Forum'da ara:
Ara

Yazar Mesaj
Mesaj15.06.2013, 15:07 (UTC)    
Mesaj konusu: sayfaları yonet kısmındakı problemı cozebilirmisiniz

resime bakınca problemı gorursunuz

Mesaj16.07.2013, 19:25 (UTC)    
Mesaj konusu:

Evet bs'nin forumu.

Arkadaşlar sizlerde katılıyormusunuz bilemiyorum fakat ben şöyle bir şeylerin gelmesini istiyorum.

Üyeler forumda açtığı konuları düzenleyemiyorlar, (açtığımız konuda yanlış bir yazı yazıyoruz mesela; 'ben kitabım çok güzel' bunu gördüğümüzde ki ben sık yaparım allah rezil oldum diyorum Smile ).
Üyelerin fotoğrafları çok kötü bir şekilde görünüyor.
Üyeleri rütbelendirseniz biraz daha ilgi çekecek bs'nin forumu.

Şimdilik önerilerim bu kadar diğer alanlar gayet güzel fakat forum'u geliştirmeniz lazım.

Dikkat ! Sitemizdeki ekstra forumu demiyorum Bedava-Sitem'in forumu diyorum lütfen dikkate alın (: teşekkürler hayırlı ramazanlar. (:
Mesaj05.08.2013, 10:17 (UTC)    
Mesaj konusu:

bence sayfalardaki tasarım butonları biraz geliştirilmeli mesela başka sitelerden css kodu yapana kadar buradan daha kolay şekilde yapılması gerek ve her siteye destek verilmelidir yani burdaki sitelerin çoğu tanınmıyor reklam konusunu siz yapmalısınız hem bedava-sitem.com da ünlü bir site olur Very Happy
Mesaj22.10.2013, 20:45 (UTC)    
Mesaj konusu:

php eklemek mümkün olabilirmi ?
Mesaj30.10.2013, 14:04 (UTC)    
Mesaj konusu:

Gazatede yayın yaptıktan sonra gelen mesajı açtığınızda Türkçe harfler hata vermekte bence bu sorun düzeltilmeli.
Mesaj20.03.2014, 17:53 (UTC)    
Mesaj konusu:

Reklam Özgürlüğü Paketi > Yeni Eklemeler
http://www.bedava-sitem.com/forum/viewtopic.php?t=229842

Rolling Eyes
Mesaj20.04.2014, 13:46 (UTC)    
Mesaj konusu: VAR OLMAYI SORGULAYAN ADAM

nezihworld yazmış:
Bence saklı sayfalar üyelik sistemine dönüşsün.

Arrow Üyelik formu aşağıdaki gibi olsun.

Ad:
Soyad:
E-mail:
Doğum Tarihi: (Gün) (Ay) (Yıl)
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Şifre Tekrarla:
Güvenlik Kodu:

Arrow Üyelik paneli aşağıdaki gibi olsun.

Kullanıcı Adı:
Şifre:

- Yeni Üye - Şifremi Unuttum -

Arrow Şifremi unuttum aşağıdaki gibi olsun. (Şifre e-mail e gönderilsin.)

E-mail:

Arrow Ayrıca biz üyelik formundaki bazı şeyleri kaldıralım. İstediklerimiz dursun. Bunların yazı rengini ve arka plan renklerini hazırlayabilelim. Bir de istersek üyelikleri e-posta yoluyla aktive olsun. Ama bunu istemeyenler kullanıcının herhangi bir aktive olmasın kutusunu seçsin.
Mesaj14.06.2014, 08:02 (UTC)    
Mesaj konusu:

Sayfa Editorü geliştirilmeli örneğin Spoiler özelliği olmalı. Yazı boyutu halen small, large şeklinde olacağına 9, 10 şeklinde sayılar olmalı. Youtube video ekleme ve düzenleme bölümü eklenmeli.