Forum'da ara:
Ara

Siteyi nasıl buldunuz?
Başarılı
  43%
[ 16 ]
İdare Eder
  10%
[ 4 ]
Kötü
  45%
[ 17 ]
Toplam Oylar : 37

Yazar Mesaj
Mesaj26.05.2012, 16:18 (UTC)    
Mesaj konusu: cevap

Bedava-Sitem anca sizler sayesinde kalkınır eline aklına sağlık kesinlikle hiçbir eksiği yok bu site için 2-3 cümle değil 20-30 cümlelik bile yorum yapılır umarım biz eskiler gibi bs'den ayrılmaz hep kalıcı olursun başarılar Wink
Mesaj26.05.2012, 16:41 (UTC)    
Mesaj konusu:

kardeşim değerli yorumların çok çok teşekkür ederim emeğimi karşılığını alıyorum böyle yorumları görünce Smile umarım başarılı oluruz büyük umutlarla açtım siteyi asıl sizler gibi takdir etmesini bilen kişiler oldukça bedava-sitem kalkınır Smile
Mesaj26.05.2012, 16:49 (UTC)    
Mesaj konusu:

Bence hiç tarafsız degil....

şuna : http://suleymanseyidoglu.blogspot.com/ şukadar puan : 34,5
şuna : http://durlydesign.is-great.org/ şukadar puan : 22,3

aradaki tasarım farkını görmeyen kör olsunn Exclamation

Mesaj26.05.2012, 16:53 (UTC)    
Mesaj konusu:

soruyorum sana tasarım tamam peki içerik?
Mesaj26.05.2012, 18:12 (UTC)    
Mesaj konusu:

kardesım biri blog dieri site yapma sitesi...! içeriki göz önünde nie bulunduruyorsun.
Mesaj26.05.2012, 18:24 (UTC)    
Mesaj konusu:

webjury yazmış:
@paylasimblogum: Teşekkürler Smile
@oyunlarbilecik: çok sağol Very Happy puanlar her hafta güncelleniyor bir değişiklik varsa bakarsın yükselir Smile
@grafikdizayn: eyvallah mert senin siten çok daha iyi olacak bundan eminim Smile
@grafikcoder: çok sağol kardeşim olumlu yorum aldıkça daha mutlu oluyorum Smile

Tamam içeriğe göre değerlendiriolarsa yükleniyim baya Very Happy Bu arada saçma sapan yorum yazanları kafana takma bence Wink
Mesaj26.05.2012, 18:29 (UTC)    
Mesaj konusu:

şimdi bu dediklerimi iyi dinleyin özellikle bs-cim:
birincisi puanlama sistemi sadece içerik değil ayrıca görsel tasarım, işlevsellik, yaratıcılık gibi kategorilere dayanıyor
ikincisi kafamdan puan vermiyorum puan verirken bir dizi algoritma ve denklemler kullanıyorum
üçüncüsü durly design sitesinin aldığı puanın çoğu sadece tasarımdan geliyor ve site amacına uygun olduğu için site amacı diye bir kategori de var. fakat dört dörtlük mü? eksikleri var ama yine de başarılı bir site
dördüncüsü bs-cim açık sözlü olayım derken biraz sınırı aşıyorsun kardeşim yaşımdasın biraz daha saygılı olmalısın
Teşekkürler
Mesaj26.05.2012, 18:37 (UTC)    
Mesaj konusu:

Kardeşim ben görüşlerimi ifade etme özgürlügü olan bir insan değilmiyim...
Saygısızlık yaptıysam özürdilerim '' abi ''
Lakin benim görüşüm...

Mesaj26.05.2012, 18:40 (UTC)    
Mesaj konusu:

elbette öylesin Smile eleştirin için teşekkür ederim ama tasarım farkını görmeyen kör olsun, tarafsız değil diyerek günahımı alıyorsun. bunu başka bir şekilde neden bu sitenin puanı düşük bence çok iyi bir site diyerek belirtebilirdin Wink
Mesaj26.05.2012, 18:42 (UTC)    
Mesaj konusu:

webjury yazmış:
elbette öylesin Smile eleştirin için teşekkür ederim ama tasarım farkını görmeyen kör olsun, tarafsız değil diyerek günahımı alıyorsun. bunu başka bir şekilde neden bu sitenin puanı düşük bence çok iyi bir site diyerek belirtebilirdin Wink

Adam Haklı '' suçlumuyum ne ? Embarassed ''
Mesaj26.05.2012, 19:07 (UTC)    
Mesaj konusu:

Kötü dediklerinin sebebini biliyoruz - çekemeyen var belli. Smile
Mesaj26.05.2012, 20:07 (UTC)    
Mesaj konusu:

arkadaşlar site gerçekten açıldığı günden beri büyük ilgi görüyor bu yüzden zorlanıyorum biraz Smile siteler geç eklenirse şaşırmayın size ancak 24 saat içinde sisteme ekleme garantisi verebiliyorum şuan. eğer daha yoğun olursa bu süre çıkabilir
Mesaj27.05.2012, 07:05 (UTC)    
Mesaj konusu:

trtbirzahmet yazmış:
Kötü dediklerinin sebebini biliyoruz - çekemeyen var belli. Smile

Banamı laf ediyorsun sen Question
Mesaj27.05.2012, 10:56 (UTC)    
Mesaj konusu:

Güncel...!
Mesaj27.05.2012, 20:24 (UTC)    
Mesaj konusu:

Arkadaşlar görüşü, eleştirisi veya önerisi olan var mı Smile
Önceki mesajları göster: