şekilde düşünmesi gayette normaldir ki benimde başlığım var , buyrun beklerim gezin görün hoş bulmazsanız şayet özellikle cevap yazınız.Eleştiri objektif olmaktır ve burada başlık açan herkez buna boyun eğecektir.

Evet BS de taktir ettiğim çok az kişi vardır.Bu kendi yüceliğimden falanda değildir. Hiç kimse kusuruma bakmasın.Haketmedikce kimseyi poh poh layamam, üzgünüm.

Herkeze başarılar...

http://im-portal.tr.gg/Reklam.htm
Mesaj25.04.2012, 19:56 (UTC)    
Mesaj konusu:

IM portal.

Senden pohpohla demedikki zaten sadece mantıklı cevap yazma ni bekledik
suç bende herkesten adam akıllı yorum beklerken olacağı budur.
Mesaj17.06.2012, 18:53 (UTC)    
Mesaj konusu:

10/8 Dostum Biraz Daha Çalışmalısın Arkadaşımın Dediği Gibi En Önemlisi Bs'e Uydurmak

Mesaj19.06.2012, 14:36 (UTC)    
Mesaj konusu:

Sitenizin Tasarımı Hoş Başarılar...
Mesaj20.06.2012, 16:36 (UTC)    
Mesaj konusu:

10/6 başarılı bir site ama bazı hatalar var.
Menün aşağıya doğru uzadğında yazıların arkasında kalıyor. Anasayfanda bir düzen göremedim. Yanlış anlama siten başarılı ama daha güzel bir hale getirebilirsin.

Mat Zamani l Tr.Gg / Paylasmanın verdiği gururla ;
Mesaj20.06.2012, 17:29 (UTC)    
Mesaj konusu:

.org lu sıtelerı vermek reklam sayılmıyormuydu
Önceki mesajları göster: