Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj24.11.2012, 11:09 (UTC)    
Mesaj konusu:

forumrize53 yazmış:
sitelerimizdeki forumlarında aynen bu forum gibi genişbol içerikli olmasını istiyorum
örneğin kullanıcıya avatar olması rütbe olması vs vs

İçeriklerinizi ;
Arrow Ekstraları Değiştir
Arrow Forum
Arrow Forum Kategorileri
Arrow "Buradan yeni bir kategori ekleyebilirsin:"
Arrow Gerekli yerleri doldurup istediğiniz kadar kategori ekleyebilirsiniz.
Arrow Daha sonra kendi forumunuza Giriş Yap 'ıp içerik ekleyebilirsiniz.

Forumunuzu Geliştirmek İçin ;
Forumunuza rütbe,avatar vs. eklemek için bu başlığı inceleyiniz. Arrow http://www.bedava-sitem.com/forum/viewtopic.php?t=217036

Ayrıca burada "Öneri" verilmektedir bir sorununuz vs. olursa "Genel Problemler" de veya ilgili kategoride başlık açın.
İyi forumlar.
Mesaj06.12.2012, 17:10 (UTC)    
Mesaj konusu: facebook'daki gibi sohbet kutusu

bence bedava-sitem'de facebook'daki gibi sohbet kutusu olsa herkese oradancmesaj atabilsek çünkü yani diğer türlü daha ağır ama benim dediğim gibi olsa daha pratik.
Mesaj08.12.2012, 00:14 (UTC)    
Mesaj konusu:

Gereksiz belki ama senelerdir düzelmeyen teknik bir hata var forum saati

Bundan sonra hep yek, hep tek başıma
Mesaj13.12.2012, 15:28 (UTC)    
Mesaj konusu: iPad uygulaması

Bedava-sitemin iPad uygulaması olsun
Mesaj13.12.2012, 18:42 (UTC)    
Mesaj konusu: neden istekler yerine getirilmiyor

dediğimiz şeyler neden kaale alınmıyor anlamadım Mad
Mesaj13.12.2012, 18:48 (UTC)    
Mesaj konusu:

Merak etmeyin söylenen her öneri gözden geçirilir Wink

Destek Email: destek( at )bedava-sitem.com
Mesaj16.12.2012, 00:29 (UTC)    
Mesaj konusu:

Reklamlar Eski Layer Sisteme Dönmeli Yoksa Artık Kullanıcı Bulamıyacaksınız... Evil or Very Mad
Mesaj18.12.2012, 16:52 (UTC)    
Mesaj konusu:

Merhaba, Arkadaşlar "BS" Ekibine sesleniyorum veya moderatör olan kişiler okumasını tavsiye ederim. SKY-Banner'in eklenmesi çok sıkıntılı ve rahatsız edici ve çok düşüncesiz hareket edilmiş, kullanıcıların açtığı kişisel siteleri içinde SKY-Banner'in olması hem sitenin kalitesi hemde sitesinin yarısını kaplamak üzere eklenmiş bu bir an önce kaldırılması gerekir. Üstelik css konusunda kullanıcılar da "BS" ekibi gibi titiz davranıp sağ köşeye her hangi birşey eklemek isteyebilir görünmemesi sıkıntı yaratır. Ayrıca altta verilen ufak site açma reklamı sitenin görselliğini bozmakta benim önerim ise konu başlığıdır. Wink
Mesaj22.12.2012, 12:15 (UTC)    
Mesaj konusu:

portalsitesi yazmış:
Merhaba, Arkadaşlar "BS" Ekibine sesleniyorum veya moderatör olan kişiler okumasını tavsiye ederim. SKY-Banner'in eklenmesi çok sıkıntılı ve rahatsız edici ve çok düşüncesiz hareket edilmiş, kullanıcıların açtığı kişisel siteleri içinde SKY-Banner'in olması hem sitenin kalitesi hemde sitesinin yarısını kaplamak üzere eklenmiş bu bir an önce kaldırılması gerekir. Üstelik css konusunda kullanıcılar da "BS" ekibi gibi titiz davranıp sağ köşeye her hangi birşey eklemek isteyebilir görünmemesi sıkıntı yaratır. Ayrıca altta verilen ufak site açma reklamı sitenin görselliğini bozmakta benim önerim ise konu başlığıdır. Wink
Kararlara saygı duymalıyız.
Bu durumda moderatorlerin ve adminimizin yapacağı hiç birşey yok.
Asıl patronlar almanyada bu tür konularda moderator ve adminleri suçlamak yanlış.

- Teknik Destek Personeli
Mesaj24.12.2012, 16:47 (UTC)    
Mesaj konusu:

Merhaba.Genel problemler bölümünde de bununla ilgili bir başlık açtım.Sitelerde 1GBlık bir alan var.Fakat bu alan sadece resim yüklemek için.Eminim bu 1 gb alanı resimle dolduran yoktur.Madem 1 GB alan veriyorsunuz bunu başka şeyler içinde kullanabilmemiz gerekmez mi?Moderatör arkadaşlar bu öneriyi lütfen dikkate alın.Lütfen gereken yapılsın ve bu alanı dosya yüklemek için kullanalım.
Mesaj31.12.2012, 16:22 (UTC)    
Mesaj konusu:

önerileri takmam yolu bulundu!tek başlık halinde,kimse görmüyor
Mesaj19.01.2013, 11:22 (UTC)    
Mesaj konusu:

dbssatranc yazmış:
Merhaba.Genel problemler bölümünde de bununla ilgili bir başlık açtım.Sitelerde 1GBlık bir alan var.Fakat bu alan sadece resim yüklemek için.Eminim bu 1 gb alanı resimle dolduran yoktur.Madem 1 GB alan veriyorsunuz bunu başka şeyler içinde kullanabilmemiz gerekmez mi?Moderatör arkadaşlar bu öneriyi lütfen dikkate alın.Lütfen gereken yapılsın ve bu alanı dosya yüklemek için kullanalım.
katılıyorum. Mesela 1 gb alanın 500 mb'sini dosya yada video yüklemek gibi bir seçeneğimiz olsa. Daha güzel olacaktır.
Mesaj27.01.2013, 14:03 (UTC)    
Mesaj konusu:

bedava sitem yorum kısmı çok basit daha farklı bir yorum sistemi istiyorum
Mesaj09.02.2013, 13:02 (UTC)    
Mesaj konusu:

Ya şu mesaj attığımız zaman mesajın okunup okunmadığına dair bir rapor olsa hiç fena olmazdı. Bir mesaj attım okudumu okumadımı merakdan bekliyorum Very Happy

Bundan sonra hep yek, hep tek başıma
Mesaj09.02.2013, 17:50 (UTC)    
Mesaj konusu:

biryaziatolyesi yazmış:
Ya şu mesaj attığımız zaman mesajın okunup okunmadığına dair bir rapor olsa hiç fena olmazdı. Bir mesaj attım okudumu okumadımı merakdan bekliyorum Very Happy

Gerçekten de bugün aklımdan böyle bir özellik olsa güzel olurdu diye geçti.
Facebook 'taki sohbetin "Görüldü" işareti gibi Smile
Önceki mesajları göster: