Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj02.05.2012, 17:36 (UTC)    
Mesaj konusu: Ye Kürküm Ye

Nasrettin Hoca Fıkrasi : Ye Kürküm Ye

Hoca, bir zengin konağına yemeğe davetliymişKapıda bir uşak, herkesi saygı ile karşılıyormuşSıra Hoca'ya gelince, giyisilerini beğenmeyip içeri almamışBuna fena içerleyen Hoca, evine koşup kürkünü giymişDöndüğünde, sofranın en güzel yerine kurulup, oturmuşHerkesin şaşkın bakışları altında, kürkünü yemeklere sokup:"- Ye kürküm ye!", demiş"- Hoca, ne yapıyorsun!?", diye sormuşlar Yanıt vermiş:- Eee! İkram bana değil kürke

Sorunlar İçin destek( at )bedava-sitem.com Adresine mail atınız.
Mesaj02.05.2012, 17:38 (UTC)    
Mesaj konusu:

Güzel paylaşım...
Mesaj02.05.2012, 17:39 (UTC)    
Mesaj konusu:

aktif-dost: Teşşekkür Ederim..

Mesaj02.05.2012, 18:17 (UTC)    
Mesaj konusu:

Rica ederim böyle güzel paylaşıma benden başka kimsenin yorum yazmaması gerçekten çok kötü.:/
Mesaj02.05.2012, 18:31 (UTC)    
Mesaj konusu:

aktif-dost: Kötü bi durum ama suanlık forumda pek aktif yok.. aktif olanlarda siteleriyle ugrasıyorlardır. zamanla forumda aktif olucaktır. dostum tekrar teşşekkür ederim..

Mesaj02.05.2012, 18:34 (UTC)    
Mesaj konusu:

Rica ederim.:)
Mesaj04.05.2012, 08:00 (UTC)    
Mesaj konusu: Re: Ye Kürküm Ye

ciz-dizayn yazmış:
Nasrettin Hoca Fıkrasi : Ye Kürküm Ye

Hoca, bir zengin konağına yemeğe davetliymişKapıda bir uşak, herkesi saygı ile karşılıyormuşSıra Hoca'ya gelince, giyisilerini beğenmeyip içeri almamışBuna fena içerleyen Hoca, evine koşup kürkünü giymişDöndüğünde, sofranın en güzel yerine kurulup, oturmuşHerkesin şaşkın bakışları altında, kürkünü yemeklere sokup:"- Ye kürküm ye!", demiş"- Hoca, ne yapıyorsun!?", diye sormuşlar Yanıt vermiş:- Eee! İkram bana değil kürke

Gerçekler Mr. Green