Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj04.07.2012, 16:16 (UTC)    
Mesaj konusu: SiteEglencesi | Sketchup 8 Sketchy Physics

Bunu ilk gördüğünüzde bune diyeceksinizdir. Ben size kısaca açıklayayım: Sketchup 3 boyutlu çizim programıdır. Google earth' teki 3 boyutlu evler falan bu programda yapılıyor.
Bir de bu programa bir eklenti var adı yukarıda yazdığı gibi sketchy physics. Bununla yaptığınız şeyleri grup yaparak onları kıpırdatabilirsiniz. Kısacası bu eklenti gerçekleştiriyor.
İlk önce sketchup 8' indirin ama dikkat edin internete direk olarak sketchup yazarsanız size sketchup 6 çıkar. Ondan sonra sketchy physics indirin ve kurun.
Yada yukarıdaki arama yapmayı falan boşverin alın linkler
Sketchup 8: http://sketchup.google.com/download/gsu.html
Sketchy physics: //sketchyphysics.googlecode.com/files/SetupSketchyPhysics3.2-Dec2.exe

İyi şanslar... Very Happy [/code]

En son siteglencesi tarafından 16.05.2014 12:11:22 tarihinde değiştirildi, toplam 1 kere değiştirildi
Mesaj04.07.2012, 16:56 (UTC)    
Mesaj konusu:

Ben bu programı yıllardır kullanıyorum. 3D modelleme yapmakta çok işime yarıyor. Hatta sandalye, masa, koltuk, stadyum, ev, televizyon gibi şeyleri hemen yapabiliyorum. Google sitesinden sandalye yapımı ile ilgili ders alabilirsiniz. Zaten ondan sonra herşey kolay gelecek.
Mesaj05.07.2012, 11:40 (UTC)    
Mesaj konusu:

trialbot yazmış:
Ben bu programı yıllardır kullanıyorum. 3D modelleme yapmakta çok işime yarıyor. Hatta sandalye, masa, koltuk, stadyum, ev, televizyon gibi şeyleri hemen yapabiliyorum. Google sitesinden sandalye yapımı ile ilgili ders alabilirsiniz. Zaten ondan sonra herşey kolay gelecek.

Evet çok doğru söylüyorsun bende senin gibiyim
Önceki mesajları göster: