Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj23.04.2012, 16:11 (UTC)    
Mesaj konusu:

araf-blog yazmış:
ben sen yokken burda vardım aasıl sen cocuksun Smile tatışmıycam lutfen uzatma hem ne pıngı

kardeşim 4 aydır burdayım diyorsun Very Happy benim silinen sitem su anda açık olsaydı 10 aylık olucaktı tahmin et Very Happy 12 13 yaşındaki çocuklarla işim olmaz bak yoluna.
Mesaj23.04.2012, 16:17 (UTC)    
Mesaj konusu:

ağzını topla o ağzını öle bi toplarımki bak bu gun dondum bs ye yenıden vukaat istemıyom ben anadoluluların zamannından berı burdayım 4 yıl tam 4 sene oldu ilk üyelere bak bakalım senın feriştagın gelse yerımı tutamaz işine bakcan fazla bulaşmıcan buraya Exclamation ilk gun dıe bısey yapmıyom
Mesaj23.04.2012, 16:20 (UTC)    
Mesaj konusu:

araf-blog yazmış:
ağzını topla o ağzını öle bi toplarımki bak bu gun dondum bs ye yenıden vukaat istemıyom ben anadoluluların zamannından berı burdayım 4 yıl tam 4 sene oldu ilk üyelere bak bakalım senın feriştagın gelse yerımı tutamaz işine bakcan fazla bulaşmıcan buraya Exclamation ilk gun dıe bısey yapmıyom

birşey yapamazsın zaten kimlerin zamanından geldiğin önemli değil benim için ağzımı toplamam gerektiği yerde toplarım gerekmediği yerde toplamam konumu kirletme o zamanlardan beri varsında 1 değerlendirme konusuna 1 mesaj yazılmayacagını öğrenmedinmi 4 sene Very Happy 4 senede neler öğrenilir Very Happy
Mesaj23.04.2012, 16:26 (UTC)    
Mesaj konusu:

bu siteyi arkadaşla ortak kulancaz die açtım post kastırıyo eskiden en az 3 günde herkes 800 post kasardı senın gıbı rezalet çıakran olmadı hadi işine git
Mesaj23.04.2012, 17:13 (UTC)    
Mesaj konusu:

webrota yazmış:
araf-blog yazmış:
Neutral Neutral Neutral Neutral

sen kesinlikle ban yemelisin,dünyaya nedensiz mi geldin oğlum sen

hayır hatayla dünyaya geldi sadece zevk için yapıyorlardı sonra umutsuz vaka birden ortaya çıkıp gelddiiii Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
Mesaj23.04.2012, 17:15 (UTC)    
Mesaj konusu:

freesitesharing yazmış:
araf-blog yazmış:

birşey yapamazsın zaten kimlerin zamanından geldiğin önemli değil benim için ağzımı toplamam gerektiği yerde toplarım gerekmediği yerde toplamam konumu kirletme o zamanlardan beri varsında 1 değerlendirme konusuna 1 mesaj yazılmayacagını öğrenmedinmi 4 sene Very Happy 4 senede neler öğrenilir Very Happy

ben bile tam 3 senelik bu işlerle uğraşıyorum uzman oldum lan artık yakında .com domaine geçicem Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy: Very Happy
Mesaj23.04.2012, 17:16 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: Sizede şu tür mesajlar geliyormu ?

freesitesharing yazmış:
http://f1204.hizliresim.com/w/p/4qhkm.png

suna1234 vb şekilde site açıp mesaj atıyorlar yaş soruyorlar saçma sapan şeyler sizede geliyormu ? ?

evet kardeş aynısı banada geliyor.
Mesaj23.04.2012, 17:26 (UTC)    
Mesaj konusu:

araf-blog yazmış:
bu siteyi arkadaşla ortak kulancaz die açtım post kastırıyo eskiden en az 3 günde herkes 800 post kasardı senın gıbı rezalet çıakran olmadı hadi işine git

rezalet değil bilader sen saçma sapan yorumlar atıyorsun öncesi beni ilgilendirmez.
Mesaj23.04.2012, 18:35 (UTC)    
Mesaj konusu:

mod değilsin bişi değilsin karışmıcan o zaman !
Mesaj23.04.2012, 19:32 (UTC)    
Mesaj konusu:

araf-blog : Karışmayacak değil.. Bu başlığı açan Refik abimdir..
Sorumluluğu'da ona aittir.. Bu yüzden bir şey olursa moderatorler Refik abim'den bilir..
Bu yüzden senin bu konu hakkında bir söz söylemeye hiç bir hakkın yok.. Söylersen'de o senin bileceğin iş sen ayıplanırsın.. Anladığım kadarıyla yazdıklarına bakılırsa çok küçüksün.. Bu forumun kurallarını düzenini bilmiyorsun..
Eğer bilseydin kendinden büyüklere karşı gelmemen gerektiğini anlardın.. Hır çıkartmak yerine olay çıkmasın diye özür dileyebilirdin.. Zaten herkes kendine göre haklıdır.. Ama önemli olan hatalarını fark edip özür dilemektir...

Mesaj23.04.2012, 19:45 (UTC)    
Mesaj konusu:

araf-blog yazmış:
mod değilsin bişi değilsin karışmıcan o zaman !

benim konu yazıorsun bilader sanamı sorucam yazıp yazmicamı git büyü gel benim canımı sıkma.
Mesaj23.04.2012, 19:54 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bana İse Böyle Mesaj Geldi Anlayamadım Gitti.. Confused

Mesaj23.04.2012, 20:03 (UTC)    
Mesaj konusu:

aynisi banada geldi

ilk s.a yazdi sdece a.s dedim

yasin kac dedi söyledim

daha sonra nerde yasiosun fln filan konulara girince cvp vermedim daha
Mesaj23.04.2012, 20:19 (UTC)    
Mesaj konusu:

Abiler ablalar , kardeşler bırakın kendi haline.. Cevap vermeyin,moderatorler bir gün görücekler nasıl olca o zaman gereken yapılır...
Mesaj24.04.2012, 05:26 (UTC)    
Mesaj konusu:

oyyunkom yazmış:
Bana İse Böyle Mesaj Geldi Anlayamadım Gitti.. Confused

akılları sıra işte kendi yöntemiyle insanları rahatsız ediyor.. Smile

toplist36 yazmış:
aynisi banada geldi

ilk s.a yazdi sdece a.s dedim

yasin kac dedi söyledim

daha sonra nerde yasiosun fln filan konulara girince cvp vermedim daha

ben cevap veriyorum sitene eklermisin diyor .d

aykut-servis yazmış:
Abiler ablalar , kardeşler bırakın kendi haline.. Cevap vermeyin,moderatorler bir gün görücekler nasıl olca o zaman gereken yapılır...

devrimcity kim oldugunu biliyormus sordum offline oldugu için görmedi galiba. Very Happy